Arama:
Toronto Skyline Summer 2020
TORONTO KARGO 

TORONTO UÇAK KARGO 

Toronto, Kuzey Amerika kıtasında bulunmaktadır. Kanada sınırları içerisinde yer almaktadır. Ülkenin en büyük ikinci şehridir. Bunun dışında Ontario eyaletinin de merkezi konumundadır. 

Toronto, yaklaşık olarak 2,5 milyon nüfusa sahip bir şehirdir. Resmi dili İngilizce ve Fransızcadır fakat çok kültürlü bir yapısı olduğu için bir bu dillerin dışında da pek çok dil konuşulmaktadır. Para birimi Kanada doları, şehirde kullanılan resmi paradır. Toronto’nun resmi bir dini yoktur. Yapılan araştırmalara göre şehirde, 200’den fazla etnik grup yer almaktadır. 

Toronto, Kanada’nın en ılıman iklimine sahip şehridir. Ülkenin diğer şehirleriyle kıyaslayacak olursak Toronto’da kar yağışı daha azdır. Toronto’da 24 saat her türlü ulaşım imkânı bulmak mümkündür. Toronto mutfağı, dünya mutfağının harmanlanmış hali gibidir. Toronto, mutfağında birçok kültürden lezzetler bulundurmaktadır. 

Toronto Uçak Kargo hizmetimizde tam zamanında gerçekleşen sevkiyatın siz değerli müşterilerimizin iş verimliliği ve prestiji bakımından öneminin farkındayız. 

Toronto Uçak Kargo havayolu taşımacılığında da profesyonelliğimizi konuşturuyoruz. Geniş ve gelişmiş acente ağımız sayesinde bütün gönderilerinizi Toronto’da ki sahiplerine kolaylıkla taşıyoruz. 

Toronto Uçak Kargo ile göndereceğiniz ürünlerde ve kapasitede herhangi bir sınırlama olmaksızın, tüm kargolarınızı havaalanından havaalanına veya kapıdan kapıya, en uygun ve rekabetçi fiyatlarla taşımaktayız, navlunlarımızı sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda ayarlıyoruz. 

Toronto Uçak Kargo taşımacılığı firmaları arasında siz değerli müşterilerimize en uygun hizmeti verebilmek için en hızlı nakliye yolu olan uçak taşımacılığında da özverili bir şekilde yapmaktayız. Gelişmiş ağımızdaki Toronto Uçak Kargo hizmet yelpazemiz ile hep yanınızdayız. 

Kargo34 firması olarak Amerika Kıtası’nda yer alan Toronto’ya sağlamış olduğu kargo taşımacılığı hizmetleri arasında Toronto Uçak Kargo hizmeti de bulunmaktadır. Toronto Uçak Kargo hizmetlerinde zirvede olan firmamız, sunmuş olduğu Toronto Uçak Kargo hizmeti ile geleneksel kargo algısını yıkarak getirdiği yenilikçi hizmet ile sağlam adımlarla ilerlemektedir. 

 Kargo34 firmasını tanımlayacak olursak hız, verimlilik ve kusursuzluk kelimeleri açıklayıcı olacaktır. Bu özelliklerimiz doğrultusunda hareket ediyor, sorumluluğunu üstlenmiş olduğumuz kargoları alıcılarına sorunsuz bir şekilde ulaştırıyoruz.

Toronto Uçak Kargo hizmetimizde herhangi bir kilo ya da boyut sınırlaması olmaksızın istediğiniz kargoyu taşımaktayız. İstediğiniz zaman Toronto Uçak Kargo hizmetimizden yararlanabilirsiniz. 

 Kargo34 firmasının hava taşımacılığı sektöründeki bağlantıları sayesinde hem zamandan hem de paradan tasarruf etmenizi de sağlayacaktır. Kargo34 firması kusursuzluk arayan müşteriler için Toronto Uçak Kargo sevkiyatının özenle ve uygun fiyatlı yapılması için yeterli deneyim ve uzmanlığa sahip bir firma özelliği taşımaktadır. 

 Kargoları bir yerden başka yere nakletmeyi planlarken dikkate alınması gereken farklı noktalar vardır. Toronto Uçak Kargolarınızı istediğiniz yere hızlı bir şekilde ulaşması gerekiyorsa hava yolunu kullanan Kargo34’ü tercih edebilirsiniz. Bozulabilir yiyecekler, cenazeler ve canlı hayvanlar başta olmak üzere hızlı bir şekilde transfer edilmesi gereken tüm gönderiler için Toronto Uçak Kargo hizmeti en akıllıca yöntemdir.  

TORONTO HAVA KARGO 

Toronto Hava Kargo acil ulaşması gereken kargolar için de oldukça avantajlıdır. Toronto Hava Kargo hizmetinden yararlandığınızda kargolarınızın herhangi bir şekilde zarar görmesi ya da kaybolması ve çalınması söz konusu bile değildir. 

 Amerika Birliği ülkeleri arasında yer alan Kanada’ya Toronto Hava Kargo hizmetinde Amerika Gümrük Yasaları geçerli olmakla beraber her ülkenin kendine özel bir gümrük yasası bulunmaktadır. Toronto Hava Kargo hizmeti sunan Kargo34’ün hem Amerikan Gümrük Yasalarına hem de Kanada yasalarına oldukça çok hakimdir. Toronto Hava Kargo fiyatlandırma konusunda da şehir değil ülke baz alınmaktadır.  

Kargo34 ile Kanada’ya zarf, belge, paket, koli, ihracat ürünleri, makine parçaları gönderebildiğiniz gibi, ithalat ürünlerinin de getirilmesi yine Kargo34 ile yapılabilmektedir. Kargo34, Kanada’daki bütün şehirlere kargo teslimatı gerçekleştirmektedir. Toronto’ya kara ve deniz yolu ile de gönderi yapılabilmektedir. Toronto Kargo ile ekspres ve acil kargolar hava yolu ile yapılmakta ve ücret olarak diğer taşıma yöntemlerinden biraz daha maliyetli olmaktadır. Toronto, modern, teknolojik alt yapısı, geniş hava alanları ile taşımacılık bakımından her ihtiyaca çözüm üreterek, kompleks bir yapıya sahiptir.  

 Çok hızlı, çok güvenli, çok modern, çok yenilikçi ve çok ayrıcalıklı Toronto Hava kargo hizmeti Kargo34 garantisi ile gerçekleşmektedir. Kargo34 firması olarak tüm kargo gönderilerinizde yanınızdayız ve tüm gücümüzle çalışmaktayız. 

Uçak Kargo – Kargo Çeşitleri – Ücretler – Hesaplama Yöntemleri

Dünya geneli hava kargo acenteleri büyük değer kazandı ve son yılların trend taşımacılığı ise hava kargo taşımacılığı olarak karşımıza çıkıyor.

Hava kargo firmaları içinden en iyisi Kargo 34 olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Sizin için en önemli şey vaktinizi iyi değerlendirmekse, sevkiyatlarınızı havayolu kargo taşımacılığı ile yapmanız sizin için en verimli yol olacaktır. Zamanınızı verimlik kullanmanız sizlere rakiplerinizle daha iyi rekabet edebilmeniz için vakit kazandıracak. Rakiplerinden her zaman önde olmak istiyorsanız ilk yapmanız gereken size en uygun olan hava kargo şirketleri listesi hazırlamak. Size en uygun olan Türk hava kargo şirketleri arasından bütçenize en uygun olan şirketi de yani Kargo 34’ü seçtiyseniz kargonuzu nasıl göndereceğiniz hakkında ana sayfamızdan talimatlara bakabilirsiniz ya da Kargo 34 Türk hava yolları kargo Esenboğa iletişim, Türk hava yolları kargo iletişim, UPS hava kargo iletişim, DHL hava kargo iletişim ya da Türk hava yolları kargo bölümü iletişim hatlarından bizlere ulaşabilirsiniz. Hava kargo taşımacılığı yapan firmalar arasında saygın bir konuma sahip olan Kargo 34, iş birliği yapmakta olduğu Çin hava kargo firmaları, Çelebi hava kargo, Rusya hava kargo, Air Express kargo, Türk havayolları kargo ve aremex international hava kargo ve kurye a.ş firmaları ile birlikte sevkiyatınızı gerçekleştirmek istediğiniz tüm kargolarınızı, dünyanın bir ucundan diğer ucuna denilebilecek yerlere, haritada yerini bulmakta bile zorlanabileceğiniz yerlere güvenli bir şekilde taşımaktayız.

Karayolu ve deniz yolu taşımacılığı ile teslimatı günler belki de haftalar sürecek olan kargonuz Türk hava kuvvetleri kargo uçakları ya da kargonuza en uygun uçak seferlerini aramex international hava kargo ve kurye uçaklarından ayarlayarak en geç 1-4 iş gününde teslim etmekteyiz.

Hava kargo teslim şekillerini, hava kargo fiyatlarını, hava kargo terimlerini, hava kargo taşımacılığı terimlerini, hava kargo takip, emirates hava kargo takip, dhl hava kargo takip, air france kargo takip ve türk hava yolları kargo sorgulama işlemleri nasıl yapılır? Konularına açıklık getireceğiz.

Kargolarınızı en hızlı göndermenin yolu Kargo 34’ten geçer. Hem sınır kapılarında da beklemezsiniz hem de uluslararası bürokratik işlemler sebebi ile zaman kaybı yaşamamış olursunuz.

Yurtdışına kargo gönderimi yapmak istediğinizde Kargo 34 tercih ederseniz paketinizin gönderimini gerçekleştirecek olan operatörü seçebiliyorsunuz, kuryeyi bulunduğunuz yere (Örneğin: İzmir’deyseniz hava kargo İzmir şubesi kargoyu) çağırıyorsunuz ve kargonuzu teslim ediyorsunuz.

Kargonuzu taşıyan uçak yola çıktıktan sonra kargonuzun teslimat adresi dünyanın diğer ucunda bile olsa 1-4 işgünü içinde teslimatı gerçekleşir.

Kargo 34’ü Neden Seçmelisiniz?

Kargo 34 firmasının bu kadar popüler olmasının sebepleri arasında ön plana çıkan tabi ki de hız faktörüdür.

Göndermek istediğiniz kargonuzun karayolu ya da denizyolu taşımacılığı ile günlerce, haftalarca yolda zaman kaybetmesini istemiyorsanız Uçak Kargo34’ü seçerek en doğru kararı vermiş olursunuz.

Karayolu sevkiyatında yaşanan bürokratik aksaklıklar, deniz yolunda da günlerce süren yolculuklar nedeni ile artık havayolu taşımacılık sektörü popüler olmaya başladı. Artık teslimatlarınız hemen teslim edilecek.

Kargo 34 kimler tarafından kullanılmaktadır?

Vakit Nakittir anlayışını benimseyen herkes tercih edebilir. Özellikle ilaç firmaları, sıcaklığa duyarlı olan aşıları bozmadan ve hızlı bir şekilde sevkiyatını yapmak için soğuk hava depolu kargo şirketlerini tercih etmektedir. Meyve, sebze, süt, et, balık gibi hemen bozulma ihtimali olan kargoların gönderimide soğuk hava depolu kargolar ile hemen gönderimi sağlanıyor. Bunların yanında mikro ihracat kargolarıda genellikle hava kargo ile gönderiliyor.

Karayolu ve denizyolu taşımacılık faaliyetlerine göre uçak kargo taşımacılığı oldukça maliyetli olsa da kargonuzun kısa bir sürede alıcısına ulaştırma gibi bir avantajı da bulunmaktadır.

HAVA KARGO FİYATINI ETKİLEYEN FAKTÖRLER NELERDİR?

İlk olarak uçak kargo taşımacılık ile kargo göndermek isterseniz ödeyeceğiniz ücret her yarım kiloda bir değişecektir. 30 kilograma kadar olan kargolar her yarım kiloda bir fiyatın değişmesi sonucu 30 kilogram ve üstünde belli durumlarda sabit kalabiliyor. Türk hava yolları kargo bölümü ile görüşerek ortalama bir fiyat alabilirsiniz. Eğer sürekli olarak uçak kargo taşımacılığı kullanmak isterseniz uzun süreli anlaşmalar yaparak fiyat indirimi de alabilirsiniz.

Kargonun ücreti sevk edilecek ülkeye göre de farklılık gösterir. Sevk edilecek ülkeye düzenlenmiş olan uçak sefer sayısı etki ederken, varış ülkesinde iç savaş, politik karışıklık tarzı durumlar söz konusuysa bu durumlar kargo fiyatında etkilemektedir.

Göndereceğiniz kargonun, hava kargo navlun hesaplamasını sitemizin ana sayfasında bulunan fiyat hesapla bölümünden de yapabilirsiniz.

HAVA KARGO FİYAT HESAPLAMA

Hava kargo fiyat hesaplamada sadece ağırlık hesaplanmaz. Ödeyeceğiniz fiyatın ortaya çıkması için hava kargo hacim hesaplaması da yapılmaktadır. Yapılan hesaplama sonucunda ağırlığın mı yoksa hacmin mi daha büyük olduğuna bakılır ve büyük olan sonuç ile hesaplamaya devam edilir. Bu kısımda desi hesaplama (hacim hesabı) devreye giriyor.

Desi hesaplama formülü şu şekildedir:

Eğer 60x40x40 boyutlarında bir koliyi gönderecekseniz ve gönderinizin de 5 kilogram olduğunu varsayalım.

Yukarıdaki formüle göre işlemimizi yapıyoruz 60X40X40/5000 = 19,2 sonucunu elde ediyoruz.

Hesaplamaya yüksek olan sonuca göre devam edeceğiz;

Kargomuzun normal ağırlığını 5 kilo olarak varsaymıştık.

5 kg (ağırlık) <19,2 (hacimsel ağırlık).

Hava kargo hacimsel ağırlık hesaplama sonucu bulduğumuz 19.2 sayısı, kargonun gerçek ağırlığından fazla olduğu için hava kargo hesaplama işlemimiz bu sonuç ile devam edecektir.

HAVA KARGO FİYAT HESAPLAMA SONUÇLARI

Göndermek istediğiniz 0.5, 10 ve 20 kilogram ağırlığındaki bir kargonuzun Türkiye’den Hollanda, Amerika, Fransa, Almanya ve Japonya’ya gönderimücretini hesaplayalım.

Yurtdışı uçak kargo fiyatları

AMERİKA UÇAK KARGO FİYATI

5 kg: 25.29 Euro

10 kg: 157.31 Euro

20 kg: 226.59 Euro

ALMANYA HAVA KARGO FİYATI

5 kg: 21 Euro

10 kg: 122.09 Euro

20 kg: 178.19 Euro

HOLLANDA UÇAK KARGO FİYATLARI

5 kg: 21 Euro

10 kg: 122.09 Euro

20 kg: 178.19 Euro

FRANSA HAVA KARGO FİYATLARI

5 kg: 21 Euro

10 kg: 122.11 Euro

20 kg: 178.19 Euro

JAPONYA UÇAK KARGO FİYATLARI

5 kg: 27.49 Euro

10 kg: 183.59 Euro

20 kg: 267.29 Euro

UÇAK KARGO TESLİMAT SÜRELERİ

Göndereceğiniz kargo sevkiyatlarınızda en önemli nokta kargonuzun zamanında teslim edilmesidir. Kargonuzun teslimat zamanı gönderildiği ülkeye göre değişkenlik göstermektedir. Ülkenin uzaklığı veya ülkeye düzenlenmiş olan uçak seferlerinin sıklığı kargonuzun teslimat süresini etkiler. Kargo 34 ile ortalama 1-4 iş günü içinde sevkiyat adresine kargonuz teslim edilir eğer express kargo ile gönderimi tercih ettiyseniz ertesi gün kargonuz teslim edilir. Fransa, Almanya, İtalya gibi Türkiye’ye konumu yakın olan Avrupa ülkelerine 1 günde kargo sevkiyatı yapılabiliyorken, Japonya, Çin gibi daha uzak ülkelere ortalama 2 iş gününde kargo sevkiyatı yapılıyor. Deniz yolu taşımacılığı ile ortalama 1.5 ayda sevkiyatın yapıldığı Avustralya’ya ise ortalama 3 iş gününde sevkiyat yapılıyor.

GLOBAL KARGO ŞİRKETLERİ

DHL ve diğer global kargo şirketleri olan UPS, FEDEX, TNT uçak kargo gönderiminde ilk sıralarda yer almaktadırlar. Dünyanın her bölgesine yurtdışı hava kargo sevkiyatı yapmakta olan DHL, FEDEX, UPS ve TNT ülke bazlı yaptığı çalışmalarda ise yerli şirketlerle anlaşmalar yaparak da hizmet veriyor. Örnek verecek olursak Kargo 34, tüm yurtdışına göndermek istediğiniz uçak kargo sevkiyatlarınızı bu global gönderi şirketlerinin servisi ile 219+ ülkeye gönderim sağlamaktadır.

THY UÇAK KARGO HİZMETİNİ TURKISH CARGO İLE YAPMAKTADIR

THY uçak kargo sektöründe özellikle son zamanlarda büyük bir adım attı.

Dünyanın 126 ülkesine kargo sevkiyatı yapmakta olan THY uçak kargo veya Turkish Cargo, dünya genelinde, 88’i direkt kargo noktası olarak 300’den fazla destinasyona hava kargo hizmeti vermektedir. THY Turkish Cargo’nun internet sitesi üzerindeki bilgiler doğrultusunda 2023 yılında, 120 destinasyona direkt olarak uçuş gerçekleştirmeyi planlıyorlar. Ekim 2019’da THY Turkish Cargo’nun direkt uçuş yaptığı bölgeler arasına Malezya’nın başkenti olan Kuala Lumpur ve Hindistan’ın batısında bulunan Ahmedabad da eklenmiş oldu. Ahmedabad, çok önemli ilaç Pazar yeri konumunda olması dikkat çekmektedir. THY uçak kargo son zamanlarda global havacılık otoriteleri tarafından sertifikalandırılmış destinasyonlar içinde gerçekleştirmiş olduğu ilaç taşımaları ile de kendinden bahsettiriyor.

THY Turkish Cargo, Dubai, Mumbai, İstanbul, Singapur, Basel, Brüksel, Amsterdam, Londra gibi önemli ve sertifikalı bölgelerde ilaç sevkiyatı yaparak 400’den fazla istasyon arasında önemli bir “ilaç-pharma” güzergahı oluşturdu.

THY’nin kendine ait 336 yolcu uçağının kargo taşıma kapasitesine ek olarak 23 kargo uçağı ile direkt olarak yurtdışı kargo seferleri yapan THY Turkish Cargo, Cumhuriyet’in 10. yılında dünyanın en iyi beş uçak hava kargo firmalarının arasında olmayı hedeflemektedir.

THY Turkish Cargo çok hızlı gelişen hava kargo firması olarak öne çıkmaktadır. Eylül 2019 verilerine göre dünya hava kargo sektörü yüzde 5.4 oranında küçülürken THY Turkish Kargo, yüzde 8.8 oranında büyüdü. Şirket bu verilerle uluslararası hava kargo sektöründeki yerini korumuş oldu.

THY uçak kargo vermiş olduğu hizmette özellikle İstanbul Havaalanı’nın açılması ile beraber hızlı bir ivme kazanması beklenirken, firma İstanbul Havalimanı’ndan ilk direkt uçuşunu Mart 2019’ da yaptı.

UPS UÇAK KARGO

UPS uçak kargo sayesinde istediğiniz bölgeye hızlı kargo gönderimi gerçekleştirebilirsiniz. UPS kargo ile bir sonraki iş günü sevkiyat gerçekleştirildiği gibi, 1-3 iş günü içinde de dünyanın bütün bölgelerine kargo gönderimi gerçekleştirebilirsiniz. UPS uçak kargo hizmeti ile birlikte Türkiye’den Ortadoğu ülkelerine sonraki iş günü teslimat yapılmaktadır.

Avrupa, Asya ve Afrika ülkelerine ise UPS kargo ile 2 gün içinde teslimat yapılır. UPS kargo, Amerika Birleşik Devletleri, Meksika, Kanada’ya ise UPS kargo ile 3 günde sevkiyatı gerçekleştiriliyor.

UÇAK KARGONUN AVANTAJLARI NELERDİR?

Uçak kargonun en önemli avantajı hızlı olmasıdır. Hız avantajının yanında bir çok avantajı da bulunuyor.

Uçak kargo ile depolama ihtiyacının en aza indirilmesi

Hava kargo hizmeti veren şirketler daha küçük stoklar bulundurur. Bu sebeple depolama alanları için daha az paraya ihtiyaç duyarlar. Bu durum da kargo maliyetlerini olumlu etkiler.

Uçak kargo ek güvenlik sağlar

Uçak kargo hava taşımacılığında genel olarak bir uçak başlangıç ​​noktasından varış noktasına kadar durmadan gittiği için ve eşyaların kırılmadan taşınması sağlandığı için daha az hasar riski bulunur.

Geniş hizmet alanı sağlar.

Hava taşımacılığı firmaları hem yerli hem de uluslararası bölgelere hizmet vermekte olan geniş bir hizmet ağı bulundurur ve kargo sevkiyatlarının dünyanın tüm bölgelerine gerçekleştirirler.

Türkiye Kanada Kargo Gönderimi

Kargo34; ülkemizde Kanada’ya hizmet veren global yurtdışı kargo firmaları ile birlikte çalışmaktadır. Kanada’ya lojistik kargo göndereceğiniz zaman yada Kanada’dan Türkiye’deki şehirlere kargo göndereceğiniz zaman her bir kargo firmasından farklı farklı fiyat teklifi alarak, Kanada’ya teslimat hakkında daha detaylı bilgi almak, Kanada’ya ücretler, fiyatlar ve şubelerden teslim edilmesi gibi zorlu süreçler ortaya çıkabilmektedir. Kanada’ya bu zorlu süreçleri en düşük maliyetli ve en konforlu şekilde halledebileceğiniz firma Kargo34’dur.

Türkiye Kanada Kargo Ücretleri

Kanada’ya kargo gönderiminde güvenli ve hızlı taşımanın yanı sıra maliyetleri düşürmek en önemli etkenlerden biridir. Kanada’ya ihracat yapan firmalar veya Kanada E-ticaret sistemlerinde dikkat edilmesi gereken konuların en başında depo yöntemi ve kargo gönderimi konusu geliyor. Kanada’ya göndereceğiniz kargo ve depolama departmanında başarılı bir yönetim gerçekleştiriliyorsa, Kanada’ya uzun yıllar boyunca bu süreci sorunsuz bir şekilde idare edebilir ve Kanada’ya müşterilerinize kaliteli hizmet verebilmektesiniz.

Türkiye Kanada Kargo Ücretleri Hesaplama

Kanada Türkiye kargo en ucuz nasıl sağlanır? Kanada türkiye kargo ücretlerini doğrudan etkileyen etkenlerin başında Kanada’ya göndereceğiniz ürünün ebatları, ürün ağırlığı ve gönderinin Kanada’nın hangi bölgeye yapıldığıdır.

Kanada’ya göndereceğiniz kargonun öncelikle ürün boyutları, Kanada’ya kargo gönderiminde en ucuz gönderi stratejilerinden birisidir. Kanada’ya Satışını yaptığınız ürünlerin ve ihracatını yaptığınız malların ağırlığı ve boyutu maliyetler açısından önemli yere sahiptir. Bu maliyetler Kanada’ya  gidecek olan ürünlerinizin maliyetlerini de belirler. Kanada’ya ürün gönderecekseniz, bu maliyet hesaplamalarına Kanada’ya kargo gönderim ücretini düşünmezseniz zarar edebilme riskiniz ortaya çıkacaktır. Kanada’ya satışını yaptığınız ürünün ve ihraç edeceğiniz malların maliyetlerinin planlamasını yaparken Kanada’ya kargo maliyetlerini en ucuz ve minimize etmeniz önemli husustur.

Kanada’ya kargonuzu en ucuz hale getirmenin diğer bir yöntemi paketlemedir. Kanada’ya Yanlış ve özensiz yapılan bir paketleme müşteriye gittiğinde memnuniyetsizlik yaratacak ve güven sorunu oluşturacaktır. Kanada’ya Kargo maliyetlerini de büyük ölçüde etkilemektedir.

Kanada’ya Parsiyel ve Komple Taşımacılık

Kanada taşımacılık hizmetleri önemli bir sektöre hitap etmektedir. Günümüzde özellikle Kanada’ya  sadece eşya taşımacılığı değil birçok ürünün taşımacılığı yapılabilmek mümkün olmaktadır. Genel olarak Kanada’ya Komple ve Parsiyel Taşımacılık daha sık tercih edilmektedir.

Türkiye Kanada Kargo Fiyatları

Kargo34, Kanada’ya kargo hizmetlerinizde size hızlı ve güvenli taşımanın yanında “Kanada’ya en ucuz nakliyat” desteğini de sağlamayı amaçlar. Türkiye’den Kanada’ya, tüm şehirlerine ve her bir yerine en uygun fiyatları almak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Kanada’ya Toplu yurtdışı kargo gönderimi yapıyorsanız, Kanada’ya anlaşma sağlanarak özel indirimler ve iskontolar uygulanmaktadır. Kanada’ya uygun fiyatlı ucuz kargo gönderimi yapmak isterseniz, hemen internet sitemize girebilirsiniz. Kanada’ya Kargo ile ilgili bilgileri web sayfamızdaki formlara girdikten sonra, girdiğiniz bilgiler tarafımızda değerlendirilerek size en uygun olan Kanada’ya kargo hesaplamaları yapılmaktadır. Kanada’ya üzerinde çalıştığımız ve Kanada’ya güncel tutarak geliştirdiğimiz kargo takip sistemimiz ile Kanada’ya yurtdışına gönderdiğiniz ürünlerin ne aşamada olduğu, alıcıya teslim edilene kadar canlı canlı nerede olduğunu görebilirsiniz. Kanada’ya teslimat süresi genellikle 2 ile 7 iş günü arasında değişmektedir. Kanada’ya müşterilerimize ekstra bir iş yükü çıkarmadan, Kanada’ya kolay ve düşük maliyetler ile Kanada’ya en ucuz kargoyu  göndermek için Kargo34’yu arayabilirsiniz.

Kargo34 Kanada’ya kargo iş sürecinin planını yapar, Kanada’ya gönderilerinizi ve Kanada’ya evrakları takip eder ve Kanada’ya ihtiyaçlarınıza yönelik olarak organize olur. Kanada’ya En uygun navlun tekliflerini detaylı bir şekilde inceleyerek, Kanada’ya kombine hizmetlerle taşımaya konu olan evraklarınızı, Kanada’ya ürünlerinizi, Kanada’ya belgelerinizi, Kanada’ya eşyalarınızı, Kanada’ya mallarınızı, Kanada’ya dökümanlarınızı, Kanada’ya ürünlerinizi veya Kanada’ya malzemelerinizi alıcısıyla buluşturur. Kargo34, Kanada’ya ödeme kolaylıkları da sağlamakta olup müşteri memnuniyetine de gereken özeni göstermektedir. Şirketimiz Kanada’ya birçok çözüm ortakları ile dünyanın birçok ülkesinin nakliyat ve lojistik ihtiyacını karşılamaktadır. Kanada’ya kargo yapmadan önce, Kanada – Türkiye arası göndereceğiniz ürünün yada Türkiye’den Kanada’ya ülkesinin herhangi bir şehrine göndereceğiniz ürünün Kanada’nın yasal olup olmamasına dikkat etmeniz gerekir. Kanada Kargo mevzuatına göre bazı ürünlerin gönderimi yasaktır. Kanada’ya hangi ürünlerin yasak olduğunu, Kanada’ya hangi ürünlerin gönderilerinde problem oluşmayacağını Kargo34 müşteri hizmetlerine ulaşıp kolayca öğrenebileceksiniz. Kanada’ya aynı zamanda yurtdışına göndereceğiniz kargoda, ürünün cinsine ve ağırlığına göre özel bir paketleme yapılarak gönderilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde kargonuz Kanada’nın gideceği yere sağlam bir şekilde ulaşamayabilir. Kargo34 tüm Kanada’ya taşıma hizmetlerinde özel paketleme çözümleri ile eşyalarınızın zarar gelmeden Kanada’ya istediğiniz yere teslimatını gerçekleştirmektedir.

Kanada’ya Karayolu Taşımacılık

Lojistik taşıma yöntemlerinden sadece bir tanesini kapsamaktadır. Kanada’ya Kara araçları kullanılarak RUT planlamasına uygun şekilde dağıtım sunmaktadır. Kanada’ya Genel olarak kullanılan bir nakliye türüdür. Kanada’ya Yükleme işlemi kapıdan veya depodan yapılabilmektedir. Kanada’ya Parsiyel taşımacılık ile ilgili bilgiler.

Kanada’ya Havayolu Taşımacılık

 Genel olarak Kanada’ya parsiyel kargoların taşımaları yapılmaktadır. Kanada’ya Yükleme işlemi havalimanı veya havaalanında yapılmaktadır. Kanada’ya Uçak ile gönderim işlemleri de yapılmaktadır. Kanada’ya taşınacak yüklerin gümrüklü olması gerekir.

Kanada’ya Denizyolu Taşımacılık

 Konteyner ve açık yük olarak taşıma seçeneklerini sunmaktadır. Kanada’ya Dolum işlemleri limanlarda yapılır. Kanada’ya Yurtiçi taşıma yöntemlerinde fazla kullanılmaz. Kanada’ya Türkiye’de limanlardan gümrüklü olarak gemiler parsiyel yükleri yüklerler.

Kanada’ya Demiryolu Taşımacılık

 Taşımacılıkta Pek kullanılmayan yöntemdir. Kanada’ya Vagon’un bir kısmını kiralama ile taşıma maaliyeti oluşturulur ve Kanada’ya sevkiyatlar bu şekilde gerçekleşir. Kanada’ya Nakliye alanları kısıtlı olduğu için fazla tercih edilmemektedir.

Türkiye Kanada Kargo Gönderimi

Kargo34; ülkemizde Kanada’ya hizmet veren global yurtdışı kargo firmaları ile birlikte çalışmaktadır. Kanada’ya lojistik kargo göndereceğiniz zaman yada Kanada’dan Türkiye’deki şehirlere kargo göndereceğiniz zaman her bir kargo firmasından farklı farklı fiyat teklifi alarak, Kanada’ya teslimat hakkında daha detaylı bilgi almak, Kanada’ya ücretler, fiyatlar ve şubelerden teslim edilmesi gibi zorlu süreçler ortaya çıkabilmektedir. Kanada’ya bu zorlu süreçleri en düşük maliyetli ve en konforlu şekilde halledebileceğiniz firma Kargo34’dur.

Türkiye Kanada Kargo Ücretleri

Kanada’ya kargo gönderiminde güvenli ve hızlı taşımanın yanı sıra maliyetleri düşürmek en önemli etkenlerden biridir. Kanada’ya ihracat yapan firmalar veya Kanada E-ticaret sistemlerinde dikkat edilmesi gereken konuların en başında depo yöntemi ve kargo gönderimi konusu geliyor. Kanada’ya göndereceğiniz kargo ve depolama departmanında başarılı bir yönetim gerçekleştiriliyorsa, Kanada’ya uzun yıllar boyunca bu süreci sorunsuz bir şekilde idare edebilir ve Kanada’ya müşterilerinize kaliteli hizmet verebilmektesiniz.

Türkiye Kanada Kargo Ücretleri Hesaplama

Kanada Türkiye kargo en ucuz nasıl sağlanır? Kanada türkiye kargo ücretlerini doğrudan etkileyen etkenlerin başında Kanada’ya göndereceğiniz ürünün ebatları, ürün ağırlığı ve gönderinin Kanada’nın hangi bölgeye yapıldığıdır.

Kanada’ya göndereceğiniz kargonun öncelikle ürün boyutları, Kanada’ya kargo gönderiminde en ucuz gönderi stratejilerinden birisidir. Kanada’ya Satışını yaptığınız ürünlerin ve ihracatını yaptığınız malların ağırlığı ve boyutu maliyetler açısından önemli yere sahiptir. Bu maliyetler Kanada’ya  gidecek olan ürünlerinizin maliyetlerini de belirler. Kanada’ya ürün gönderecekseniz, bu maliyet hesaplamalarına Kanada’ya kargo gönderim ücretini düşünmezseniz zarar edebilme riskiniz ortaya çıkacaktır. Kanada’ya satışını yaptığınız ürünün ve ihraç edeceğiniz malların maliyetlerinin planlamasını yaparken Kanada’ya kargo maliyetlerini en ucuz ve minimize etmeniz önemli husustur.

Kanada’ya kargonuzu en ucuz hale getirmenin diğer bir yöntemi paketlemedir. Kanada’ya Yanlış ve özensiz yapılan bir paketleme müşteriye gittiğinde memnuniyetsizlik yaratacak ve güven sorunu oluşturacaktır. Kanada’ya Kargo maliyetlerini de büyük ölçüde etkilemektedir.

Kanada’ya Parsiyel ve Komple Taşımacılık

Kanada taşımacılık hizmetleri önemli bir sektöre hitap etmektedir. Günümüzde özellikle Kanada’ya  sadece eşya taşımacılığı değil birçok ürünün taşımacılığı yapılabilmek mümkün olmaktadır. Genel olarak Kanada’ya Komple ve Parsiyel Taşımacılık daha sık tercih edilmektedir.

Türkiye Kanada Kargo Fiyatları

Kargo34, Kanada’ya kargo hizmetlerinizde size hızlı ve güvenli taşımanın yanında “Kanada’ya en ucuz nakliyat” desteğini de sağlamayı amaçlar. Türkiye’den Kanada’ya, tüm şehirlerine ve her bir yerine en uygun fiyatları almak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Kanada’ya Toplu yurtdışı kargo gönderimi yapıyorsanız, Kanada’ya anlaşma sağlanarak özel indirimler ve iskontolar uygulanmaktadır. Kanada’ya uygun fiyatlı ucuz kargo gönderimi yapmak isterseniz, hemen internet sitemize girebilirsiniz. Kanada’ya Kargo ile ilgili bilgileri web sayfamızdaki formlara girdikten sonra, girdiğiniz bilgiler tarafımızda değerlendirilerek size en uygun olan Kanada’ya kargo hesaplamaları yapılmaktadır. Kanada’ya üzerinde çalıştığımız ve Kanada’ya güncel tutarak geliştirdiğimiz kargo takip sistemimiz ile Kanada’ya yurtdışına gönderdiğiniz ürünlerin ne aşamada olduğu, alıcıya teslim edilene kadar canlı canlı nerede olduğunu görebilirsiniz. Kanada’ya teslimat süresi genellikle 2 ile 7 iş günü arasında değişmektedir. Kanada’ya müşterilerimize ekstra bir iş yükü çıkarmadan, Kanada’ya kolay ve düşük maliyetler ile Kanada’ya en ucuz kargoyu  göndermek için Kargo34’yu arayabilirsiniz.

Kargo34 Kanada’ya kargo iş sürecinin planını yapar, Kanada’ya gönderilerinizi ve Kanada’ya evrakları takip eder ve Kanada’ya ihtiyaçlarınıza yönelik olarak organize olur. Kanada’ya En uygun navlun tekliflerini detaylı bir şekilde inceleyerek, Kanada’ya kombine hizmetlerle taşımaya konu olan evraklarınızı, Kanada’ya ürünlerinizi, Kanada’ya belgelerinizi, Kanada’ya eşyalarınızı, Kanada’ya mallarınızı, Kanada’ya dökümanlarınızı, Kanada’ya ürünlerinizi veya Kanada’ya malzemelerinizi alıcısıyla buluşturur. Kargo34, Kanada’ya ödeme kolaylıkları da sağlamakta olup müşteri memnuniyetine de gereken özeni göstermektedir. Şirketimiz Kanada’ya birçok çözüm ortakları ile dünyanın birçok ülkesinin nakliyat ve lojistik ihtiyacını karşılamaktadır. Kanada’ya kargo yapmadan önce, Kanada – Türkiye arası göndereceğiniz ürünün yada Türkiye’den Kanada’ya ülkesinin herhangi bir şehrine göndereceğiniz ürünün Kanada’nın yasal olup olmamasına dikkat etmeniz gerekir. Kanada Kargo mevzuatına göre bazı ürünlerin gönderimi yasaktır. Kanada’ya hangi ürünlerin yasak olduğunu, Kanada’ya hangi ürünlerin gönderilerinde problem oluşmayacağını Kargo34 müşteri hizmetlerine ulaşıp kolayca öğrenebileceksiniz. Kanada’ya aynı zamanda yurtdışına göndereceğiniz kargoda, ürünün cinsine ve ağırlığına göre özel bir paketleme yapılarak gönderilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde kargonuz Kanada’nın gideceği yere sağlam bir şekilde ulaşamayabilir. Kargo34 tüm Kanada’ya taşıma hizmetlerinde özel paketleme çözümleri ile eşyalarınızın zarar gelmeden Kanada’ya istediğiniz yere teslimatını gerçekleştirmektedir.

Kanada’ya Karayolu Taşımacılık

Lojistik taşıma yöntemlerinden sadece bir tanesini kapsamaktadır. Kanada’ya Kara araçları kullanılarak RUT planlamasına uygun şekilde dağıtım sunmaktadır. Kanada’ya Genel olarak kullanılan bir nakliye türüdür. Kanada’ya Yükleme işlemi kapıdan veya depodan yapılabilmektedir. Kanada’ya Parsiyel taşımacılık ile ilgili bilgiler.

Kanada’ya Havayolu Taşımacılık

 Genel olarak Kanada’ya parsiyel kargoların taşımaları yapılmaktadır. Kanada’ya Yükleme işlemi havalimanı veya havaalanında yapılmaktadır. Kanada’ya Uçak ile gönderim işlemleri de yapılmaktadır. Kanada’ya taşınacak yüklerin gümrüklü olması gerekir.

Kanada’ya Denizyolu Taşımacılık

 Konteyner ve açık yük olarak taşıma seçeneklerini sunmaktadır. Kanada’ya Dolum işlemleri limanlarda yapılır. Kanada’ya Yurtiçi taşıma yöntemlerinde fazla kullanılmaz. Kanada’ya Türkiye’de limanlardan gümrüklü olarak gemiler parsiyel yükleri yüklerler.

Kanada’ya Demiryolu Taşımacılık

 Taşımacılıkta Pek kullanılmayan yöntemdir. Kanada’ya Vagon’un bir kısmını kiralama ile taşıma maaliyeti oluşturulur ve Kanada’ya sevkiyatlar bu şekilde gerçekleşir. Kanada’ya Nakliye alanları kısıtlı olduğu için fazla tercih edilmemektedir.

KANADA GEMİ İŞLETMECİLİKLERİ

Kargo34 gemi işletmeciliğini ticari ve teknik gemi işletmeciliği olmak üzere iki grupta hizmet veriyor. Kargo34’ten Kanada’ya gemi kiralama hizmeti alan firmalar , kiralamış olduğu geminin teknik bakımını kendisi yapıyor ama ticari bakımdan işletmesi  için başka bir firmayı yetkilendirebiliyor yada teknik bakımında destek alıyor olsa da ticari bakımdan kendi işletmektedir. Aynı şekilde firmalar Kanada’ya kiralamış oldukları gemilerini, Kanada’ya gemi kiralama kapsamında tamamen kendi firması tarafından işletebiliyor yada başka bir firmaya tamamen yetki verebilmektedir.

Kanada’ya GEMİ KİRALAMA VE BROKERLAR

Denizyolu taşımacılığı hizmeti özellikle uluslararası taşımacılık hizmetleri içinde en çok tercih edilen hizmetler arasında yer almaktadır. Türkiye’den Kanada’ya olan ticaretin yaklaşık olarak %90’ı denizyolu taşımacılığı hizmeti ile yapılmaktadır. Kanada’ya yapılan denizyolu taşımacılığının maliyeti de oldukça düşük olmakla birlikte Kanada’ya gidecek malzemenin miktarı yada boyutunun büyüklüğü farketmeksizin Kanada’ya götürülmesine imkan sağlamaktadır. Kanada’ya giden gemilerin yük taşıma kapasiteleri fazla olduğu için, Kanada’ya malzeme taşıma maliyetide düşüyor. Bu sebep ile Kanada’ya malzeme yapacak kurum yada kuruluşların Kanada’ya gemi kiralama istekleri de artıyor.

Kanada’ya GEMİ KİRALAMA SÜREÇLERİ

Kanada’ya malzeme taşımacılığı, Kanada’ya gemi kiralama ile de yapılabiliyor. Kanada’ya Gemi kiralama süreci, koşulları taşıma durumuna göre farklılık gösterecek biçimde hazırlanan sözleşmeler ile başlamaktadır.

Kanada’nın BROKER KİMDİR?

Kanada’ya deniz ticareti kapsamında taraflardan hiçbirine vekil yada acente tarzında bir sıfat ile sürekli olarak bağlı olmayan ve bir ücret karşılığında yapılan sözleşmelere aracılık yapan kişi yada kurumlara broker denir.

Kanada’ya Gemi kiralama işlemleri de çoğunluk ile brokerler tarafından yürütülüyor.

Broker, şirket içerisinden seçilebildiğigibi şirket dışarısından da seçilebiliyor. Korgo34’ten Kanada’ya Gemi kiralama ve buna benzer olan ticari işlemler broker tarafından yapılıyor. Kanada’ya yapılan gemi kiralama hizmetinden önce geminin bakımı, onarımı, yakıt, malzeme, güverte gibi teknik işlemleri veya makine enspektörleri tarzı işlemler teknik elemanlar tarafından kontrol ediliyor. Brokerlar genel olarak istihbarat gücü ve piyasaya hakimiyeti ile iki tarafın anlaşmasına aracılık etmektedir.

Kanada’ya GEMİ KİRALAMADA SÖZLEŞME TARAFLARI

Kanada’ya Gemi kiralama sözleşmelerinde bulunan taraflar arasında taşıyan firma Kargo34 olmaktadır. Kanada’ya malzemesini taşıtacak olan ithalatçı ve ihracatçı firmalar ya da malzemenin alım satımına aracılık yapmakta olan firmalar taşıtan veya kiracı unvanlarını almaktadır. Kargo34 ise işletme yetkisi olarak taşıtan unvanını alıyor.

Kargo34 müşterilerine Kanada’ya  gemi kiralama hizmeti vererek, her türlü malzemenin güvenle ve zamanında taşınmasının garantisini veriyor.

Malzemenin Kanada’ya teslimatını en uygun gemiler ile gerçekleştiriyor.

Kargo34 bünyesinde hizmet vermekte olan diğer bir hizmet alanımız Kanada’ya gemi kiralama alanında tecrübemiz ile müşterilerimizin malzemelerini hep heyecan ile taşımaktayız.

Kargo34 olarak sizin malzemeniz, bizim malzememiz anlayışına sahibiz. Uzun yıllardır ÜLKEDEN Türkiye’nin çeşitli limanlarına gelmiş olan yüklerin brokerliğini yapıyoruz. Bunun yanında levha saç, profil, krom madeni, blok mermer yükleri için de Kanada’ya gemi kiralama hizmeti sunmaktayız.

Referans firmalarımız için bizimle 0539 602 29 34 numaralarımızdan irtibata geçebilir ya da operasyon@remora.com.tr adresine yük veya gemi taleplerinizi bildirebilirsiniz.

Kanada’ya GEMİ KİRALAMA HİZMETİNDE PART KARGO NEDİR?

Kargo34, Türkiye ve Kanada genelindeki pek çok kurumsal şirkete gemi kiralama hizmeti veriyor.

Kanada’ya komple gemi kiralama hizmetinden hariç doğru zamanda doğru malzemeleri bir araya getirerek değerli müşterilerimize çok daha düşük maliyet sunmayı amaçladığımız  için part cargo taşıma olanağı sunuyoruz.  Malzemelerinizin en güvenli ve maliyet bakımından en ucuz taşınabilmesi için Kanada’nın bulunan armatörler ile iş birliği sağlamaktayız.

Kanada’ya 1.000 tondan 60.000 tona kadar olan malzemelerin çok güvenli ve maliyet bakımından en az şekilde götürülebilmesi için çalışıyoruz.

Kargo34 Kanada’ya gemi kiralama ve part cargo taşıma hizmetlerinden başka taşınacak olan malzemelerin özelliklerine göre genel olarak proje taşımalarında tercih edilen büyük vinçli gemi, ro-ro gemisi veya roll trailer ve flatrack üniteleri ile taşıma hizmeti veren armatörler ile yıllık anlaşmalar yapıyoruz.

Kanada’ya BÜYÜK VİNÇLİ GEMİ, RO-RO GEMİSİ VEYA ROLL TRAİLER VE FLATRACK ÜNİTELERİ İLE TAŞINAN ÜRÜNLER

  Otomobil,

  Dozerler ve İş makineleri,

  Ticari araçlar,

  Kamyonlar ve Otobüsler,

  Forkliftler

Kanada’ya Ağır Nakliyat Hizmeti

1996 yılında faliyete başlayan Kargo34 firmamız yıllardır başarılı çalışmaları ile hem bu sektörde deneyim kazanmış hem de Kanada’ya adını sık sık duyurmaktadır. İstanbul, Hatay ve Mersin’de bulunan ofislerimiz ve farklı şehirlerde de bulunan çok sayıda acentelerimiz ile çalışmalarını sürdüren firmamız ağır yük nakliyesi konusunda da oldukça deneyimlidir. Kanada’ya uzman ekibi ile birlikte daimi hizmet veren firmamız proje, Kanada’ya kargo konusunda oldukça başarılı olmaktadır. Kanada’ya gelişmekte olan teknolojiye uyum sağlayarak değişen taşıma yöntemlerini uygulamaya devam etmekteyiz. Kanada’ya nakliyat alanında yeni başarılara imza atan firmamız yatırımlarını daimi olarak arttırmaktadır. Kanada’ya müşteri ve tedarikçilerin isteklerini uygulayarak ürünün tedarikçiden müşteriye sorunsuz bir şekilde ulaşabilmesine yardımcı olmaktadır. Kanada’ya ürünün özelliklerine göre özenle taşınan yükler kısa sürede istenilen adrese teslim edilmektedir.

 

Kanada’ya Proje ve Ağır Yük Taşımacılığı

 

Kanada’ya bilindik boyutların üstünde olan yüklerinizin, ancak kendileri için özel üretilmiş  olan dorseler ve güçlü motorlu çekiciler vasıtasıyla nakledilmesine proje ve ağır yük taşımacılığı olarak geçmektedir. Kanada’ya Taşımacılık sektörünün en özel kategorilerinden birtanesidir. [ulkeda] Uzunluk, genişlik ya da yükseklikleri bakımından normal çekicilerin ya da dorselerin yeterli olmadığı bu yüklerin taşınabilmesi için alternatif çözümler üretilmesi gerekir. Kanada’ya kargolarınızın bazılarında ise birkaç çekicinin aynı anda görev alması ile taşınabilecek yükler ortaya çıkabilmektedir. Kanada’ya özel nitelikli yüklerin taşınabilmesi için birkaç ulaşım tekniğinin yada vasıta’nın bir arada uygulanması zorunlu olabilmektedir. ulaşım tekniğin yada  bu nedenle proje ve ağır yük taşımacılığı deneyim gerektiren bir faaliyet türlerinden birisidir. Kanada’ya firmamız donanımlı vasıtaları ve pratik çözümleri ile birçok projede görev almış ve başarılı sonuçlar elde etmektedir.

Kanada’ya Özel Taşıma Faaliyetleri

Kanada’ya firmamız tarafından şehirlerarası ya da uluslararası proje ve ağır yük taşımacılığı hizmeti verilmektedir. Kanada’ya Karayolu ve denizyolu vasıtalarımız ile standart dışı yüklerde hızlı taşımacılık sağlanmaktadır. Firmamız Kanada’ya  lowbed araçları ile müşterilerinin hizmetindedir. 3, 4, 5, 6 ve 8 akslı özel araçları ile zor yükler kolay hale getirilmektedir. Kanada’ya karayolu taşımacılığı ile taşınması imkânsız olan ürünlerde ise Kanada’ya denizyolu taşımacılığı seçilerek transferler sağlanmaktadır. Kanada’ya firmamızın ağır nakliyat alanında taşımasını yaptığı bazı ürünler şunlardır:

 

Kanada’ya Elektrik trafoları taşımacılığı

Kanada’ya Rüzgâr türbinleri taşımacılığı

 

Kanada’ya Her türlü iş makinesi taşımacılığı

Kanada’ya Yüksek boyutlu jeneratörlerin taşımacılığı

Kanada’ya Enerji santralleri taşımacılığı

Kanada’ya Beton santralleri taşımacılığı

Kanada’ya Deniz araçlarının motorları taşımacılığı

Kanada’ya Yat ve tekne gibi deniz araçları taşımacılığı

Kanada’ya Proje ve Ağır Taşımacılığı Yüklerde Deneyim

Kanada’ya Proje ve ağır yük taşımacılığı firmaların kurumsal tecrübelerinin hemen yanında şoför deneyimlerini de içeren özellikli bir taşımadır. Kanada’ya bu taşımacılık esnasında yapılacak olan hataların ya da oluşacak eksikliklerin zararları daha büyük olmaktadır. Kanada’ya bazı yüklerde Kanada’ya günlük hareket saatleri, Kanada’ya taşımaya devam edilecek saatler, Kanada’ya hava durumuna göre alınacak önlemler gibi çeşitli durumlar ortaya çıkmaktadır. Kanada’ya Firmamız proje taşımalarında deneyimi ile fark yaratmaktadır. Kanada’ya yüke göre araç ve dorse değişimi yapan firmamız taşıma güzergâhı ile ilgili önlemleri de almaktadır. Kanada’ya Taşıma öncesinde görevli personelimiz tarafından güzergâhın kontrolü yapılmakta ve verilen bilgiler üzerine harekete geçilmektedir. Kanada’ya araçların önünde ve arkasında koruma aracı hizmeti verilirken, diğer güvenlik önlemleri de alınmaktadır. Kanada’ya bunların yanında yasal prosedürler yerine getirilip, gerekli izinler firmamız tarafından alınmaktadır.

 

Kanada’ya Fuar ve Etkinlik Lojistiği

Kanada’ya Fuar ve Etkinlik Lojistiği denildiğinde ilk başta; Kanada’nın sergilenecek ürünlerin uluslararası taşınması, Kanada’ya yurtdışı gümrükleme hizmetlerinin yerine getirilmesi, Kanada’ya fuar alanı handling servislerinin sunulması, Kanada’ya depolama ve ara taşıma hizmetlerinin iki yönlü olarak sağlanmasını sağlamaktayız. Kanada Lojistik demek sadece taşıma demek değil; Kanada’ya aynı zamanda birçok yan hizmetin bir arada koordine edilmesi demek. Kanada’ya bunlardan özellikle yurtdışı gümrükleme işlemleri, Kanada’ya gümrükleme mevzuatlarının ülkeden ülkeye büyük farklılıklar göstermesi sebebiyle en önemli parçalarından birisi haline gelmektedir. Kanada’ya ayrıca fuar ürünlerinin sevk edilmesinde kullanılan farklı gümrükleme yöntemleri, gümrükleme işlemlerinin daha karışık hal almasına sebep olmaktadır.

Kanada Geçici Fuar Kargoların Geri Getirilmesi

Kanada’ya fuar ve etkinlik lojistiğinde özellikle sergi ürünleri ile stant malzemeleri Kanada’ya fuar süresince geçici olarak gönderilir ve fuar sonrasında da geri getirilir. Kanada’ya bu işleme geçici ihracat/ithalat gümrükleme işlemi denmektedir. Kanada’ya tüm bu işlemler sırasında giriş ülkesinde geçici ithalatı yapılan ürünlerin sergileme süresinde gümrük teminatı altında bulundurulması esastır. Kanada’ya birçok farklı gümrük mevzuatına uygun doğru belge ve bilgiyi bir arada harmanlayıp resmi işlemlerin sorunsuz tamamlanmasını sağlayabilmek için uzmanlık gerektiren bir konudur. Kanada’ya fuar lojistiği kapsamında bütün bu hizmetlerin yerine getirilmesi ve sergilenecek ürünlerin fuar tarihine yetiştirilmesinin de ne kadar önemli olduğundan bahsetmeden geçemiyoruz.

Kanada’ya bilindiği üzere fuar lojistiği zamana dayalı olması, Kanada’ya muhtemel hataların ve aksaklıkların alternatif maliyetlerinin yüksekliği ve tanıtım boyutuyla riske edilmemesi gereken, Kanada’ya en başından iyi bir planlama ve koordinasyon gerektiren lojistik türüdür.

Kargo34 lojistiğini, aşağıda saydığımız bütün alanlardaki hizmet gamını sergilenebileceği prestijli ve önemli yüksek tanıtım taşımaları olarak değerlendirir;

Kanada’ya Karayolu – havayolu – denizyolu – demiryolu – kombine ( birden fazla ) taşıma çeşitleri

Kanada’ya Geçici/kati giriş ve çıkış gümrüklemeleri

Kanada’ya Depolama, ambalajlama, etiketleme ve paletleme

Kanada’ya Yurtdışı fuar lojistik hizmetleri (gümrükleme-depolama-stand teslimatı-boş kaplar – ekipman ve işgücü temini)

Kanada’ya İç taşıma

Kanada’ya Dokümantasyon

Kanada’ya Fuar sonrası teşvik ve değerlendirme prosedürü

Kanada’ya Uluslararası ticaretin ve global ekonominin en önemli unsurlarından fuarlar, Kanada’ya özel sergiler, Kanada’ya kongreler, toplantılar ve Kanada’ya konserler gibi müşteriye özel çözümlere ihtiyaç duyulan organizasyonlarda Kargo34; Kanada’ya katılımcı firmalar, Kanada’ya stand imalatçıları, Kanada’ya fuar ve Kanada’ya sergi organizatörleri için hizmet sağlamaktadır.

Kanada’ya Kargo34 aynı zamanda sahip olduğu IELA üyeliği ile dünya genelinde Kargo34 lojistiği ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Kanada’ya Fuar Lojistiğinin Her Adımında A’dan Z’ye Hizmet

Kanada’ya Kargo34, deneyim sahibi olduğu fuar ve etkinlik lojistiği kapsamında müşterilerine; sigorta, gümrüklü-gümrüksüz depolama, fuar alanı danışmanlığı, dağıtım ve yükleme, ihracat/ithalat gümrükleme, uluslararası taşımacılık (kara, hava, deniz, intermodal), fuar alanına ithalat- ihracat prosedürleri de dahil stand teslimi vb. konularda A’dan Z’ye hizmet sunmaktadır.

Kanada’ya Kargo34’den Müşteri Odaklı Entegre Lojistik Hizmeti

Kanada’ya Müşteri odaklı organizasyon yapısı ile entegre lojistik hizmeti sunan Kargo34; sahip olduğu filosu, Kanada’ya yük takip ve izleme olanağı sağlayan teknolojik altyapısı, Kanada’ya  yüksek hizmet kalitesi, Kanada’ya dünya çapındaki geniş acente ağı ve fuar& etkinlik konusunda uzman ekibi ile müşterileri için rekabet avantajı sağlayan çözümler sunmaktadır.

Kanada’ya Fuar ve etkinlik lojistiğinin olmazsa olmazları nelerdir?

Kanada’ya  ‘Zamanlama’ en önemli sihirli sözcük bu sektörde. Kanada’ya Hava koşullarına rağmen ‘dakik’ olunmalıdır. Kanada’ya bir taşımanın aksaması durumunda kusur kabul edilemez. Kanada’ya o anda o mal her ne koşulda olursa olsun o araçtan gümrük deposuna alınır ve gümrük beyannamesi açılır. Kanada’ya gitmesi için mal uçağa yüklenir. Kanada’ya gitmesi için uçurulacağı yere götürülür. Kanada’ya gidecek kargolarda anında karar vermek çok önemlidir. Kanada’ya gidecek kargolarda aksaklık durumunda maliyet unsurunun önemi olduğu gibi ortadan kalkıyor ve amaç o malı istendiği zamanda istenilen noktaya ulaştırılması olmaktadır.

Kanada’ya Fuar ve etkinlik lojistiğinde sigortalama nasıl yapılıyor?

Kanada’ya Bu sektörde neye göre sigorta ama yapılacağı pek bilinmemektedir. Kanada’nın sigorta şirketleri kriterlerin ne olacağını bilmemektedir. Kanada’ya bu alanda geliştirilmesi gereken bağımsız bir alan olmalıdır. Kanada’ya poliçe kriterleri de oluşturulurken bu hizmeti veren firmalara da sigortacıları bilgilendirme konusunda önemli bir yük ve sorumluluk düşmektedir.

KANADA’YA TRANSİT TİCARET NEDİR?

 Satış faturası ve alış faturası arasında bulunan lehte fark esas olmak üzere, gerçek ya da tüzel kişi transit tacirince satın alınmış olan yabancı veya Türk menşeli olup da Kanada’ya (serbest bölgeler dâhil olmak üzere) satılmış malzemelerin transit olarak ya da doğrudan bir şekilde, ithalat ve ihracat rejimi çerçevesine tabi olmaksızın, başka ya da aynı ülkeye (serbest bölgeler dâhil) satılmasını ifade eder.

Transit ticaret, malzeme bedelleri için transfer yapılarak ya da yapılmaksızın, satın alınmış olan yabancı menşeli ya da Türk menşeli olup da Kanada’ya satılmış olan malzemelerin transit olarak ya da doğrudan bir şekilde, ithalat ve ihracat rejimi çerçevelerine tabi olmaksızın başka bir ülkeye satılmasına denmektedir, Kanada’dan ya da serbest bölgede yerleşik bir şirketten, antrepodan satın alınmış olan malzemenin, Türkiye üzerinden transit olarak yada doğrudan bir şekilde Kanada’ya veya serbest bölgede yerleşik bir şirkete, antrepoya satılmasıdır.

KANADA’YA TRANSİT TİCARET NASIL YAPILIR?

Uluslararası anlaşmalar ile ticareti yasaklanmış olan malzemelerin, Müsteşarlığın madde politikası çerçevesinde transit ticareti ile taşınmasının uygun görülmediği malzemeler transit ticaretin konusu olamaz. Eğer Kanada’nın İthalat ve ihracat yapılması yasaklanmış ise transit ticaret yapılması söz konusu bile olamaz.

Kanada’ya yapılacak olan transit ticarete konu olan malzemeler ile  ilgili olarak, ithalata ve ihracata ilişkin vergi, resim, harç ve fon tahsilatı yapılmaz.

Gümrük idarelerinin verilebilecekleri izin harici malzemelerin Türk gümrük hattını geçerek, işçilik görmek sebebi ile fiktif depo veya antrepolara alınması “fiili ithal” hükmüne bağlı değildir.

KANADA’YA TRANSİT TİCARETİN İŞLEYİŞİ

Kanada’ya Fatura Hareketi:

Malı aldığınız firma size bir fatura verecek. Siz de malı sattığınız ülke olan Kanada’ya bir İngilizce fatura hazırlayarak göndereceksiniz. İngilizce olarak gönderdiğiniz faturanın aynısını Türkçe resmi fatura olarak da yapmalısınız. Bu alım satım işleminden sonra satışınız ile alışınız arasında kar elde ettiyseniz, faturaları kayıt defterinize kaydedip, kazanmış olduğunuz karı da beyan etmelisiniz.

Kanada’ya Para Hareketi:

Kanada’ya yapmış olduğunuz transfer sonucu para hareketleri de faturaları kapatacak şekilde olacak. Kanada’ya göndermiş olduğunuz malzemeyi alan alıcının hesabından sizin hesabınıza aktarım olacaktır.

Kanada’ya Mal Hareketi:

Malın satıcıdan alıcısının bulunduğu ülke olan Kanada’ya gitmesi yeterlidir. Kanada’ya giderken geçtiği yerler önemli değildir. Sevk evraklarını gideceğiniz güzergaha göre yazarsınız.

Mevzuat bakımından transit ticaret işlemlerinde kambiyo takibi gibi bir durum söz konusu olmadığı için alım ve satım ücretlerinin tahsil ve transferler işlemleri tamamen serbest olduğu biliniyor. Transit ticarete konu olan malın satın alınması veya satılması tarzında işlemler ve bu işlemler nedeni ile düzenlenen belgelere (gümrük idarelerine verilen beyannameler de dahil olmak üzere); ihracata ilişkin olduğunun kanıtlanması durumunda işlem yapmakta olan kuruluşlarca resen vergi, resim ve harç istisnası uygulanıyor.

Örnek verecek olursak Kanada’nın asıl alıcı, mal bedelinin %70’lık bölümünü size peşin olarak yapacaktır. Peşin ödemeden sonra Çin’de bulunan  satıcı/ihracatçı ister malı direkt olarak, ister Türkiye üzerinden Kanada’ya  malın yüklenmesini takibi amacı ile gerekli evrakları elinize ulaştırdığında, kendi düzenlemiş olduğunuz faturayı Kanada’dan gelen ve adınıza düzenlenen faturanın yerine koyabileceksiniz ve böylece iki fatura arasındaki fark sizin kazancınız olarak ortaya çıkacaktır.

Kanada’nın bulunan asıl alıcıya yazacağınız fatura ve diğer vesaiki alıcıya göndermeniz halinde malları alıcı Kargo34’ten teslim alabilecektir. Kalmış olan %30 luk mal ücretinin ödenmesi alıcının insiyatifine kaldığı için bu kısma vesaik mukabili ödeme şeklini yapabilirsiniz.

Kanada’ya Proje Taşımacılığı

“Kanada’ya Proje taşımacılığı nedir?” sorusunun cevabı ile başlamak gerekirse Kanada’ya proje taşımacılığı, Kanada’ya taşınacak standart dışı ölçülerdeki ağır yüklerin bir yerden başka bir yere yine standart dışı yöntemlerle taşınmasıdır. Kanada’ya proje taşımacılığında zaman kavramı çok önemlidir. Adı üzerinde, Kanada’ya birtakım projelerin gerçekleştirilmesi için gerekli olan yükler en kısa sürede ve hasarsız bir şekilde istenilen noktaya ulaştırılmalıdır. Kanada’nın belirtilen yere geç, eksik ya da hasarlı bir şekilde Kanada’ya ulaştırılan ürünler büyük meblağların kaybedilmesi anlamına geldiğinden Kanada’ya proje taşımacılığı, kalite belgeleri tam, uzman, deneyimli ve ağır yük taşımacılığı yapan firmalar tarafından gerçekleştirilmelidir.


Kanada PROJE TAŞIMACILIĞI KAPSAMINDA VERİLEN HİZMETLER NELERDİR?


Kanada’ya Proje taşıma ve senaryo yönetimi,
Kanada’ya Yol izni alma,
Kanada’ya Teknik ekipmanların tedarik edilmesi,
Kanada’ya Dış ticaret ve mevzuat desteği,
Kanada’ya Yerel bilgilendirme,
Kanada’ya Ağır kargo, depo ve aktarma çözümleri,
Kanada’ya Ağır yük taşımacılığı,
Kanada’ya Anahtar teslim maliyet yönetimi,
Kanada’ya Sipariş izleme,
Kanada’ya Vinç ve survey,
Kanada’ya Full charter ve part charter gemi kiralamaları,
Kanada’ya Malzemelerin paketlenmesi ve sabitlenmesi,
Kanada’ya Emtia sigortası,
Kanada’ya Belge çıkışı,
Kanada’ya Projeye uygun depolama hizmetleri.


PROJE TAŞIMACILIĞI HİZMETİ İLE NELER TAŞINIR?

• Kanada’ya Fabrika, enerji santralleri ve boru hatları,
• Kanada’ya Buhar ve gaz türbinleri,
• Kanada’ya Transformatör, kondansatör ve ısı kazanları,
• Kanada’ya Tank ve basınç araçları,
• Kanada’ya Kurutucu, baca ve demir / çelik fırınları.


Kanada PROJE TAŞIMACILIĞI YAPAN FİRMALARIN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?


Kanada’ya proje taşımacılığı yapan firmalar uzman ve dinamik bir kadroya sahip olmalıdır. Kanada’ya taşınacak olan ekipmanların ve araçların ağır yük taşımacılığına uygun olması, çalışanların ülkelerin prosedürlerini bilmesi, yol analizi yapabilmesi, mühendislik bilgisine sahip olması, farklı coğrafyaları tanıması ve zaman yönetiminin başarılı bir şekilde yapılması Kanada’ya proje ve ağır yük taşımacılığı yapan firmaların özellikleridir. Kanada’ya bazen bazı projelerin Kanada’ya hava, Kanada’ya kara, Kanada’ya tren, Kanada’ya gemi, Kanada’ya deniz, Kanada’ya kara gibi birden fazla taşıma şekliyle ulaştırılması gerebilir. Böyle durumlarda Kanada’ya proje taşımacılığı yapan firmalar her bir seçeneği eksileri ve artılarıyla müşterilerine detaylı bir şekilde açıklamak durumundadır.


Türkiye’ye ve Kanada’ya hizmet veren, R2 belgesine ilaveten C2 yetki belgesi ve UND üyeliğine sahip Kargo34 Lojistik ile Kanada’ya proje taşımacılığı hizmetlerinizi profesyonel bir şekilde, güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Kanada’ya Konteyner Taşımacılığı

Hem denizyolu hem de karayolu taşımacılığında en çok tercih edilen ekipman özelliğine sahiptir. Konteyner sayesinde taşımakta olduğumuz yükü sağlam bir şekilde taşımamızı sağlamaktadır. Bunun yanında sanayi de kullanılan hammaddeler, tarım ürünleri ya da inşaat malzemeleri gibi aklınıza gelebilecek her şey taşınabilir.

Kanada’ya Konteyner Taşımacılığı Nedir?

Ülkeler arası ticaretin gelişmesi ile birlikte malzeme taşıyacak firmalara olan ihtiyaçta artmaktadır. Konteyner ile taşımanın bu kadar popüler olmasının sebebi dışarıdan gelebilecek her türlü darbeye karşı dayanıklı olmasıdır. Hem maliyet açısından hem de işlevsellik yönünden oldukça kullanışlıdır.

Kanada Denizyolu üzerinden konteyner taşımacılığı yapan firmamız Kargo34 için oldukça önemlidir. Kanada gibi uzak veya deniz aşırı olan ülkeler ile yapılmakta olan ticaretin %98’i deniz yolu ve konteyner taşımacılığı ile yapılıyor.

Kargo34, Kanada yük taşımacılığının büyük bir kısmını oluşturan konteyner taşımacılık sektöründe söz sahibi olmuştur. Kargo34 Kanada dünyanın her yerinden, ihracat ve ithalat yapmakta olan firmalar adına yükü Kanada’dan varış ülkesine kadar olan süreyi kontrol eder ve yönetimini yapar.

Kargo34 sayesinde malzemelerinizin yüklü olduğu konteynerlar Kanada’dan alınıp boşaltma adresine götürülmesinden, gümrükleme hizmetlerinin yapılmasına kadar tüm detayları siz değerli müşterilerimiz için yapar.

Kargo34 Kanada’ya Havayolu Konteyner Taşımacılığı ve Denizyolu Konteyner Taşımacılığı hizmeti vermektedir. Ebatları büyük olan malzemelerinizi güvenle ve yasal yollar ile Kanada’ya götürmekteyiz.

Kanada içinde bulunan araç filolarımız ile uluslararası denizyolu  konteyner taşımacılığı hizmetini güvenli bir şekilde ve hızlı bir şekilde yapıyoruz. İthalat ya da ihracat yapılan Kanada’dan gelen veya Kanada’ya giden malzemeleri ulaştırırken malzemelerinizi dikkatli bir şekilde taşımaktayız.

Kanada’ya vermiş olduğumuz konteyner taşıma hizmeti  ülkelerin başında yer almaktadır. Türkiye’den Kanada’ya malzeme gönderimlerinde gemi konteyner taşımacılığını tecrübeli ekibimiz ile yapmaktayız. Tüm ulusal ve uluslararası geçerliği bulunan yetki belgelerimiz mevcut. Kanada taşıma şirketleri arasında en çok tercih edilen Kargo34 taşıma sektöründe kendinden bahsettirmektedir. Kanada’ya konteyner işlemlerinizi korunaklı bir şekilde yapıyoruz. Malzemenizin büyüklüğü ne olursa olsun toplu olarak Kanada’ya ulaştırıyoruz.

 Konteynerlar sayesinde Kanada’ya gidecek olan malzemeler sudan, nemden etkilenmemektedir. Bunun yanında bu konteynerlar Kanada’ya giden malzemeleri kırılma ve parçalanma gibi zararlardan ve ürün firelerinden de korumaktadır.

 Kargo34 olarak uzun yıllar boyu konteyner ile taşıma sektöründe hizmet vermiş ve tecrübeli ekiplerimiz ile Kanada’ya taşımacılığı aksatmadan yapmaktayız!

Kanada’ya yapılan konteyner taşıma işlemleri, yapılan yazılı anlaşmalar ve sözleşmeler doğrultusunda yapıyoruz. Kanada’ya göndermek istediğiniz malın, ebadı, ağırlığı belirlenir. Çıkan sonuçlar doğrultusunda Kanada’ya maliyeti çıkarılır. Maliyeti çıkarırken yol koşulları ve gönderilecek malın özellikleri de göz önüne alınır.

Kargo34 Kanada’ya yaptığı taşıma işlemlerini, sınır kapıları ve limanların uluslararası taşımacılık kanunlarına göre yapmaktadır. Kanada’ya yapılan bütün sevkiyat işlemleri yol ve liman takip sistemleri tarafından izlenmektedir. Kanada’ya sevkiyat aşamaları yetkili personelimiz tarafından tarafından malzeme teslimine kadar izlenmektedir. Kanada’ya konteyner taşımacılığı yapan Kargo34  en çok tercih edilmekte olan ve en güvenilir firmayız!

 Malzemelerinizi Kanada’ya kara ve denizyolu ile uygun fiyatlara götürüyoruz.

 Kanada’ya yapmış olduğumuz Denizyolu konteyner taşımacılığı en büyük taşımacılık hizmetlerinin içinde yer alır.  Kargo34 olarak müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Kanada’ya yapılan konteyner sevkiyatlarından önce araçlarımız ve filolarımızın düzenli bakımları yapılmakta ve yasal kontrolleri kontrol edilmektedir. Kanada’ya sevk edilmek üzere yola çıkan malzemelerinizin sağlam bir şekilde gitmesini garanti altına alarak ve güvenli taşıma hizmeti  sunarak Türkiye’den Kanada’ya götürüyoruz.

Easysoftonic