Arama:
Doha Kargo

DOHA UÇAK KARGO

Doha, Katar yani şimdiki adı ile bilinen Katar Devleti’nin başkenti konumundadır. Arap Yarımadasının doğu bölgesinde yer almaktadır ve Basra Körfezi’ne kadar uzanmakta olan bir ülkenin başkentidir. Doha, Türkiye gündeminde de oldukça sık yer almakta ve Doha şehri çok hızlı bir şekilde büyümesiyle son zamanlarda dikkatleri üzerine çekmektedir. Doha, büyük bir ticaret ve alışveriş kentine dönüştürülüp Orta Doğu’da Dubai ile yarışır bir şehir olması için çalışmalar yapılmaktadır. Hala yapım aşamasında olan ve yapımı devam eden yeni Doha Uluslararası Havaalanı Projesi (NDIA) de bu duruma verilebilecek en iyi örnekler arasında yer almaktadır. Doha şehri, Katar’ın ekonomik merkezi haline gelmiştir. Ekonomik faaliyetlerin bu kadar sık yapıldığı bir yerde de lojistik ihtiyaç kaçınılmazdır. Doha uçak kargo olarak bu noktada siz değerli müşterilerimizin yanınızdayız. Doha ile gerçekleştirmekte olduğunuz ticari faaliyetlerinizin teslimatı için bize güvenebilirsiniz. Güvenilir ekibimiz ve yılların bize katmış olduğu tecrübe ile kargolarınızı hızlı ve zamanında teslim etmekteyiz.

Tam zamanında yapılmış olan teslimatın siz değerli müşterilerimiz açısından öneminin farkındayız ve Doha uçak kargo havayolu taşımacılığında da tecrübemiz ile ön plana çıkmaktayız. Büyük acente ağımız sayesinde tüm Doha uçak kargolarınızı hava yolu ile kolaylıkla götürmekteyiz.

Ürün, sektör ve kapasitede bir sınırlandırma yapmamaktayız ve tüm kargolarınızı tercihiniz doğrultusunda havaalanından havaalanına veya kapıdan kapıya, en uygun fiyat garantisi ve güvenli bir şekilde taşıyor, navlunlarımızı sizin ihtiyaçlarınıza göre belirlemekteyiz.

Doha uçak kargo olarak her gün dünyanın en uzak noktalarının size ve şirketinize daha yakın olmasını sağlıyoruz. Doha uçak kargo hizmetimizde sağlamış olduğumuz çözümlerimiz sayesinde hem sizin hem de Doha’da bulunmakta olan üretim ortaklarınızın memnun kalması için küresel çözümler üretmeye devam ediyoruz.

Sunmuş olduğumuz Doha uçak kargo hizmetimizde acil ulaşması gereken ya da belli bir süre içerisinde ulaşmasını istediğiniz evrak, dokuman, hemen bozulacak ilaç, yiyecek gibi hizmet verdiğimiz süre zarfı içerisinde göndericisinden alarak en kısa zamanda alıcıya teslim etmekteyiz. Doha’ya uçak kargo hizmetimiz haftanın 6 günü Doha uçak kargo hizmeti veren uçak mevcuttur. Ekspres ya da ekonomik seçeneklerin sunulmuş olduğu bu serviste, iş dünyasının hızlı temposu içerisinde ticari faaliyetlerinizin sürekliliğini sağladığımız için ve siz değerli müşterilerimizi memnun ettiğimiz için bizlerde mutlu olacağız.
Doha uçak kargo hizmetimiz tamamen fiyat odaklı olup müşterilerimizi ekonomik açıdan da düşünmekteyiz.

Doha uçak kargo hizmeti talebi oluşturduğunuz anda çok hızlı bir şekilde ekibimiz tarafından fiyat çalışması çıkartılarak tarafınıza iletilecektir ve kargolarınızı uygun fiyata göndermeniz mümkün olmaktadır. Doha uçak kargoda firmamız her geçen gün en hızlı hizmeti en uygun fiyata sunmak için gece gündüz çalışmaktadır.

DOHA HAVA KARGO

Doha hava kargo hizmetlerimiz arasında;
1)Ağır elektronik hasara yol açacak gönderimi acil kargo (Motorlar, enerji ekipmanları, jeneratörler, makina parçaları gibi) için en hızlı ve etkili ulaşım aracıdır.

2) Sarsıntıya ve çarpmaya bağlı zarar alacak olan hassas kargoların (elektronik ve optik cihazları gibi) gönderilerin zarar görmeden güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır.

3) Güncelliklerini koruduğu sürece ticari değeri bulunan (gazete, dergi, haber fotoğrafları, film gibi) eşyaların çok hızlı şekilde ulaşmasına olanak sağlamaktadır.

Doha hava kargo, hava ve uçak kargo hizmetleri ile gönderilerinizin cinsi ve niteliği fark etmeksizin alternatif taşıma ve fiyat seçeneklerimiz ile siz değerli müşterilerimizi memnun etmeye devam etmektedir.
Doha’ya yapacak olduğunuz transfer ihtiyaçlarınızda tercih edebileceğiniz ulaştırma seçeneklerinden birisi de havayolu yük taşımacılığıdır. Doha hava kargo ile havayolu taşımacılığının sizlere sunmakta olduğu bütün avantajları etkili bir şekilde siz değerli müşterilerimize sunmayı amaçlamaktayız. Bünyemizde bulunan Doha hava kargo ekibimiz, gönderimi yapılacak olan ürünün veya eşyanın teslim alındığı andan, teslim edileceği ana kadar olan sürecini en kısa zamanda, en düşük maliyetle ve en güvenilir rota ile harmanlayarak siz değerli müşterilerimize Doha hava kargo gönderiniz hakkında ihtiyacınız olan tüm bilgiyi sağlamaktadır. Teslimatın gerçekleştiği ana kadar da istemiş olduğunuz verilerin anlık olarak tarafınıza gönderilmesi için takipte kalmaktadır.

Havayolu lojistik hizmetleri hakkında tüm tecrübemizi, verimliliğinizi yükseltmek için kullanmaktayız. Doha’ya en hızlı nakliye seçeneklerinden birisi olan Doha hava kargo taşımacılığı ile küçük ya da büyük çaplı tüm gönderilerinizi Doha’nın en uzak mesafelerine bile rahatlıkla ulaşması için birçok firma ile irtibat halinde çalışmaktayız.

Türkiye Katar Kargo Gönderimi

Kargo34; ülkemizde Katar’a hizmet veren global yurtdışı kargo firmaları ile birlikte çalışmaktadır. Katar’a lojistik kargo göndereceğiniz zaman yada Katar’dan Türkiye’deki şehirlere kargo göndereceğiniz zaman her bir kargo firmasından farklı farklı fiyat teklifi alarak, Katar’a teslimat hakkında daha detaylı bilgi almak, Katar’a ücretler, fiyatlar ve şubelerden teslim edilmesi gibi zorlu süreçler ortaya çıkabilmektedir. Katar’a bu zorlu süreçleri en düşük maliyetli ve en konforlu şekilde halledebileceğiniz firma Kargo34’dur.

Türkiye Katar Kargo Ücretleri

Katar’a kargo gönderiminde güvenli ve hızlı taşımanın yanı sıra maliyetleri düşürmek en önemli etkenlerden biridir. Katar’a ihracat yapan firmalar veya Katar E-ticaret sistemlerinde dikkat edilmesi gereken konuların en başında depo yöntemi ve kargo gönderimi konusu geliyor. Katar’a göndereceğiniz kargo ve depolama departmanında başarılı bir yönetim gerçekleştiriliyorsa, Katar’a uzun yıllar boyunca bu süreci sorunsuz bir şekilde idare edebilir ve Katar’a müşterilerinize kaliteli hizmet verebilmektesiniz.

Türkiye Katar Kargo Ücretleri Hesaplama

Katar Türkiye kargo en ucuz nasıl sağlanır? Katar türkiye kargo ücretlerini doğrudan etkileyen etkenlerin başında Katar’a göndereceğiniz ürünün ebatları, ürün ağırlığı ve gönderinin Katar’ın hangi bölgeye yapıldığıdır.

Katar’a göndereceğiniz kargonun öncelikle ürün boyutları, Katar’a kargo gönderiminde en ucuz gönderi stratejilerinden birisidir. Katar’a Satışını yaptığınız ürünlerin ve ihracatını yaptığınız malların ağırlığı ve boyutu maliyetler açısından önemli yere sahiptir. Bu maliyetler Katar’a  gidecek olan ürünlerinizin maliyetlerini de belirler. Katar’a ürün gönderecekseniz, bu maliyet hesaplamalarına Katar’a kargo gönderim ücretini düşünmezseniz zarar edebilme riskiniz ortaya çıkacaktır. Katar’a satışını yaptığınız ürünün ve ihraç edeceğiniz malların maliyetlerinin planlamasını yaparken Katar’a kargo maliyetlerini en ucuz ve minimize etmeniz önemli husustur.

Katar’a kargonuzu en ucuz hale getirmenin diğer bir yöntemi paketlemedir. Katar’a Yanlış ve özensiz yapılan bir paketleme müşteriye gittiğinde memnuniyetsizlik yaratacak ve güven sorunu oluşturacaktır. Katar’a Kargo maliyetlerini de büyük ölçüde etkilemektedir.

Katar’a Parsiyel ve Komple Taşımacılık

Katar taşımacılık hizmetleri önemli bir sektöre hitap etmektedir. Günümüzde özellikle Katar’a  sadece eşya taşımacılığı değil birçok ürünün taşımacılığı yapılabilmek mümkün olmaktadır. Genel olarak Katar’a Komple ve Parsiyel Taşımacılık daha sık tercih edilmektedir.

Türkiye Katar Kargo Fiyatları

Kargo34, Katar’a kargo hizmetlerinizde size hızlı ve güvenli taşımanın yanında “Katar’a en ucuz nakliyat” desteğini de sağlamayı amaçlar. Türkiye’den Katar’a, tüm şehirlerine ve her bir yerine en uygun fiyatları almak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Katar’a Toplu yurtdışı kargo gönderimi yapıyorsanız, Katar’a anlaşma sağlanarak özel indirimler ve iskontolar uygulanmaktadır. Katar’a uygun fiyatlı ucuz kargo gönderimi yapmak isterseniz, hemen internet sitemize girebilirsiniz. Katar’a Kargo ile ilgili bilgileri web sayfamızdaki formlara girdikten sonra, girdiğiniz bilgiler tarafımızda değerlendirilerek size en uygun olan Katar’a kargo hesaplamaları yapılmaktadır. Katar’a üzerinde çalıştığımız ve Katar’a güncel tutarak geliştirdiğimiz kargo takip sistemimiz ile Katar’a yurtdışına gönderdiğiniz ürünlerin ne aşamada olduğu, alıcıya teslim edilene kadar canlı canlı nerede olduğunu görebilirsiniz. Katar’a teslimat süresi genellikle 2 ile 7 iş günü arasında değişmektedir. Katar’a müşterilerimize ekstra bir iş yükü çıkarmadan, Katar’a kolay ve düşük maliyetler ile Katar’a en ucuz kargoyu  göndermek için Kargo34’yu arayabilirsiniz.

Kargo34 Katar’a kargo iş sürecinin planını yapar, Katar’a gönderilerinizi ve Katar’a evrakları takip eder ve Katar’a ihtiyaçlarınıza yönelik olarak organize olur. Katar’a En uygun navlun tekliflerini detaylı bir şekilde inceleyerek, Katar’a kombine hizmetlerle taşımaya konu olan evraklarınızı, Katar’a ürünlerinizi, Katar’a belgelerinizi, Katar’a eşyalarınızı, Katar’a mallarınızı, Katar’a dökümanlarınızı, Katar’a ürünlerinizi veya Katar’a malzemelerinizi alıcısıyla buluşturur. Kargo34, Katar’a ödeme kolaylıkları da sağlamakta olup müşteri memnuniyetine de gereken özeni göstermektedir. Şirketimiz Katar’a birçok çözüm ortakları ile dünyanın birçok ülkesinin nakliyat ve lojistik ihtiyacını karşılamaktadır. Katar’a kargo yapmadan önce, Katar – Türkiye arası göndereceğiniz ürünün yada Türkiye’den Katar’a ülkesinin herhangi bir şehrine göndereceğiniz ürünün Katar’ın yasal olup olmamasına dikkat etmeniz gerekir. Katar Kargo mevzuatına göre bazı ürünlerin gönderimi yasaktır. Katar’a hangi ürünlerin yasak olduğunu, Katar’a hangi ürünlerin gönderilerinde problem oluşmayacağını Kargo34 müşteri hizmetlerine ulaşıp kolayca öğrenebileceksiniz. Katar’a aynı zamanda yurtdışına göndereceğiniz kargoda, ürünün cinsine ve ağırlığına göre özel bir paketleme yapılarak gönderilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde kargonuz Katar’ın gideceği yere sağlam bir şekilde ulaşamayabilir. Kargo34 tüm Katar’a taşıma hizmetlerinde özel paketleme çözümleri ile eşyalarınızın zarar gelmeden Katar’a istediğiniz yere teslimatını gerçekleştirmektedir.

Katar’a Karayolu Taşımacılık

Lojistik taşıma yöntemlerinden sadece bir tanesini kapsamaktadır. Katar’a Kara araçları kullanılarak RUT planlamasına uygun şekilde dağıtım sunmaktadır. Katar’a Genel olarak kullanılan bir nakliye türüdür. Katar’a Yükleme işlemi kapıdan veya depodan yapılabilmektedir. Katar’a Parsiyel taşımacılık ile ilgili bilgiler.

Katar’a Havayolu Taşımacılık

 Genel olarak Katar’a parsiyel kargoların taşımaları yapılmaktadır. Katar’a Yükleme işlemi havalimanı veya havaalanında yapılmaktadır. Katar’a Uçak ile gönderim işlemleri de yapılmaktadır. Katar’a taşınacak yüklerin gümrüklü olması gerekir.

Katar’a Denizyolu Taşımacılık

 Konteyner ve açık yük olarak taşıma seçeneklerini sunmaktadır. Katar’a Dolum işlemleri limanlarda yapılır. Katar’a Yurtiçi taşıma yöntemlerinde fazla kullanılmaz. Katar’a Türkiye’de limanlardan gümrüklü olarak gemiler parsiyel yükleri yüklerler.

Katar’a Demiryolu Taşımacılık

 Taşımacılıkta Pek kullanılmayan yöntemdir. Katar’a Vagon’un bir kısmını kiralama ile taşıma maaliyeti oluşturulur ve Katar’a sevkiyatlar bu şekilde gerçekleşir. Katar’a Nakliye alanları kısıtlı olduğu için fazla tercih edilmemektedir.

Türkiye Katar Kargo Gönderimi

Kargo34; ülkemizde Katar’a hizmet veren global yurtdışı kargo firmaları ile birlikte çalışmaktadır. Katar’a lojistik kargo göndereceğiniz zaman yada Katar’dan Türkiye’deki şehirlere kargo göndereceğiniz zaman her bir kargo firmasından farklı farklı fiyat teklifi alarak, Katar’a teslimat hakkında daha detaylı bilgi almak, Katar’a ücretler, fiyatlar ve şubelerden teslim edilmesi gibi zorlu süreçler ortaya çıkabilmektedir. Katar’a bu zorlu süreçleri en düşük maliyetli ve en konforlu şekilde halledebileceğiniz firma Kargo34’dur.

Türkiye Katar Kargo Ücretleri

Katar’a kargo gönderiminde güvenli ve hızlı taşımanın yanı sıra maliyetleri düşürmek en önemli etkenlerden biridir. Katar’a ihracat yapan firmalar veya Katar E-ticaret sistemlerinde dikkat edilmesi gereken konuların en başında depo yöntemi ve kargo gönderimi konusu geliyor. Katar’a göndereceğiniz kargo ve depolama departmanında başarılı bir yönetim gerçekleştiriliyorsa, Katar’a uzun yıllar boyunca bu süreci sorunsuz bir şekilde idare edebilir ve Katar’a müşterilerinize kaliteli hizmet verebilmektesiniz.

Türkiye Katar Kargo Ücretleri Hesaplama

Katar Türkiye kargo en ucuz nasıl sağlanır? Katar türkiye kargo ücretlerini doğrudan etkileyen etkenlerin başında Katar’a göndereceğiniz ürünün ebatları, ürün ağırlığı ve gönderinin Katar’ın hangi bölgeye yapıldığıdır.

Katar’a göndereceğiniz kargonun öncelikle ürün boyutları, Katar’a kargo gönderiminde en ucuz gönderi stratejilerinden birisidir. Katar’a Satışını yaptığınız ürünlerin ve ihracatını yaptığınız malların ağırlığı ve boyutu maliyetler açısından önemli yere sahiptir. Bu maliyetler Katar’a  gidecek olan ürünlerinizin maliyetlerini de belirler. Katar’a ürün gönderecekseniz, bu maliyet hesaplamalarına Katar’a kargo gönderim ücretini düşünmezseniz zarar edebilme riskiniz ortaya çıkacaktır. Katar’a satışını yaptığınız ürünün ve ihraç edeceğiniz malların maliyetlerinin planlamasını yaparken Katar’a kargo maliyetlerini en ucuz ve minimize etmeniz önemli husustur.

Katar’a kargonuzu en ucuz hale getirmenin diğer bir yöntemi paketlemedir. Katar’a Yanlış ve özensiz yapılan bir paketleme müşteriye gittiğinde memnuniyetsizlik yaratacak ve güven sorunu oluşturacaktır. Katar’a Kargo maliyetlerini de büyük ölçüde etkilemektedir.

Katar’a Parsiyel ve Komple Taşımacılık

Katar taşımacılık hizmetleri önemli bir sektöre hitap etmektedir. Günümüzde özellikle Katar’a  sadece eşya taşımacılığı değil birçok ürünün taşımacılığı yapılabilmek mümkün olmaktadır. Genel olarak Katar’a Komple ve Parsiyel Taşımacılık daha sık tercih edilmektedir.

Türkiye Katar Kargo Fiyatları

Kargo34, Katar’a kargo hizmetlerinizde size hızlı ve güvenli taşımanın yanında “Katar’a en ucuz nakliyat” desteğini de sağlamayı amaçlar. Türkiye’den Katar’a, tüm şehirlerine ve her bir yerine en uygun fiyatları almak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Katar’a Toplu yurtdışı kargo gönderimi yapıyorsanız, Katar’a anlaşma sağlanarak özel indirimler ve iskontolar uygulanmaktadır. Katar’a uygun fiyatlı ucuz kargo gönderimi yapmak isterseniz, hemen internet sitemize girebilirsiniz. Katar’a Kargo ile ilgili bilgileri web sayfamızdaki formlara girdikten sonra, girdiğiniz bilgiler tarafımızda değerlendirilerek size en uygun olan Katar’a kargo hesaplamaları yapılmaktadır. Katar’a üzerinde çalıştığımız ve Katar’a güncel tutarak geliştirdiğimiz kargo takip sistemimiz ile Katar’a yurtdışına gönderdiğiniz ürünlerin ne aşamada olduğu, alıcıya teslim edilene kadar canlı canlı nerede olduğunu görebilirsiniz. Katar’a teslimat süresi genellikle 2 ile 7 iş günü arasında değişmektedir. Katar’a müşterilerimize ekstra bir iş yükü çıkarmadan, Katar’a kolay ve düşük maliyetler ile Katar’a en ucuz kargoyu  göndermek için Kargo34’yu arayabilirsiniz.

Kargo34 Katar’a kargo iş sürecinin planını yapar, Katar’a gönderilerinizi ve Katar’a evrakları takip eder ve Katar’a ihtiyaçlarınıza yönelik olarak organize olur. Katar’a En uygun navlun tekliflerini detaylı bir şekilde inceleyerek, Katar’a kombine hizmetlerle taşımaya konu olan evraklarınızı, Katar’a ürünlerinizi, Katar’a belgelerinizi, Katar’a eşyalarınızı, Katar’a mallarınızı, Katar’a dökümanlarınızı, Katar’a ürünlerinizi veya Katar’a malzemelerinizi alıcısıyla buluşturur. Kargo34, Katar’a ödeme kolaylıkları da sağlamakta olup müşteri memnuniyetine de gereken özeni göstermektedir. Şirketimiz Katar’a birçok çözüm ortakları ile dünyanın birçok ülkesinin nakliyat ve lojistik ihtiyacını karşılamaktadır. Katar’a kargo yapmadan önce, Katar – Türkiye arası göndereceğiniz ürünün yada Türkiye’den Katar’a ülkesinin herhangi bir şehrine göndereceğiniz ürünün Katar’ın yasal olup olmamasına dikkat etmeniz gerekir. Katar Kargo mevzuatına göre bazı ürünlerin gönderimi yasaktır. Katar’a hangi ürünlerin yasak olduğunu, Katar’a hangi ürünlerin gönderilerinde problem oluşmayacağını Kargo34 müşteri hizmetlerine ulaşıp kolayca öğrenebileceksiniz. Katar’a aynı zamanda yurtdışına göndereceğiniz kargoda, ürünün cinsine ve ağırlığına göre özel bir paketleme yapılarak gönderilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde kargonuz Katar’ın gideceği yere sağlam bir şekilde ulaşamayabilir. Kargo34 tüm Katar’a taşıma hizmetlerinde özel paketleme çözümleri ile eşyalarınızın zarar gelmeden Katar’a istediğiniz yere teslimatını gerçekleştirmektedir.

Katar’a Karayolu Taşımacılık

Lojistik taşıma yöntemlerinden sadece bir tanesini kapsamaktadır. Katar’a Kara araçları kullanılarak RUT planlamasına uygun şekilde dağıtım sunmaktadır. Katar’a Genel olarak kullanılan bir nakliye türüdür. Katar’a Yükleme işlemi kapıdan veya depodan yapılabilmektedir. Katar’a Parsiyel taşımacılık ile ilgili bilgiler.

Katar’a Havayolu Taşımacılık

 Genel olarak Katar’a parsiyel kargoların taşımaları yapılmaktadır. Katar’a Yükleme işlemi havalimanı veya havaalanında yapılmaktadır. Katar’a Uçak ile gönderim işlemleri de yapılmaktadır. Katar’a taşınacak yüklerin gümrüklü olması gerekir.

Katar’a Denizyolu Taşımacılık

 Konteyner ve açık yük olarak taşıma seçeneklerini sunmaktadır. Katar’a Dolum işlemleri limanlarda yapılır. Katar’a Yurtiçi taşıma yöntemlerinde fazla kullanılmaz. Katar’a Türkiye’de limanlardan gümrüklü olarak gemiler parsiyel yükleri yüklerler.

Katar’a Demiryolu Taşımacılık

 Taşımacılıkta Pek kullanılmayan yöntemdir. Katar’a Vagon’un bir kısmını kiralama ile taşıma maaliyeti oluşturulur ve Katar’a sevkiyatlar bu şekilde gerçekleşir. Katar’a Nakliye alanları kısıtlı olduğu için fazla tercih edilmemektedir.

KATAR GEMİ İŞLETMECİLİKLERİ

Kargo34 gemi işletmeciliğini ticari ve teknik gemi işletmeciliği olmak üzere iki grupta hizmet veriyor. Kargo34’ten Katar’a gemi kiralama hizmeti alan firmalar , kiralamış olduğu geminin teknik bakımını kendisi yapıyor ama ticari bakımdan işletmesi  için başka bir firmayı yetkilendirebiliyor yada teknik bakımında destek alıyor olsa da ticari bakımdan kendi işletmektedir. Aynı şekilde firmalar Katar’a kiralamış oldukları gemilerini, Katar’a gemi kiralama kapsamında tamamen kendi firması tarafından işletebiliyor yada başka bir firmaya tamamen yetki verebilmektedir.

Katar’a GEMİ KİRALAMA VE BROKERLAR

Denizyolu taşımacılığı hizmeti özellikle uluslararası taşımacılık hizmetleri içinde en çok tercih edilen hizmetler arasında yer almaktadır. Türkiye’den Katar’a olan ticaretin yaklaşık olarak %90’ı denizyolu taşımacılığı hizmeti ile yapılmaktadır. Katar’a yapılan denizyolu taşımacılığının maliyeti de oldukça düşük olmakla birlikte Katar’a gidecek malzemenin miktarı yada boyutunun büyüklüğü farketmeksizin Katar’a götürülmesine imkan sağlamaktadır. Katar’a giden gemilerin yük taşıma kapasiteleri fazla olduğu için, Katar’a malzeme taşıma maliyetide düşüyor. Bu sebep ile Katar’a malzeme yapacak kurum yada kuruluşların Katar’a gemi kiralama istekleri de artıyor.

Katar’a GEMİ KİRALAMA SÜREÇLERİ

Katar’a malzeme taşımacılığı, Katar’a gemi kiralama ile de yapılabiliyor. Katar’a Gemi kiralama süreci, koşulları taşıma durumuna göre farklılık gösterecek biçimde hazırlanan sözleşmeler ile başlamaktadır.

Katar’ın BROKER KİMDİR?

Katar’a deniz ticareti kapsamında taraflardan hiçbirine vekil yada acente tarzında bir sıfat ile sürekli olarak bağlı olmayan ve bir ücret karşılığında yapılan sözleşmelere aracılık yapan kişi yada kurumlara broker denir.

Katar’a Gemi kiralama işlemleri de çoğunluk ile brokerler tarafından yürütülüyor.

Broker, şirket içerisinden seçilebildiğigibi şirket dışarısından da seçilebiliyor. Korgo34’ten Katar’a Gemi kiralama ve buna benzer olan ticari işlemler broker tarafından yapılıyor. Katar’a yapılan gemi kiralama hizmetinden önce geminin bakımı, onarımı, yakıt, malzeme, güverte gibi teknik işlemleri veya makine enspektörleri tarzı işlemler teknik elemanlar tarafından kontrol ediliyor. Brokerlar genel olarak istihbarat gücü ve piyasaya hakimiyeti ile iki tarafın anlaşmasına aracılık etmektedir.

Katar’a GEMİ KİRALAMADA SÖZLEŞME TARAFLARI

Katar’a Gemi kiralama sözleşmelerinde bulunan taraflar arasında taşıyan firma Kargo34 olmaktadır. Katar’a malzemesini taşıtacak olan ithalatçı ve ihracatçı firmalar ya da malzemenin alım satımına aracılık yapmakta olan firmalar taşıtan veya kiracı unvanlarını almaktadır. Kargo34 ise işletme yetkisi olarak taşıtan unvanını alıyor.

Kargo34 müşterilerine Katar’a  gemi kiralama hizmeti vererek, her türlü malzemenin güvenle ve zamanında taşınmasının garantisini veriyor.

Malzemenin Katar’a teslimatını en uygun gemiler ile gerçekleştiriyor.

Kargo34 bünyesinde hizmet vermekte olan diğer bir hizmet alanımız Katar’a gemi kiralama alanında tecrübemiz ile müşterilerimizin malzemelerini hep heyecan ile taşımaktayız.

Kargo34 olarak sizin malzemeniz, bizim malzememiz anlayışına sahibiz. Uzun yıllardır ÜLKEDEN Türkiye’nin çeşitli limanlarına gelmiş olan yüklerin brokerliğini yapıyoruz. Bunun yanında levha saç, profil, krom madeni, blok mermer yükleri için de Katar’a gemi kiralama hizmeti sunmaktayız.

Referans firmalarımız için bizimle 0539 602 29 34 numaralarımızdan irtibata geçebilir ya da operasyon@remora.com.tr adresine yük veya gemi taleplerinizi bildirebilirsiniz.

Katar’a GEMİ KİRALAMA HİZMETİNDE PART KARGO NEDİR?

Kargo34, Türkiye ve Katar genelindeki pek çok kurumsal şirkete gemi kiralama hizmeti veriyor.

Katar’a komple gemi kiralama hizmetinden hariç doğru zamanda doğru malzemeleri bir araya getirerek değerli müşterilerimize çok daha düşük maliyet sunmayı amaçladığımız  için part cargo taşıma olanağı sunuyoruz.  Malzemelerinizin en güvenli ve maliyet bakımından en ucuz taşınabilmesi için Katar’ın bulunan armatörler ile iş birliği sağlamaktayız.

Katar’a 1.000 tondan 60.000 tona kadar olan malzemelerin çok güvenli ve maliyet bakımından en az şekilde götürülebilmesi için çalışıyoruz.

Kargo34 Katar’a gemi kiralama ve part cargo taşıma hizmetlerinden başka taşınacak olan malzemelerin özelliklerine göre genel olarak proje taşımalarında tercih edilen büyük vinçli gemi, ro-ro gemisi veya roll trailer ve flatrack üniteleri ile taşıma hizmeti veren armatörler ile yıllık anlaşmalar yapıyoruz.

Katar’a BÜYÜK VİNÇLİ GEMİ, RO-RO GEMİSİ VEYA ROLL TRAİLER VE FLATRACK ÜNİTELERİ İLE TAŞINAN ÜRÜNLER

  Otomobil,

  Dozerler ve İş makineleri,

  Ticari araçlar,

  Kamyonlar ve Otobüsler,

  Forkliftler

Katar’a Ağır Nakliyat Hizmeti

1996 yılında faliyete başlayan Kargo34 firmamız yıllardır başarılı çalışmaları ile hem bu sektörde deneyim kazanmış hem de Katar’a adını sık sık duyurmaktadır. İstanbul, Hatay ve Mersin’de bulunan ofislerimiz ve farklı şehirlerde de bulunan çok sayıda acentelerimiz ile çalışmalarını sürdüren firmamız ağır yük nakliyesi konusunda da oldukça deneyimlidir. Katar’a uzman ekibi ile birlikte daimi hizmet veren firmamız proje, Katar’a kargo konusunda oldukça başarılı olmaktadır. Katar’a gelişmekte olan teknolojiye uyum sağlayarak değişen taşıma yöntemlerini uygulamaya devam etmekteyiz. Katar’a nakliyat alanında yeni başarılara imza atan firmamız yatırımlarını daimi olarak arttırmaktadır. Katar’a müşteri ve tedarikçilerin isteklerini uygulayarak ürünün tedarikçiden müşteriye sorunsuz bir şekilde ulaşabilmesine yardımcı olmaktadır. Katar’a ürünün özelliklerine göre özenle taşınan yükler kısa sürede istenilen adrese teslim edilmektedir.

 

Katar’a Proje ve Ağır Yük Taşımacılığı

 

Katar’a bilindik boyutların üstünde olan yüklerinizin, ancak kendileri için özel üretilmiş  olan dorseler ve güçlü motorlu çekiciler vasıtasıyla nakledilmesine proje ve ağır yük taşımacılığı olarak geçmektedir. Katar’a Taşımacılık sektörünün en özel kategorilerinden birtanesidir. [ulkeda] Uzunluk, genişlik ya da yükseklikleri bakımından normal çekicilerin ya da dorselerin yeterli olmadığı bu yüklerin taşınabilmesi için alternatif çözümler üretilmesi gerekir. Katar’a kargolarınızın bazılarında ise birkaç çekicinin aynı anda görev alması ile taşınabilecek yükler ortaya çıkabilmektedir. Katar’a özel nitelikli yüklerin taşınabilmesi için birkaç ulaşım tekniğinin yada vasıta’nın bir arada uygulanması zorunlu olabilmektedir. ulaşım tekniğin yada  bu nedenle proje ve ağır yük taşımacılığı deneyim gerektiren bir faaliyet türlerinden birisidir. Katar’a firmamız donanımlı vasıtaları ve pratik çözümleri ile birçok projede görev almış ve başarılı sonuçlar elde etmektedir.

Katar’a Özel Taşıma Faaliyetleri

Katar’a firmamız tarafından şehirlerarası ya da uluslararası proje ve ağır yük taşımacılığı hizmeti verilmektedir. Katar’a Karayolu ve denizyolu vasıtalarımız ile standart dışı yüklerde hızlı taşımacılık sağlanmaktadır. Firmamız Katar’a  lowbed araçları ile müşterilerinin hizmetindedir. 3, 4, 5, 6 ve 8 akslı özel araçları ile zor yükler kolay hale getirilmektedir. Katar’a karayolu taşımacılığı ile taşınması imkânsız olan ürünlerde ise Katar’a denizyolu taşımacılığı seçilerek transferler sağlanmaktadır. Katar’a firmamızın ağır nakliyat alanında taşımasını yaptığı bazı ürünler şunlardır:

 

Katar’a Elektrik trafoları taşımacılığı

Katar’a Rüzgâr türbinleri taşımacılığı

 

Katar’a Her türlü iş makinesi taşımacılığı

Katar’a Yüksek boyutlu jeneratörlerin taşımacılığı

Katar’a Enerji santralleri taşımacılığı

Katar’a Beton santralleri taşımacılığı

Katar’a Deniz araçlarının motorları taşımacılığı

Katar’a Yat ve tekne gibi deniz araçları taşımacılığı

Katar’a Proje ve Ağır Taşımacılığı Yüklerde Deneyim

Katar’a Proje ve ağır yük taşımacılığı firmaların kurumsal tecrübelerinin hemen yanında şoför deneyimlerini de içeren özellikli bir taşımadır. Katar’a bu taşımacılık esnasında yapılacak olan hataların ya da oluşacak eksikliklerin zararları daha büyük olmaktadır. Katar’a bazı yüklerde Katar’a günlük hareket saatleri, Katar’a taşımaya devam edilecek saatler, Katar’a hava durumuna göre alınacak önlemler gibi çeşitli durumlar ortaya çıkmaktadır. Katar’a Firmamız proje taşımalarında deneyimi ile fark yaratmaktadır. Katar’a yüke göre araç ve dorse değişimi yapan firmamız taşıma güzergâhı ile ilgili önlemleri de almaktadır. Katar’a Taşıma öncesinde görevli personelimiz tarafından güzergâhın kontrolü yapılmakta ve verilen bilgiler üzerine harekete geçilmektedir. Katar’a araçların önünde ve arkasında koruma aracı hizmeti verilirken, diğer güvenlik önlemleri de alınmaktadır. Katar’a bunların yanında yasal prosedürler yerine getirilip, gerekli izinler firmamız tarafından alınmaktadır.

 

Katar’a Fuar ve Etkinlik Lojistiği

Katar’a Fuar ve Etkinlik Lojistiği denildiğinde ilk başta; Katar’ın sergilenecek ürünlerin uluslararası taşınması, Katar’a yurtdışı gümrükleme hizmetlerinin yerine getirilmesi, Katar’a fuar alanı handling servislerinin sunulması, Katar’a depolama ve ara taşıma hizmetlerinin iki yönlü olarak sağlanmasını sağlamaktayız. Katar Lojistik demek sadece taşıma demek değil; Katar’a aynı zamanda birçok yan hizmetin bir arada koordine edilmesi demek. Katar’a bunlardan özellikle yurtdışı gümrükleme işlemleri, Katar’a gümrükleme mevzuatlarının ülkeden ülkeye büyük farklılıklar göstermesi sebebiyle en önemli parçalarından birisi haline gelmektedir. Katar’a ayrıca fuar ürünlerinin sevk edilmesinde kullanılan farklı gümrükleme yöntemleri, gümrükleme işlemlerinin daha karışık hal almasına sebep olmaktadır.

Katar Geçici Fuar Kargoların Geri Getirilmesi

Katar’a fuar ve etkinlik lojistiğinde özellikle sergi ürünleri ile stant malzemeleri Katar’a fuar süresince geçici olarak gönderilir ve fuar sonrasında da geri getirilir. Katar’a bu işleme geçici ihracat/ithalat gümrükleme işlemi denmektedir. Katar’a tüm bu işlemler sırasında giriş ülkesinde geçici ithalatı yapılan ürünlerin sergileme süresinde gümrük teminatı altında bulundurulması esastır. Katar’a birçok farklı gümrük mevzuatına uygun doğru belge ve bilgiyi bir arada harmanlayıp resmi işlemlerin sorunsuz tamamlanmasını sağlayabilmek için uzmanlık gerektiren bir konudur. Katar’a fuar lojistiği kapsamında bütün bu hizmetlerin yerine getirilmesi ve sergilenecek ürünlerin fuar tarihine yetiştirilmesinin de ne kadar önemli olduğundan bahsetmeden geçemiyoruz.

Katar’a bilindiği üzere fuar lojistiği zamana dayalı olması, Katar’a muhtemel hataların ve aksaklıkların alternatif maliyetlerinin yüksekliği ve tanıtım boyutuyla riske edilmemesi gereken, Katar’a en başından iyi bir planlama ve koordinasyon gerektiren lojistik türüdür.

Kargo34 lojistiğini, aşağıda saydığımız bütün alanlardaki hizmet gamını sergilenebileceği prestijli ve önemli yüksek tanıtım taşımaları olarak değerlendirir;

Katar’a Karayolu – havayolu – denizyolu – demiryolu – kombine ( birden fazla ) taşıma çeşitleri

Katar’a Geçici/kati giriş ve çıkış gümrüklemeleri

Katar’a Depolama, ambalajlama, etiketleme ve paletleme

Katar’a Yurtdışı fuar lojistik hizmetleri (gümrükleme-depolama-stand teslimatı-boş kaplar – ekipman ve işgücü temini)

Katar’a İç taşıma

Katar’a Dokümantasyon

Katar’a Fuar sonrası teşvik ve değerlendirme prosedürü

Katar’a Uluslararası ticaretin ve global ekonominin en önemli unsurlarından fuarlar, Katar’a özel sergiler, Katar’a kongreler, toplantılar ve Katar’a konserler gibi müşteriye özel çözümlere ihtiyaç duyulan organizasyonlarda Kargo34; Katar’a katılımcı firmalar, Katar’a stand imalatçıları, Katar’a fuar ve Katar’a sergi organizatörleri için hizmet sağlamaktadır.

Katar’a Kargo34 aynı zamanda sahip olduğu IELA üyeliği ile dünya genelinde Kargo34 lojistiği ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Katar’a Fuar Lojistiğinin Her Adımında A’dan Z’ye Hizmet

Katar’a Kargo34, deneyim sahibi olduğu fuar ve etkinlik lojistiği kapsamında müşterilerine; sigorta, gümrüklü-gümrüksüz depolama, fuar alanı danışmanlığı, dağıtım ve yükleme, ihracat/ithalat gümrükleme, uluslararası taşımacılık (kara, hava, deniz, intermodal), fuar alanına ithalat- ihracat prosedürleri de dahil stand teslimi vb. konularda A’dan Z’ye hizmet sunmaktadır.

Katar’a Kargo34’den Müşteri Odaklı Entegre Lojistik Hizmeti

Katar’a Müşteri odaklı organizasyon yapısı ile entegre lojistik hizmeti sunan Kargo34; sahip olduğu filosu, Katar’a yük takip ve izleme olanağı sağlayan teknolojik altyapısı, Katar’a  yüksek hizmet kalitesi, Katar’a dünya çapındaki geniş acente ağı ve fuar& etkinlik konusunda uzman ekibi ile müşterileri için rekabet avantajı sağlayan çözümler sunmaktadır.

Katar’a Fuar ve etkinlik lojistiğinin olmazsa olmazları nelerdir?

Katar’a  ‘Zamanlama’ en önemli sihirli sözcük bu sektörde. Katar’a Hava koşullarına rağmen ‘dakik’ olunmalıdır. Katar’a bir taşımanın aksaması durumunda kusur kabul edilemez. Katar’a o anda o mal her ne koşulda olursa olsun o araçtan gümrük deposuna alınır ve gümrük beyannamesi açılır. Katar’a gitmesi için mal uçağa yüklenir. Katar’a gitmesi için uçurulacağı yere götürülür. Katar’a gidecek kargolarda anında karar vermek çok önemlidir. Katar’a gidecek kargolarda aksaklık durumunda maliyet unsurunun önemi olduğu gibi ortadan kalkıyor ve amaç o malı istendiği zamanda istenilen noktaya ulaştırılması olmaktadır.

Katar’a Fuar ve etkinlik lojistiğinde sigortalama nasıl yapılıyor?

Katar’a Bu sektörde neye göre sigorta ama yapılacağı pek bilinmemektedir. Katar’ın sigorta şirketleri kriterlerin ne olacağını bilmemektedir. Katar’a bu alanda geliştirilmesi gereken bağımsız bir alan olmalıdır. Katar’a poliçe kriterleri de oluşturulurken bu hizmeti veren firmalara da sigortacıları bilgilendirme konusunda önemli bir yük ve sorumluluk düşmektedir.

KATAR’A TRANSİT TİCARET NEDİR?

 Satış faturası ve alış faturası arasında bulunan lehte fark esas olmak üzere, gerçek ya da tüzel kişi transit tacirince satın alınmış olan yabancı veya Türk menşeli olup da Katar’a (serbest bölgeler dâhil olmak üzere) satılmış malzemelerin transit olarak ya da doğrudan bir şekilde, ithalat ve ihracat rejimi çerçevesine tabi olmaksızın, başka ya da aynı ülkeye (serbest bölgeler dâhil) satılmasını ifade eder.

Transit ticaret, malzeme bedelleri için transfer yapılarak ya da yapılmaksızın, satın alınmış olan yabancı menşeli ya da Türk menşeli olup da Katar’a satılmış olan malzemelerin transit olarak ya da doğrudan bir şekilde, ithalat ve ihracat rejimi çerçevelerine tabi olmaksızın başka bir ülkeye satılmasına denmektedir, Katar’dan ya da serbest bölgede yerleşik bir şirketten, antrepodan satın alınmış olan malzemenin, Türkiye üzerinden transit olarak yada doğrudan bir şekilde Katar’a veya serbest bölgede yerleşik bir şirkete, antrepoya satılmasıdır.

KATAR’A TRANSİT TİCARET NASIL YAPILIR?

Uluslararası anlaşmalar ile ticareti yasaklanmış olan malzemelerin, Müsteşarlığın madde politikası çerçevesinde transit ticareti ile taşınmasının uygun görülmediği malzemeler transit ticaretin konusu olamaz. Eğer Katar’ın İthalat ve ihracat yapılması yasaklanmış ise transit ticaret yapılması söz konusu bile olamaz.

Katar’a yapılacak olan transit ticarete konu olan malzemeler ile  ilgili olarak, ithalata ve ihracata ilişkin vergi, resim, harç ve fon tahsilatı yapılmaz.

Gümrük idarelerinin verilebilecekleri izin harici malzemelerin Türk gümrük hattını geçerek, işçilik görmek sebebi ile fiktif depo veya antrepolara alınması “fiili ithal” hükmüne bağlı değildir.

KATAR’A TRANSİT TİCARETİN İŞLEYİŞİ

Katar’a Fatura Hareketi:

Malı aldığınız firma size bir fatura verecek. Siz de malı sattığınız ülke olan Katar’a bir İngilizce fatura hazırlayarak göndereceksiniz. İngilizce olarak gönderdiğiniz faturanın aynısını Türkçe resmi fatura olarak da yapmalısınız. Bu alım satım işleminden sonra satışınız ile alışınız arasında kar elde ettiyseniz, faturaları kayıt defterinize kaydedip, kazanmış olduğunuz karı da beyan etmelisiniz.

Katar’a Para Hareketi:

Katar’a yapmış olduğunuz transfer sonucu para hareketleri de faturaları kapatacak şekilde olacak. Katar’a göndermiş olduğunuz malzemeyi alan alıcının hesabından sizin hesabınıza aktarım olacaktır.

Katar’a Mal Hareketi:

Malın satıcıdan alıcısının bulunduğu ülke olan Katar’a gitmesi yeterlidir. Katar’a giderken geçtiği yerler önemli değildir. Sevk evraklarını gideceğiniz güzergaha göre yazarsınız.

Mevzuat bakımından transit ticaret işlemlerinde kambiyo takibi gibi bir durum söz konusu olmadığı için alım ve satım ücretlerinin tahsil ve transferler işlemleri tamamen serbest olduğu biliniyor. Transit ticarete konu olan malın satın alınması veya satılması tarzında işlemler ve bu işlemler nedeni ile düzenlenen belgelere (gümrük idarelerine verilen beyannameler de dahil olmak üzere); ihracata ilişkin olduğunun kanıtlanması durumunda işlem yapmakta olan kuruluşlarca resen vergi, resim ve harç istisnası uygulanıyor.

Örnek verecek olursak Katar’ın asıl alıcı, mal bedelinin %70’lık bölümünü size peşin olarak yapacaktır. Peşin ödemeden sonra Çin’de bulunan  satıcı/ihracatçı ister malı direkt olarak, ister Türkiye üzerinden Katar’a  malın yüklenmesini takibi amacı ile gerekli evrakları elinize ulaştırdığında, kendi düzenlemiş olduğunuz faturayı Katar’dan gelen ve adınıza düzenlenen faturanın yerine koyabileceksiniz ve böylece iki fatura arasındaki fark sizin kazancınız olarak ortaya çıkacaktır.

Katar’ın bulunan asıl alıcıya yazacağınız fatura ve diğer vesaiki alıcıya göndermeniz halinde malları alıcı Kargo34’ten teslim alabilecektir. Kalmış olan %30 luk mal ücretinin ödenmesi alıcının insiyatifine kaldığı için bu kısma vesaik mukabili ödeme şeklini yapabilirsiniz.

Katar’a Proje Taşımacılığı

“Katar’a Proje taşımacılığı nedir?” sorusunun cevabı ile başlamak gerekirse Katar’a proje taşımacılığı, Katar’a taşınacak standart dışı ölçülerdeki ağır yüklerin bir yerden başka bir yere yine standart dışı yöntemlerle taşınmasıdır. Katar’a proje taşımacılığında zaman kavramı çok önemlidir. Adı üzerinde, Katar’a birtakım projelerin gerçekleştirilmesi için gerekli olan yükler en kısa sürede ve hasarsız bir şekilde istenilen noktaya ulaştırılmalıdır. Katar’ın belirtilen yere geç, eksik ya da hasarlı bir şekilde Katar’a ulaştırılan ürünler büyük meblağların kaybedilmesi anlamına geldiğinden Katar’a proje taşımacılığı, kalite belgeleri tam, uzman, deneyimli ve ağır yük taşımacılığı yapan firmalar tarafından gerçekleştirilmelidir.


Katar PROJE TAŞIMACILIĞI KAPSAMINDA VERİLEN HİZMETLER NELERDİR?


Katar’a Proje taşıma ve senaryo yönetimi,
Katar’a Yol izni alma,
Katar’a Teknik ekipmanların tedarik edilmesi,
Katar’a Dış ticaret ve mevzuat desteği,
Katar’a Yerel bilgilendirme,
Katar’a Ağır kargo, depo ve aktarma çözümleri,
Katar’a Ağır yük taşımacılığı,
Katar’a Anahtar teslim maliyet yönetimi,
Katar’a Sipariş izleme,
Katar’a Vinç ve survey,
Katar’a Full charter ve part charter gemi kiralamaları,
Katar’a Malzemelerin paketlenmesi ve sabitlenmesi,
Katar’a Emtia sigortası,
Katar’a Belge çıkışı,
Katar’a Projeye uygun depolama hizmetleri.


PROJE TAŞIMACILIĞI HİZMETİ İLE NELER TAŞINIR?

• Katar’a Fabrika, enerji santralleri ve boru hatları,
• Katar’a Buhar ve gaz türbinleri,
• Katar’a Transformatör, kondansatör ve ısı kazanları,
• Katar’a Tank ve basınç araçları,
• Katar’a Kurutucu, baca ve demir / çelik fırınları.


Katar PROJE TAŞIMACILIĞI YAPAN FİRMALARIN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?


Katar’a proje taşımacılığı yapan firmalar uzman ve dinamik bir kadroya sahip olmalıdır. Katar’a taşınacak olan ekipmanların ve araçların ağır yük taşımacılığına uygun olması, çalışanların ülkelerin prosedürlerini bilmesi, yol analizi yapabilmesi, mühendislik bilgisine sahip olması, farklı coğrafyaları tanıması ve zaman yönetiminin başarılı bir şekilde yapılması Katar’a proje ve ağır yük taşımacılığı yapan firmaların özellikleridir. Katar’a bazen bazı projelerin Katar’a hava, Katar’a kara, Katar’a tren, Katar’a gemi, Katar’a deniz, Katar’a kara gibi birden fazla taşıma şekliyle ulaştırılması gerebilir. Böyle durumlarda Katar’a proje taşımacılığı yapan firmalar her bir seçeneği eksileri ve artılarıyla müşterilerine detaylı bir şekilde açıklamak durumundadır.


Türkiye’ye ve Katar’a hizmet veren, R2 belgesine ilaveten C2 yetki belgesi ve UND üyeliğine sahip Kargo34 Lojistik ile Katar’a proje taşımacılığı hizmetlerinizi profesyonel bir şekilde, güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Katar’a Konteyner Taşımacılığı

Hem denizyolu hem de karayolu taşımacılığında en çok tercih edilen ekipman özelliğine sahiptir. Konteyner sayesinde taşımakta olduğumuz yükü sağlam bir şekilde taşımamızı sağlamaktadır. Bunun yanında sanayi de kullanılan hammaddeler, tarım ürünleri ya da inşaat malzemeleri gibi aklınıza gelebilecek her şey taşınabilir.

Katar’a Konteyner Taşımacılığı Nedir?

Ülkeler arası ticaretin gelişmesi ile birlikte malzeme taşıyacak firmalara olan ihtiyaçta artmaktadır. Konteyner ile taşımanın bu kadar popüler olmasının sebebi dışarıdan gelebilecek her türlü darbeye karşı dayanıklı olmasıdır. Hem maliyet açısından hem de işlevsellik yönünden oldukça kullanışlıdır.

Katar Denizyolu üzerinden konteyner taşımacılığı yapan firmamız Kargo34 için oldukça önemlidir. Katar gibi uzak veya deniz aşırı olan ülkeler ile yapılmakta olan ticaretin %98’i deniz yolu ve konteyner taşımacılığı ile yapılıyor.

Kargo34, Katar yük taşımacılığının büyük bir kısmını oluşturan konteyner taşımacılık sektöründe söz sahibi olmuştur. Kargo34 Katar dünyanın her yerinden, ihracat ve ithalat yapmakta olan firmalar adına yükü Katar’dan varış ülkesine kadar olan süreyi kontrol eder ve yönetimini yapar.

Kargo34 sayesinde malzemelerinizin yüklü olduğu konteynerlar Katar’dan alınıp boşaltma adresine götürülmesinden, gümrükleme hizmetlerinin yapılmasına kadar tüm detayları siz değerli müşterilerimiz için yapar.

Kargo34 Katar’a Havayolu Konteyner Taşımacılığı ve Denizyolu Konteyner Taşımacılığı hizmeti vermektedir. Ebatları büyük olan malzemelerinizi güvenle ve yasal yollar ile Katar’a götürmekteyiz.

Katar içinde bulunan araç filolarımız ile uluslararası denizyolu  konteyner taşımacılığı hizmetini güvenli bir şekilde ve hızlı bir şekilde yapıyoruz. İthalat ya da ihracat yapılan Katar’dan gelen veya Katar’a giden malzemeleri ulaştırırken malzemelerinizi dikkatli bir şekilde taşımaktayız.

Katar’a vermiş olduğumuz konteyner taşıma hizmeti  ülkelerin başında yer almaktadır. Türkiye’den Katar’a malzeme gönderimlerinde gemi konteyner taşımacılığını tecrübeli ekibimiz ile yapmaktayız. Tüm ulusal ve uluslararası geçerliği bulunan yetki belgelerimiz mevcut. Katar taşıma şirketleri arasında en çok tercih edilen Kargo34 taşıma sektöründe kendinden bahsettirmektedir. Katar’a konteyner işlemlerinizi korunaklı bir şekilde yapıyoruz. Malzemenizin büyüklüğü ne olursa olsun toplu olarak Katar’a ulaştırıyoruz.

 Konteynerlar sayesinde Katar’a gidecek olan malzemeler sudan, nemden etkilenmemektedir. Bunun yanında bu konteynerlar Katar’a giden malzemeleri kırılma ve parçalanma gibi zararlardan ve ürün firelerinden de korumaktadır.

 Kargo34 olarak uzun yıllar boyu konteyner ile taşıma sektöründe hizmet vermiş ve tecrübeli ekiplerimiz ile Katar’a taşımacılığı aksatmadan yapmaktayız!

Katar’a yapılan konteyner taşıma işlemleri, yapılan yazılı anlaşmalar ve sözleşmeler doğrultusunda yapıyoruz. Katar’a göndermek istediğiniz malın, ebadı, ağırlığı belirlenir. Çıkan sonuçlar doğrultusunda Katar’a maliyeti çıkarılır. Maliyeti çıkarırken yol koşulları ve gönderilecek malın özellikleri de göz önüne alınır.

Kargo34 Katar’a yaptığı taşıma işlemlerini, sınır kapıları ve limanların uluslararası taşımacılık kanunlarına göre yapmaktadır. Katar’a yapılan bütün sevkiyat işlemleri yol ve liman takip sistemleri tarafından izlenmektedir. Katar’a sevkiyat aşamaları yetkili personelimiz tarafından tarafından malzeme teslimine kadar izlenmektedir. Katar’a konteyner taşımacılığı yapan Kargo34  en çok tercih edilmekte olan ve en güvenilir firmayız!

 Malzemelerinizi Katar’a kara ve denizyolu ile uygun fiyatlara götürüyoruz.

 Katar’a yapmış olduğumuz Denizyolu konteyner taşımacılığı en büyük taşımacılık hizmetlerinin içinde yer alır.  Kargo34 olarak müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Katar’a yapılan konteyner sevkiyatlarından önce araçlarımız ve filolarımızın düzenli bakımları yapılmakta ve yasal kontrolleri kontrol edilmektedir. Katar’a sevk edilmek üzere yola çıkan malzemelerinizin sağlam bir şekilde gitmesini garanti altına alarak ve güvenli taşıma hizmeti  sunarak Türkiye’den Katar’a götürüyoruz.

Katar’a Karayolu Taşımacılığı

Türkiye’de Karayolu taşımacılığı, yüklerin Türkiye’den Katar’a güvenli, hızlı, sağlam, ucuz bir şekilde götürülmesini sağlayan bir taşıma şeklidir. Türkiye ve Katar arasında aktarmasız bir yolculuk gerçekleşirse, kısa mesafeli taşımalarda diğer taşımacılık faaliyetleri ile kıyaslayacak olursak çok daha ekonomik olması gibi avantajları taşımaktadır.

Katar’a götürülecek olan, istenilen ağırlıkta ki malzemeyi istenilen zamanda sevkiyatının yapılmasını sağlayan karayolu taşımacılığı, taşımacılık piyasasında en çok kullanılan taşıma türüdür. Katar’a sevkiyatlarda karayolu taşımacılığın çok tercih edilmesinin nedenleri arasında güvenilir olması, yaygın olarak kullanılması ve çok sayıda malzemenin taşınmasını sağlamasıdır. Katar’a, bir evin eşyalarının götürülmesinden tutup bir fabrikadaki malzemelerin götürülmesine kadar birçok sevkiyat faaliyetini karayolu taşımacılığı ile yapabilirsiniz.

Katar’a karayolu taşımacılığı içinde Kargo34 sizin için en doğru adres olacaktır. Katar’a hem fiyat bakımdan hem de sağladığı kolaylık bakımından lojistik sektöründe en çok tercih edilen ulaşım firmasıdır.

Katar’a karayolu taşımacılığı ile Katar’a sevkiyat yaparken bazı dezavantajlar ile karşılaşılmaktadır. Kullanılmış olduğu enerji kapasitesi, çevre kirliliğine neden olması gibi dezavantajları bulunmasına rağmen malzemeleri yükleme ve boşaltma işlemlerin kolay bir şekilde yapılması, kapıdan kapıya hizmet verilebilmesi, sevk süresinin kısa olması gibi özellikler sayesinde diğer taşımacılık hizmetlerine göre çok avantaj sağlıyor.

Karayolu taşımacılığı ile kargolarınızı genel kargo taşıma, gabari yük taşıma, komple ihracat ve ithalat taşıma ve yükleme, düzenli ihracat ve ithalat taşıma ve yükleme, gibi taşımacılık hizmeti veriliyor.

Kargo34, karayolları taşımacılığı adı altında vermiş olduğu taşımacılık hizmetleri harici binek araç yüklemesi, komple tır yüklemesi, parsiyel tır yüklemesi, ısı kontrollü taşıma hizmeti ile ürünlerin/malların güvenli sevkiyatının yapılması gibi hizmetleri de vermektedir.


Karayolları taşımacılığında, Türkiye’den Katar’a sevkiyat ücreti diğer taşıma hizmetlerine göre oldukça uygundur. Tüm dünya da en çok tercih edilen, taşımacılık yöntemlerinden biri olan Karayolu Taşımacılığında, sunmuş olduğumuz yüksek hizmet ile müşterilerimize özel uygulamalarımız sayesinde memnuniyette artmaktadır. Karayolu taşımacılığının dezavantajlarından bahsetmiştik bu dezavantajlara rağmen Türkiye’den Katar’a Karayolu taşımacılık oranı günden güne artış göstermektedir.

Karayolu Taşımacılığında Yükleme Planı
Ürünün yapısal özellikleri belirlenir (katı, sıvı vb.
Araca ait veriler belirlenir(en, boy, yükseklik, aks sayısı, vb.
Üzerine başka bir ürünün konulma izni alınır
Sevkiyat esnasında müşteri/tedarikçi önceliği tanınır
Ürüne ve ambalajına ait bilgiler belirlenir (en, boy, yükseklik, ağırlık vb.)
Palet ve kutu ücretleri belirlenir


Karayolları Taşımacılığı Yükleme Planının Yararları Nelerdir?

Gerçekleştirilecek olan yükleme planına göre yükleme aracını oluşturmayan siparişleri, ücretinin en aza inecek şekilde başka bir siparişle birleştirilerek ve bu birleştirmede fiyat politikasına göre fiyatta belirlenerek en uygun birleştirme oluşturularak sevkiyat hazır olur.
Siparişlerin araca yüklenmesi sırasında müşteriye ait adres ve teslimat yerleri dikkate alınarak yükleme yapılır. Bu duruma göre de ilk teslimat yapılan adresten son teslimat adresine kadar ürünler hasar görmeyecektir. Bu sayede zamandan da tasarruf yapılarak nakliye ücretleri en aza indirilmiş olur.

Karayolları taşımacılığı ile siparişin, araçların dingillerine izin verilen en az ve en fazla miktarda yüklenmesinin güvenlik ve ekonomik açıdan oldukça çok e sahiptir.


Türkiye’den Katar’a gönderici önemi dikkate alınarak, ihracat ve ithalat malzemesinin taşınmasının güvenilir olması ve aynı zamanda hızlı ve en az fiyatlar ile hizmet eden bir firmayız. Katar’a hizmet kalitesi, faaliyet alanı, referanslar, taşımacılıkta tecrübe ve beklentilere bağlı olarak çalışmaktayız.

Easysoftonic