KARADAĞ YURTDIŞI KARGO

Karadağ Yurtdışı Kargonuzu Karadağ Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Karadağ Doküman gönderimi, Karadağ Dosya gönderimi, Karadağ Evrak gönderimi, Karadağ Pasaport gönderimi, Karadağ Numune gönderimi, Karadağ Paket gönderimi, Karadağ Hediye gönderimi ve Karadağ Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Karadağ acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Karadağ Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Karadağ gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Karadağ’a sevki yapılır.
Karadağ Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Karadağ gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Karadağ acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Karadağ Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Karadağ DHL, Karadağ FedEx ve Karadağ UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Karadağ Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Karadağ kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Karadağ Kargo Takip Numarası, gönderiniz Karadağ’a çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Karadağ’a Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Karadağ gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Karadağ’a yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

KARADAĞ’A KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Karadağ Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Karadağ kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Karadağ koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Karadağ kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Karadağ kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Karadağ Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Karadağ’a sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Karadağ paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Karadağ yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Karadağ Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Karadağ Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.