Kıbrıs’a Ağır Nakliyat Hizmeti

1996 yılında faliyete başlayan Kargo34 firmamız yıllardır başarılı çalışmaları ile hem bu sektörde deneyim kazanmış hem de Kıbrıs’a adını sık sık duyurmaktadır. İstanbul, Hatay ve Mersin’de bulunan ofislerimiz ve farklı şehirlerde de bulunan çok sayıda acentelerimiz ile çalışmalarını sürdüren firmamız ağır yük nakliyesi konusunda da oldukça deneyimlidir. Kıbrıs’a uzman ekibi ile birlikte daimi hizmet veren firmamız proje, Kıbrıs’a kargo konusunda oldukça başarılı olmaktadır. Kıbrıs’a gelişmekte olan teknolojiye uyum sağlayarak değişen taşıma yöntemlerini uygulamaya devam etmekteyiz. Kıbrıs’a nakliyat alanında yeni başarılara imza atan firmamız yatırımlarını daimi olarak arttırmaktadır. Kıbrıs’a müşteri ve tedarikçilerin isteklerini uygulayarak ürünün tedarikçiden müşteriye sorunsuz bir şekilde ulaşabilmesine yardımcı olmaktadır. Kıbrıs’a ürünün özelliklerine göre özenle taşınan yükler kısa sürede istenilen adrese teslim edilmektedir.

 

Kıbrıs’a Proje ve Ağır Yük Taşımacılığı

 

Kıbrıs’a bilindik boyutların üstünde olan yüklerinizin, ancak kendileri için özel üretilmiş  olan dorseler ve güçlü motorlu çekiciler vasıtasıyla nakledilmesine proje ve ağır yük taşımacılığı olarak geçmektedir. Kıbrıs’a Taşımacılık sektörünün en özel kategorilerinden birtanesidir. [ulkeda] Uzunluk, genişlik ya da yükseklikleri bakımından normal çekicilerin ya da dorselerin yeterli olmadığı bu yüklerin taşınabilmesi için alternatif çözümler üretilmesi gerekir. Kıbrıs’a kargolarınızın bazılarında ise birkaç çekicinin aynı anda görev alması ile taşınabilecek yükler ortaya çıkabilmektedir. Kıbrıs’a özel nitelikli yüklerin taşınabilmesi için birkaç ulaşım tekniğinin yada vasıta’nın bir arada uygulanması zorunlu olabilmektedir. ulaşım tekniğin yada  bu nedenle proje ve ağır yük taşımacılığı deneyim gerektiren bir faaliyet türlerinden birisidir. Kıbrıs’a firmamız donanımlı vasıtaları ve pratik çözümleri ile birçok projede görev almış ve başarılı sonuçlar elde etmektedir.

Kıbrıs’a Özel Taşıma Faaliyetleri

Kıbrıs’a firmamız tarafından şehirlerarası ya da uluslararası proje ve ağır yük taşımacılığı hizmeti verilmektedir. Kıbrıs’a Karayolu ve denizyolu vasıtalarımız ile standart dışı yüklerde hızlı taşımacılık sağlanmaktadır. Firmamız Kıbrıs’a  lowbed araçları ile müşterilerinin hizmetindedir. 3, 4, 5, 6 ve 8 akslı özel araçları ile zor yükler kolay hale getirilmektedir. Kıbrıs’a karayolu taşımacılığı ile taşınması imkânsız olan ürünlerde ise Kıbrıs’a denizyolu taşımacılığı seçilerek transferler sağlanmaktadır. Kıbrıs’a firmamızın ağır nakliyat alanında taşımasını yaptığı bazı ürünler şunlardır:

 

Kıbrıs’a Elektrik trafoları taşımacılığı

Kıbrıs’a Rüzgâr türbinleri taşımacılığı

 

Kıbrıs’a Her türlü iş makinesi taşımacılığı

Kıbrıs’a Yüksek boyutlu jeneratörlerin taşımacılığı

Kıbrıs’a Enerji santralleri taşımacılığı

Kıbrıs’a Beton santralleri taşımacılığı

Kıbrıs’a Deniz araçlarının motorları taşımacılığı

Kıbrıs’a Yat ve tekne gibi deniz araçları taşımacılığı

Kıbrıs’a Proje ve Ağır Taşımacılığı Yüklerde Deneyim

Kıbrıs’a Proje ve ağır yük taşımacılığı firmaların kurumsal tecrübelerinin hemen yanında şoför deneyimlerini de içeren özellikli bir taşımadır. Kıbrıs’a bu taşımacılık esnasında yapılacak olan hataların ya da oluşacak eksikliklerin zararları daha büyük olmaktadır. Kıbrıs’a bazı yüklerde Kıbrıs’a günlük hareket saatleri, Kıbrıs’a taşımaya devam edilecek saatler, Kıbrıs’a hava durumuna göre alınacak önlemler gibi çeşitli durumlar ortaya çıkmaktadır. Kıbrıs’a Firmamız proje taşımalarında deneyimi ile fark yaratmaktadır. Kıbrıs’a yüke göre araç ve dorse değişimi yapan firmamız taşıma güzergâhı ile ilgili önlemleri de almaktadır. Kıbrıs’a Taşıma öncesinde görevli personelimiz tarafından güzergâhın kontrolü yapılmakta ve verilen bilgiler üzerine harekete geçilmektedir. Kıbrıs’a araçların önünde ve arkasında koruma aracı hizmeti verilirken, diğer güvenlik önlemleri de alınmaktadır. Kıbrıs’a bunların yanında yasal prosedürler yerine getirilip, gerekli izinler firmamız tarafından alınmaktadır.