KIBRIS YURTDIŞI KARGO

Kıbrıs Yurtdışı Kargonuzu Kıbrıs Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Kıbrıs Doküman gönderimi, Kıbrıs Dosya gönderimi, Kıbrıs Evrak gönderimi, Kıbrıs Pasaport gönderimi, Kıbrıs Numune gönderimi, Kıbrıs Paket gönderimi, Kıbrıs Hediye gönderimi ve Kıbrıs Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Kıbrıs acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Kıbrıs Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Kıbrıs gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Kıbrıs’a sevki yapılır.
Kıbrıs Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Kıbrıs gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Kıbrıs acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Kıbrıs Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Kıbrıs DHL, Kıbrıs FedEx ve Kıbrıs UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Kıbrıs Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Kıbrıs kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Kıbrıs Kargo Takip Numarası, gönderiniz Kıbrıs’a çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Kıbrıs’a Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Kıbrıs gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Kıbrıs’a yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

KIBRIS’A KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Kıbrıs Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Kıbrıs kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Kıbrıs koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Kıbrıs kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Kıbrıs kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Kıbrıs Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Kıbrıs’a sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Kıbrıs paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Kıbrıs yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Kıbrıs Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Kıbrıs Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.