Kayman Adaları’ya Ağır Nakliyat Hizmeti

1996 yılında faliyete başlayan Kargo34 firmamız yıllardır başarılı çalışmaları ile hem bu sektörde deneyim kazanmış hem de Kayman Adaları’ya adını sık sık duyurmaktadır. İstanbul, Hatay ve Mersin’de bulunan ofislerimiz ve farklı şehirlerde de bulunan çok sayıda acentelerimiz ile çalışmalarını sürdüren firmamız ağır yük nakliyesi konusunda da oldukça deneyimlidir. Kayman Adaları’ya uzman ekibi ile birlikte daimi hizmet veren firmamız proje, Kayman Adaları’ya kargo konusunda oldukça başarılı olmaktadır. Kayman Adaları’ya gelişmekte olan teknolojiye uyum sağlayarak değişen taşıma yöntemlerini uygulamaya devam etmekteyiz. Kayman Adaları’ya nakliyat alanında yeni başarılara imza atan firmamız yatırımlarını daimi olarak arttırmaktadır. Kayman Adaları’ya müşteri ve tedarikçilerin isteklerini uygulayarak ürünün tedarikçiden müşteriye sorunsuz bir şekilde ulaşabilmesine yardımcı olmaktadır. Kayman Adaları’ya ürünün özelliklerine göre özenle taşınan yükler kısa sürede istenilen adrese teslim edilmektedir.

 

Kayman Adaları’ya Proje ve Ağır Yük Taşımacılığı

 

Kayman Adaları’ya bilindik boyutların üstünde olan yüklerinizin, ancak kendileri için özel üretilmiş  olan dorseler ve güçlü motorlu çekiciler vasıtasıyla nakledilmesine proje ve ağır yük taşımacılığı olarak geçmektedir. Kayman Adaları’ya Taşımacılık sektörünün en özel kategorilerinden birtanesidir. [ulkeda] Uzunluk, genişlik ya da yükseklikleri bakımından normal çekicilerin ya da dorselerin yeterli olmadığı bu yüklerin taşınabilmesi için alternatif çözümler üretilmesi gerekir. Kayman Adaları’ya kargolarınızın bazılarında ise birkaç çekicinin aynı anda görev alması ile taşınabilecek yükler ortaya çıkabilmektedir. Kayman Adaları’ya özel nitelikli yüklerin taşınabilmesi için birkaç ulaşım tekniğinin yada vasıta’nın bir arada uygulanması zorunlu olabilmektedir. ulaşım tekniğin yada  bu nedenle proje ve ağır yük taşımacılığı deneyim gerektiren bir faaliyet türlerinden birisidir. Kayman Adaları’ya firmamız donanımlı vasıtaları ve pratik çözümleri ile birçok projede görev almış ve başarılı sonuçlar elde etmektedir.

Kayman Adaları’ya Özel Taşıma Faaliyetleri

Kayman Adaları’ya firmamız tarafından şehirlerarası ya da uluslararası proje ve ağır yük taşımacılığı hizmeti verilmektedir. Kayman Adaları’ya Karayolu ve denizyolu vasıtalarımız ile standart dışı yüklerde hızlı taşımacılık sağlanmaktadır. Firmamız Kayman Adaları’ya  lowbed araçları ile müşterilerinin hizmetindedir. 3, 4, 5, 6 ve 8 akslı özel araçları ile zor yükler kolay hale getirilmektedir. Kayman Adaları’ya karayolu taşımacılığı ile taşınması imkânsız olan ürünlerde ise Kayman Adaları’ya denizyolu taşımacılığı seçilerek transferler sağlanmaktadır. Kayman Adaları’ya firmamızın ağır nakliyat alanında taşımasını yaptığı bazı ürünler şunlardır:

 

Kayman Adaları’ya Elektrik trafoları taşımacılığı

Kayman Adaları’ya Rüzgâr türbinleri taşımacılığı

 

Kayman Adaları’ya Her türlü iş makinesi taşımacılığı

Kayman Adaları’ya Yüksek boyutlu jeneratörlerin taşımacılığı

Kayman Adaları’ya Enerji santralleri taşımacılığı

Kayman Adaları’ya Beton santralleri taşımacılığı

Kayman Adaları’ya Deniz araçlarının motorları taşımacılığı

Kayman Adaları’ya Yat ve tekne gibi deniz araçları taşımacılığı

Kayman Adaları’ya Proje ve Ağır Taşımacılığı Yüklerde Deneyim

Kayman Adaları’ya Proje ve ağır yük taşımacılığı firmaların kurumsal tecrübelerinin hemen yanında şoför deneyimlerini de içeren özellikli bir taşımadır. Kayman Adaları’ya bu taşımacılık esnasında yapılacak olan hataların ya da oluşacak eksikliklerin zararları daha büyük olmaktadır. Kayman Adaları’ya bazı yüklerde Kayman Adaları’ya günlük hareket saatleri, Kayman Adaları’ya taşımaya devam edilecek saatler, Kayman Adaları’ya hava durumuna göre alınacak önlemler gibi çeşitli durumlar ortaya çıkmaktadır. Kayman Adaları’ya Firmamız proje taşımalarında deneyimi ile fark yaratmaktadır. Kayman Adaları’ya yüke göre araç ve dorse değişimi yapan firmamız taşıma güzergâhı ile ilgili önlemleri de almaktadır. Kayman Adaları’ya Taşıma öncesinde görevli personelimiz tarafından güzergâhın kontrolü yapılmakta ve verilen bilgiler üzerine harekete geçilmektedir. Kayman Adaları’ya araçların önünde ve arkasında koruma aracı hizmeti verilirken, diğer güvenlik önlemleri de alınmaktadır. Kayman Adaları’ya bunların yanında yasal prosedürler yerine getirilip, gerekli izinler firmamız tarafından alınmaktadır.