KAMERUN YURTDIŞI KARGO

Kamerun Yurtdışı Kargonuzu Kamerun Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Kamerun Doküman gönderimi, Kamerun Dosya gönderimi, Kamerun Evrak gönderimi, Kamerun Pasaport gönderimi, Kamerun Numune gönderimi, Kamerun Paket gönderimi, Kamerun Hediye gönderimi ve Kamerun Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Kamerun acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Kamerun Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Kamerun gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Kamerun’a sevki yapılır.
Kamerun Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Kamerun gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Kamerun acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Kamerun Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Kamerun DHL, Kamerun FedEx ve Kamerun UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Kamerun Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Kamerun kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Kamerun Kargo Takip Numarası, gönderiniz Kamerun’a çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Kamerun’a Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Kamerun gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Kamerun’a yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

KAMERUN’A KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Kamerun Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Kamerun kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Kamerun koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Kamerun kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Kamerun kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Kamerun Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Kamerun’a sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Kamerun paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Kamerun yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Kamerun Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Kamerun Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.