Kazakistan Kargo Gönderimi

Kargo34 benzersiz kaliteli hizmet anlayışıyla ülkemizden, kargonuzu göndermek istediğiniz ülkeye Ekonomik ve Express uçak kargo seçenekleriyle kargonuzu sorunsuz bir şekilde göndermek için çok doğru adrestesiniz. Bütün hava yollarına hakim olan şirketimiz Kazakistan bölgesinde en makul, ucuz ve uygun fiyatlarla tarafınıza hizmet sunulduğu gibi; hem vaktinize, hem de kesenizi oldukça rahatlatacak özel bir servis hizmeti sunmaktayız. Uzun yıllardır Türkiye – Kazakistan arasında gerçekleştirdiğimiz acente ağımız sayesinde en sorunsuz taşımacılık hizmetleri sunmaktayız.

Türkiye’den çıkmasını istediğiniz kargolarınız Kazakistan’a Uçak kargo seçeneğiyle hemen göndermek için çağrı merkezimizden, deneyimli çağrı merkezi operatörlerimize kargonuzun ölçü bilgilerini, içeriğini, kap sayısını, varış ülkesi gibi bilgileri tam ve eksiksiz olarak iletmeniz durumunda çok kısa bir vakitte servis sürelerini ve fiyat teklifi detaylıca alabilirsiniz.

TÜRKİYEDEN KAZAKİSTAN’A NASIL KARGO GÖNDERİLİR ?

Arama motorlarından ve Memnun müşterilerimizden yurt dışına kargo göndermek isteyen ve detaylı bilgi almak isteyen tüm kullanıcılar internet sitemizden bir çok önemli bilgilere ulaşabilirler.

Kazakistan’a Kargo Gönderme İşlemi Nasıl Oluyor?

Çağrı merkezleri ile iletişim kurmanız durumunda operatörlerimiz sizlerden kargo detaylarını isteyecektir. Net ve eksiksiz vereceğiniz bilgiler doğrultusunda ekibimiz tarafından anında analiz edilerek servis süreleri ve fiyat bilgileri gibi detaylı bilgiler sunulacaktır. Verilen teslimat süreleri, servis türü operasyon bilgileri ve maliyetler sizlere uygun gelmesi halinde hemen kargo kaydınız oluşturulacaktır.

Gönderi yapılacak şehir İstanbul’da ise kargolarınız adresinizden ücretsiz olarak toplama araçlarımızla alınacaktır. Türkiye içinden diğer şehirlerden yurt dışına kargo gönderimi yapmak istediğinizde, gönderiler çok ivedi bir şekilde gönderilmesi gerekiyorsa İstanbul merkez ofisimize yurt içi uçak kargo hizmetleriyle aynı gün içinde ulaştırma imkan kabiliyetimiz vardır. Biraz maliyetli bir yöntem olmasına rağmen zaman hassasiyeti bulunan gönderiler için en pratik ve hızlı şehirler arası kargo ulaştırma hizmetlerinden biridir. Herhangibi bir hızlı gönderme şartı bulunmadığı takdirde herhangi bir iç kargo servisiyle de bir günde ofisimize gönderebilmektesiniz.

Kargo34 firmamız yurt dışında olduğu kadar, yurt içinde de hava alanı bulunan tüm şehirlere uçak kargo hizmetini kesintisiz sağlamaktadır. Daha sonrasında İstanbul merkez ofisimize ulaştırılan gönderileriniz operasyon görmesi için yetkili birimlere sevk edilmekte ve kargonun üzerinden yazılmış olan iletişim bilgileriniz ile şirketimiz sizlere kargonun tarafımıza teslim edildiğini bildirmektedir. Ardından yapılacak olan detaylı kontroller sırasında kargo ambalajlamasında bir sıkıntı yoksa, kargonun ödemesi elimize ulaştığı an kargonuz çıkış yapabilmesi için belgeleri hazırlanmaktadır. Son işlem olarak kalkış yapacak kargo uçağına nakil işlemidir.

Gıda ürünlerini kargo gönderimi yapacak müşteriler ilk olarak Gıda Üretim Serfitikasını şirketimize mail bilgileri üzerinden yollaması gerekmektedir. Elimize ulaşan üretim serfitikaları ana taşıyıcı iş birliği yapmış olduğumuz kuruluşlara gönderilir. Yapılan analizler neticesinde kargonun taşınıp, taşınamayacağı firmamıza bildirilmektedir. Kozmetik ve ilaç kategorisindeki kargo gönderileri için müşterilerimiz MSDS formunu ilk etapta şirketimize ulaştırmaları gerekmektedir. MSDS formu İngilizce 16 maddeden oluşmaktadır. Ürünün içeriğinde bulunan maddelelerin analizini belirten sonuç raporudur. Tüm dünya ülkelerinde düzenli olarak hergün kargo çıkışlarımız bulunmaktadır. Firmamıza ulaşmış olan gönderiler asla bekletilmezler ve geldiği gün ödemesi ve tüm detaylı bilgileri ulaştırılması halinde aynı gün çıkış yapmaktadır.

Günümüzde artık yurt dışı kargo göndermek çok kolay bir hal almıştır. Türkiyede bir şehirden başka bir şehre kargo göndermek kadar zahmetsiz ve kolay bir hizmet haline gelmektedir. Firmamıza bi telefon açmanız tüm bu işlemleri takip etmemize olanak sağlayacaktır. Tüm kargo süreçlerini en ufak detaylarına kadar deneyimli ekibimiz ilgilenecektir ve sizlere canlı canlı bilgi sunacaktır.

Web sayfamız üzerinden kargo takip numaralarınız ile sizlerde çok rahat bilgi edinebileceksiniz. 150 kg’a kadar şahsi kargolarınızı gönderim yapabilirsiniz. 150 kg’dan fazla olan gönderileri ise kapı teslimi şahsi kurye gönderimi yapmak istediğinizde birden fazla bölerek, parça parça da gönderebilmektesiniz. Resmi ve belgeli daha uygun rakamlara ihracat taşımacılığı yapmak istediğinizde firmamız ve gümrükçünüz olmasa bile şirketimizden yapabilmektesiniz.

KAZAKİSTAN KARGO ÜCRETLERİ NEYE GÖRE HESAPLANIR ?

Yurt dışına göndermiş olduğunuz kargolarınızın ücretleri ölçü bilgileri, ağırlığı ve servis seçeneklerine göre belirlenmektedir. Koli ve Paket ilk olarak ağırlığı incelenmektedir. Daha sonrasında ise ölçü bilgileri üzerinden hacim ağırlıkları da hesaplanıyor ve yüksek olan kilogram üzerinden işlem yapılmaktadır. Gönderilecek olan kargonun ölçü bilgileri de, ağırlığı da çok önemli faktördür. Çünkü fiyatlar buradan çıkan orana göre hesaplanmaktadır.

Kargo gönderimi yapmak isteyen müşterilerimiz web sitemiz üzerinden gerekli tüm bilgilere erişebilir. Fiyat konusunda sağlıklı ve açık bilgiler alabilmek için müşteri temsilcimizi arıyarak uzman operatörlerimizden detaylı destek alabilirsiniz.

Kargo Maliyetlerini Etkileyen Faktörler Nelerdir?

Kargo maliyetlerine etki eden bir çok diğer faktör türleri örneğin hava yolu üzerinden ikiye ayrılmaktadır.

Bunlar Ekonomik ve Express olarak 2 bölümde incelenmektedir. Bu servislerin kendi içinde müşterilere çeşitli ayrıcalıkları ve avantajları da bulunmaktadır. Ucuz ve uygun yollu fiyatlı bir servisle maliyetlerinizi düşürebildiğiniz gibi, bu servislerin müşterilere çeşitli avantajları ve ayrıcalıkları da bulunmaktadır. Ucuz ve Uygun yollu fiyatlı bir servis ile maliyetlerinizi düşürmek için, özellikle yollanan kargonunu hiçbir zaman hassasiyeti bulunmuyor ise Ekonomik hizmet alarak daha uygun çözüm oluşturmuş olursunuz. Çok ivedi ve hızlı bir şekilde göndermek istediğiniz kargolarınızı sektörün en kaliteli hizmetlerini sunan servis seçeneği olan Express hizmetleri ile sorunsuz kapsamlarda ulaşabilirsiniz. Piyasada bulunan bir çok kargo firmaları arasında disiplinli, en rekabetçi fiyatlar sunan, tam zamanında teslimatta uzmanlaşmış olan şirketimizin güzelliklerinden faydalanmaktasınız.

Her müşterinin ilk isteği olan kaliteli hizmet ve uygun fiyat politikaları hususlarında size tam anlamıyla sunduğumuz servislerin gerçeğe dönüşmüş halidir. Türkiye merkezli bir uçak kargo firması olan Uçak Kargo bireysel gönderim ihtiyaçlarınıza yurtdışı uçak kurye hizmetleri ile hızlı, güvenli ve sorunsuz çözümler sağlamaktadır. Gönderilerin özelliği her ne olursa olsun gümrükte oluşabilecek olası sorunların önüne geçmek için profesyonel anlamda destek sunmakta olan hava yolu şirketimizi tercih edebilirsiniz. Acil Kargo şuana kadar edinmiş olduğu tüm tecrübe ve deneyimleriyle bir problem yaşadığınızda sizlere kolay ve hızlı çözümlere kavuşmanıza olanak sağlayacağı gibi, bu konu sebebiyle zaman, para ve itibar kaybetmenizin de önüne geçecektir.

Kazakistan Kargo Gönderi Ücretleri hususunda detaylı bilgi elde etmek isteyen müşterilerimizin çağrı merkezimizden bizlere ulaşarak, sektörün uzman operatörleri ile görüşme gerçekleştirebilirler. Verilen tüm bu hüzmetlerde mesafe aralıkları her ne kadar uzak olursa olsun  oldukça kısa sürelerde teslimatları gerçekleştirmektedirler. Uçak Kargo Hizmetleri kullanılırken  en çok dikkat gerektiren hususlar kargo işlemlerini yapacak olan firmaların güvenilir ve garantili hizmet verebilmesidir. Firmamız ilgili, şeffaf ve dürüst hizmet politikası ile müşteri memnuniyetini her zaman bi an önde kazandığı gibi, sektörde ki ender şirketlerin arasında yer almaktadır.

Dünya ülkelerine yapılacak olan uçak kargo taşımacılığını tüm insanların arasında ki bulunan dostluk bağlarının gelişmesiyle ve ticari faaliyetlerini arttırmasıyla son yıllarda oldukça yaygın olarak kullanılmaya devam etmektedir. Koli, Paket, Evrak, Hediyelik Eşya, Makine ve numune gibi her türlü gönderilerinizi en hızlı şekilde ve en uygun fiyatlarda adresine teslim etmeyi ilke edinmiş bir firmayız, hizmet ağımızda dahi olan her ülkenün en iyi acenteleri ile çalışmaktayız.

Global olarak dünyanın için bulunduğu ekonomik şartlar arasında işletmeler açısından oldukça önemli olan lojistik faaliyetlerin yanı sıra hava yolu kargo taşımacılığı alanında ve diğer kargo hizmetlerinde herkes tarafından bilinen Acil Kargo Havacılık firmamız ile sektör içerisinde yer alan gelişmiş hizmetlerle en hızlı şekilde tüm kargoların taşınmasını güvenli kapsamlarda sağlıyoruz.

KAZAKİSTAN KARGO TAKİP SORGULAMA SİSTEMİ

Numune, koli gibi taşınabilir değerleri en güvenli şekilde adreslerine teslim etmekteyiz. Herhangi bir tonaj, kilo sınırı olmadan hızlı ve güvenilir transferleri, performans/fiyat ölçüleri ile en doğru şekilde sunmaktayız.

Acil kargolar tarafından sunulmuş olan Uçak Kargo Hizmetleri itibar eden tüm müşterilerimiz emin ellere teslim ettğinden hiçbir şüphesi olmasın. Firmamız ile iletişim kurmak maksadıyla talep formlarını kullanabileceğiniz gibi merkez ofisimizi arıyarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Aklınız gönderileriz de kalmamasını istiyorsanız hemen bizlerle iletişim kurabilirsiniz. Uzman ekibimiz tüm süreçte en ince ayrıntılara kadar bizzat ilgilenmektedir. Ön bilgi alabilmek için günün her saati yazılı ortamlarda e mail yoluyla veya telefon üzerinden de bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

Kargo gönderiminde, teslimat aşamasına kadar bütün süreci profesyonel anlamda destek alabileceğiniz kaliteli firma ile çalışmak isterseniz kesinlikle en doğru adreste bulunduğunuzun altını çizmek isteriz. Her ülkenin kendine göre gümrük müşavirliği kuralları bulunmaktadır. Yollanan kargolar herhangi bir ticari faaliyet gördükleri takdirde ürünlerin faturasında ki ücrete göre vergi alınmaktadır. Hizmet detayları ile gümrük prosedürleri hakkında daha detaylı bilgi edinmek için lütfen firmamızı arayınız.

Acil Kargo tarafından sunulan uçak kargo hizmetine itibar eden tüm müşteriler gönderileri emin ellere teslim etmektedir. Firmamız ile iletişim kurmak için talep formlarını kullanabilir ya da merkez ofisi arayarak destek alabilirsiniz. Aklınız gönderiniz de kalmasın istiyorsanız hemen bizimle irtibat kurunuz. Uzman ekibimiz tüm süreçle en ince ayrıntısına kadar bizzat ilgilenmektedir. Ön bilgi almak için günün her saati bir telefon veya yazılı ortamda e-mail yoluyla kargo şirketimize ulaşabilirsiniz.

Kargo gönderiminden, teslimat aşamasına kadar bütün süreçte profesyonel bir destek alabileceğiniz kaliteli firma ile çalışmak isterseniz kesinlikle en doğru adrestesiniz. Her ülkenin kendine göre gümrük müşavirliği kuralları bulunmaktadır. Yollanan kargoda herhangi bir ticari faaliyet gördükleri takdirde ürünün faturasında ki ücrete göre vergilenmektedir. Hizmet detayları ve gümrük prosedürleri hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için lütfen firmamızı arayınız.

KAZAKİSTAN KARGO HACİM AĞIRLIĞI HESAPLAMA

Tüm dünyada bulunan ülkelere firmamız potansiyeli altında kargo gönderimleri yapacak müşterilerimiz, deneyimli ekibimiz ile kargo bilgilerini paylaşmaktadır. Bir kargonun gerçek ağırlığı dışında, ölçü bilgileri de esasa alınmasından sonra hacim ağırlıkları ortaya çıkarılır. Bu işlem çok basit bir işlemdir. Sizler de bu hesaplama ile kargonuzun hacim ağırlığını öğrenebilmektesiniz.

Boy x En x Yükseklik / 5000 – Genelde numune tarzında gönderimler de bu şekilde hesaplanabilmektedir. Ortaya çıkacak olan sonuç, gerçek ağırlıktan daha fazlaysa bu kilo esas alınmaktadır. Fakat net ağırlığından küçük olması halinde gerçek ağırlık üzerinden işlem görmektedir. Hacim hesaplama işlemlerinden anlaşıldığı üzere kargoyu ücretlendirme konusunda ölçü bilgilerinin ne denli önemli olduğu ve bir santimin bile fiyatlar üzerinde etkisinin çok olduğunun göstergesidir.

Deneyimli olan personellerimiz sizlere her aşamada bilgi sunduğu gibi destek de sağlayarak, tüm işlemlerinizi sorunsuz kapsamlarda yürütebilmektedirler. Dünya üzerindeki bütün ülkelere bir telefonla kargo gönderimi yapabileceğiniz uluslar arası bağlantısı çok güçlü, kaliteli çözümler sunan ve her ülkede çok fazla bağlı acenteleri olan yurt dışı kargo şirketimiz ile fiyat tekliflerini almadan önce diğer hava yolu şirketleriyle irtibata geçmenizi istemeyiz.

Piyasada bulunan en uygun toptan satıcı ücretlerini tüm müşterilerimize uygulamaktayız. Uzun süredir kara yolu ve hava yolu kargo taşımacılık hizmetleriyle güvenle gönderilerinizi ulaştırmaya devam ediyoruz. Tam zamanında ve sorunsuz kargo teslimatlarının da uzmanlaşmış bir ekip ile sizlere en iyi taşımacılık servislerini sunabilmek adına aralıksız çalışmalarımızı yürütmeye devam ediyoruz.

Kazakistan Uçak Kargo şirketi hayatın her bir yanında sizlere yurt dışı kargo hizmetleri sunmaya devam etmekten mutluluk duyar.

Kargo şirketimiz ile hizmet almış olan bütün müşterilerimiz web sitemiz üzerinden kargolarını her an canlı canlı takip edebilirler. Kargo çıkış saati ve tarihi, an itibariyle bulunmuş olduğu lokasyon, hangi aşamalardan geçtiği gibi detaylı tüm bilgileri size verilen konşimento takip numarası ile sorgulayabileceksiniz. Firmamızın ücretsiz olarak sunmuş olduğu bu olanaktan bizi seçecek olan bütün müşteriler yararlanabilmektedir. Yurt dışına göndermek istediğiniz kargolarınız merkez ofislerimizden çıktığı an itibariyle takip kodları tarafımıza ulaşmakta ve an an raporlanabilmektedir.

Anlık sorgulama sayfaları ile birlikte tüm cihazlar aracılığıyla kargonun akıbetini canlı canlı öğrenebilirsiniz. Gönderim hangi saat, tarih ve kime teslim edildiği bilgilerini haftanın 7 gün 24 saat sizlerde kolay bir şekilde öğrenebileceksiniz. Gönderinizin durumunu en ivedi şekilde takip etmek için Kargo Takip Sorgulama ekranına girerek takip numarasını yazarak ve sorgula butonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz. Yeni açılan pencerelerde öğrenmek istediğiniz tüm detaylı bilgiler karşınıza çıkacaktır. En son paketleme durumu ve tahmini teslimat sürelerini öğrenmek için web sayfamıza giriş yapabilirsiniz.

Havacılık firmamız olan uçak kargo 34 alanında sürekli ve etkin seferler düzenleyen çözüm ortaklarına ve güçlü bir filoya sahiptir. Müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli ilke edinmiş bir bakış açısı ile taşımacılık sektörlerinde lokomotifidir diyebiliriz. Uçak kargo gönderileri de; zarf, koli, evrak, paket, numune gibi taşınabilir değerleri en güvenli bir şekilde adresine ulaştırmaktadır. Herhangi bir tonaj, kilo sınır olmadan hızlı ve güvenli transferi, performans/fiyat ölçüleri ile en doğru şekilde sunabilmektedir.

Kargo34 Express tarafından sunulan uçak kargo hizmetine itibar etmek isteyen bütün müşteriler gönderileri en çok güvenilir emin ellere teslim etmektedir. Firmamız ile iletişim kurabilmek için merkez ofisi arayarak yada talep formlarını kullanarak destek alabilirsiniz. Aklınız hiçbir zaman gönderiniz de kalmasın istiyorsanız hemen bizlerle irtibat kurunuz. Uzman ekibimiz ile tüm süreçte en ince ayrıntısına kadar bizzat ilgilenen profesyonel bir ekibe sahibiz. Ön bilgi almak ve detaylı bilgi almak için günün her anı bir telefon veya yazılı ortamda ise e-mail yoluyla kargo şirketimize ulaşabilmektesiniz.

Kargo gönderilerinden, teslimat aşamasına kadar geçen bütün bu süreçte profesyonel bir destek alabileceğiniz kaliteli bir firma ile çalışmak isterseniz kesinlikle en doğru adreste olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Her ülkenin de kendine göre gümrük müşavirliği kuralları bulunmaktadır. Yollanan kargolar herhangi bir ticari faaliyet gördükleri zaman ürünün faturasında ki bulunan ücrete göre vergilenebilmektedir. Hizmetler hakkında detayları ve gümrük prosedürleri hakkında daha kapsamlı bilgi alabilmek için lütfen firmamızı arayınız.