KENYA YURTDIŞI KARGO

Kenya Yurtdışı Kargonuzu Kenya Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Kenya Doküman gönderimi, Kenya Dosya gönderimi, Kenya Evrak gönderimi, Kenya Pasaport gönderimi, Kenya Numune gönderimi, Kenya Paket gönderimi, Kenya Hediye gönderimi ve Kenya Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Kenya acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Kenya Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Kenya gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Kenya’ya sevki yapılır.
Kenya Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Kenya gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Kenya acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Kenya Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Kenya DHL, Kenya FedEx ve Kenya UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Kenya Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Kenya kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Kenya Kargo Takip Numarası, gönderiniz Kenya’ya çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Kenya’ya Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Kenya gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Kenya’ya yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

KENYA’YA KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Kenya Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Kenya kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Kenya koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Kenya kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Kenya kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Kenya Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Kenya’ya sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Kenya paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Kenya yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Kenya Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Kenya Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.