JERSEY YURTDIŞI KARGO

Jersey Yurtdışı Kargonuzu Jersey Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Jersey Doküman gönderimi, Jersey Dosya gönderimi, Jersey Evrak gönderimi, Jersey Pasaport gönderimi, Jersey Numune gönderimi, Jersey Paket gönderimi, Jersey Hediye gönderimi ve Jersey Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Jersey acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Jersey Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Jersey gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Jersey’e sevki yapılır.
Jersey Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Jersey gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Jersey acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Jersey Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Jersey DHL, Jersey FedEx ve Jersey UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Jersey Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Jersey kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Jersey Kargo Takip Numarası, gönderiniz Jersey’e çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Jersey’e Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Jersey gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Jersey’e yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

JERSEY’E KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Jersey Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Jersey kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Jersey koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Jersey kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Jersey kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Jersey Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Jersey’e sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Jersey paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Jersey yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Jersey Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Jersey Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.