Kayman Adaları’ya Proje Taşımacılığı

“Kayman Adaları’ya Proje taşımacılığı nedir?” sorusunun cevabı ile başlamak gerekirse Kayman Adaları’ya proje taşımacılığı, Kayman Adaları’ya taşınacak standart dışı ölçülerdeki ağır yüklerin bir yerden başka bir yere yine standart dışı yöntemlerle taşınmasıdır. Kayman Adaları’ya proje taşımacılığında zaman kavramı çok önemlidir. Adı üzerinde, Kayman Adaları’ya birtakım projelerin gerçekleştirilmesi için gerekli olan yükler en kısa sürede ve hasarsız bir şekilde istenilen noktaya ulaştırılmalıdır. Kayman Adaları’nın belirtilen yere geç, eksik ya da hasarlı bir şekilde Kayman Adaları’ya ulaştırılan ürünler büyük meblağların kaybedilmesi anlamına geldiğinden Kayman Adaları’ya proje taşımacılığı, kalite belgeleri tam, uzman, deneyimli ve ağır yük taşımacılığı yapan firmalar tarafından gerçekleştirilmelidir.


Kayman Adaları PROJE TAŞIMACILIĞI KAPSAMINDA VERİLEN HİZMETLER NELERDİR?


Kayman Adaları’ya Proje taşıma ve senaryo yönetimi,
Kayman Adaları’ya Yol izni alma,
Kayman Adaları’ya Teknik ekipmanların tedarik edilmesi,
Kayman Adaları’ya Dış ticaret ve mevzuat desteği,
Kayman Adaları’ya Yerel bilgilendirme,
Kayman Adaları’ya Ağır kargo, depo ve aktarma çözümleri,
Kayman Adaları’ya Ağır yük taşımacılığı,
Kayman Adaları’ya Anahtar teslim maliyet yönetimi,
Kayman Adaları’ya Sipariş izleme,
Kayman Adaları’ya Vinç ve survey,
Kayman Adaları’ya Full charter ve part charter gemi kiralamaları,
Kayman Adaları’ya Malzemelerin paketlenmesi ve sabitlenmesi,
Kayman Adaları’ya Emtia sigortası,
Kayman Adaları’ya Belge çıkışı,
Kayman Adaları’ya Projeye uygun depolama hizmetleri.


PROJE TAŞIMACILIĞI HİZMETİ İLE NELER TAŞINIR?

• Kayman Adaları’ya Fabrika, enerji santralleri ve boru hatları,
• Kayman Adaları’ya Buhar ve gaz türbinleri,
• Kayman Adaları’ya Transformatör, kondansatör ve ısı kazanları,
• Kayman Adaları’ya Tank ve basınç araçları,
• Kayman Adaları’ya Kurutucu, baca ve demir / çelik fırınları.


Kayman Adaları PROJE TAŞIMACILIĞI YAPAN FİRMALARIN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?


Kayman Adaları’ya proje taşımacılığı yapan firmalar uzman ve dinamik bir kadroya sahip olmalıdır. Kayman Adaları’ya taşınacak olan ekipmanların ve araçların ağır yük taşımacılığına uygun olması, çalışanların ülkelerin prosedürlerini bilmesi, yol analizi yapabilmesi, mühendislik bilgisine sahip olması, farklı coğrafyaları tanıması ve zaman yönetiminin başarılı bir şekilde yapılması Kayman Adaları’ya proje ve ağır yük taşımacılığı yapan firmaların özellikleridir. Kayman Adaları’ya bazen bazı projelerin Kayman Adaları’ya hava, Kayman Adaları’ya kara, Kayman Adaları’ya tren, Kayman Adaları’ya gemi, Kayman Adaları’ya deniz, Kayman Adaları’ya kara gibi birden fazla taşıma şekliyle ulaştırılması gerebilir. Böyle durumlarda Kayman Adaları’ya proje taşımacılığı yapan firmalar her bir seçeneği eksileri ve artılarıyla müşterilerine detaylı bir şekilde açıklamak durumundadır.


Türkiye’ye ve Kayman Adaları’ya hizmet veren, R2 belgesine ilaveten C2 yetki belgesi ve UND üyeliğine sahip Kargo34 Lojistik ile Kayman Adaları’ya proje taşımacılığı hizmetlerinizi profesyonel bir şekilde, güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

%d blogcu bunu beğendi: