KANADA YURTDIŞI KARGO

Kanada Yurtdışı Kargonuzu Kanada Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Kanada Doküman gönderimi, Kanada Dosya gönderimi, Kanada Evrak gönderimi, Kanada Pasaport gönderimi, Kanada Numune gönderimi, Kanada Paket gönderimi, Kanada Hediye gönderimi ve Kanada Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Kanada acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Kanada Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Kanada gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Kanada’ya sevki yapılır.
Kanada Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Kanada gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Kanada acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Kanada Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Kanada DHL, Kanada FedEx ve Kanada UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Kanada Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Kanada kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Kanada Kargo Takip Numarası, gönderiniz Kanada’ya çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Kanada’ya Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Kanada gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Kanada’ya yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

KANADA’YA KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Kanada Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Kanada kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Kanada koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Kanada kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Kanada kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Kanada Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Kanada’ya sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Kanada paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Kanada yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Kanada Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Kanada Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.