KAYMAN ADALARI YURTDIŞI KARGO

Kayman Adaları Yurtdışı Kargonuzu Kayman Adaları Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Kayman Adaları Doküman gönderimi, Kayman Adaları Dosya gönderimi, Kayman Adaları Evrak gönderimi, Kayman Adaları Pasaport gönderimi, Kayman Adaları Numune gönderimi, Kayman Adaları Paket gönderimi, Kayman Adaları Hediye gönderimi ve Kayman Adaları Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Kayman Adaları acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Kayman Adaları Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Kayman Adaları gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Kayman Adaları’ya sevki yapılır.
Kayman Adaları Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Kayman Adaları gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Kayman Adaları acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Kayman Adaları Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Kayman Adaları DHL, Kayman Adaları FedEx ve Kayman Adaları UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Kayman Adaları Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Kayman Adaları kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Kayman Adaları Kargo Takip Numarası, gönderiniz Kayman Adaları’ya çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Kayman Adaları’ya Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Kayman Adaları gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Kayman Adaları’ya yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

KAYMAN ADALARI’YA KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Kayman Adaları Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Kayman Adaları kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Kayman Adaları koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Kayman Adaları kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Kayman Adaları kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Kayman Adaları Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Kayman Adaları’ya sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Kayman Adaları paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Kayman Adaları yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Kayman Adaları Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Kayman Adaları Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.