Japonya’ya Proje Taşımacılığı

“Japonya’ya Proje taşımacılığı nedir?” sorusunun cevabı ile başlamak gerekirse Japonya’ya proje taşımacılığı, Japonya’ya taşınacak standart dışı ölçülerdeki ağır yüklerin bir yerden başka bir yere yine standart dışı yöntemlerle taşınmasıdır. Japonya’ya proje taşımacılığında zaman kavramı çok önemlidir. Adı üzerinde, Japonya’ya birtakım projelerin gerçekleştirilmesi için gerekli olan yükler en kısa sürede ve hasarsız bir şekilde istenilen noktaya ulaştırılmalıdır. Japonya’nın belirtilen yere geç, eksik ya da hasarlı bir şekilde Japonya’ya ulaştırılan ürünler büyük meblağların kaybedilmesi anlamına geldiğinden Japonya’ya proje taşımacılığı, kalite belgeleri tam, uzman, deneyimli ve ağır yük taşımacılığı yapan firmalar tarafından gerçekleştirilmelidir.


Japonya PROJE TAŞIMACILIĞI KAPSAMINDA VERİLEN HİZMETLER NELERDİR?


Japonya’ya Proje taşıma ve senaryo yönetimi,
Japonya’ya Yol izni alma,
Japonya’ya Teknik ekipmanların tedarik edilmesi,
Japonya’ya Dış ticaret ve mevzuat desteği,
Japonya’ya Yerel bilgilendirme,
Japonya’ya Ağır kargo, depo ve aktarma çözümleri,
Japonya’ya Ağır yük taşımacılığı,
Japonya’ya Anahtar teslim maliyet yönetimi,
Japonya’ya Sipariş izleme,
Japonya’ya Vinç ve survey,
Japonya’ya Full charter ve part charter gemi kiralamaları,
Japonya’ya Malzemelerin paketlenmesi ve sabitlenmesi,
Japonya’ya Emtia sigortası,
Japonya’ya Belge çıkışı,
Japonya’ya Projeye uygun depolama hizmetleri.


PROJE TAŞIMACILIĞI HİZMETİ İLE NELER TAŞINIR?

• Japonya’ya Fabrika, enerji santralleri ve boru hatları,
• Japonya’ya Buhar ve gaz türbinleri,
• Japonya’ya Transformatör, kondansatör ve ısı kazanları,
• Japonya’ya Tank ve basınç araçları,
• Japonya’ya Kurutucu, baca ve demir / çelik fırınları.


Japonya PROJE TAŞIMACILIĞI YAPAN FİRMALARIN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?


Japonya’ya proje taşımacılığı yapan firmalar uzman ve dinamik bir kadroya sahip olmalıdır. Japonya’ya taşınacak olan ekipmanların ve araçların ağır yük taşımacılığına uygun olması, çalışanların ülkelerin prosedürlerini bilmesi, yol analizi yapabilmesi, mühendislik bilgisine sahip olması, farklı coğrafyaları tanıması ve zaman yönetiminin başarılı bir şekilde yapılması Japonya’ya proje ve ağır yük taşımacılığı yapan firmaların özellikleridir. Japonya’ya bazen bazı projelerin Japonya’ya hava, Japonya’ya kara, Japonya’ya tren, Japonya’ya gemi, Japonya’ya deniz, Japonya’ya kara gibi birden fazla taşıma şekliyle ulaştırılması gerebilir. Böyle durumlarda Japonya’ya proje taşımacılığı yapan firmalar her bir seçeneği eksileri ve artılarıyla müşterilerine detaylı bir şekilde açıklamak durumundadır.


Türkiye’ye ve Japonya’ya hizmet veren, R2 belgesine ilaveten C2 yetki belgesi ve UND üyeliğine sahip Kargo34 Lojistik ile Japonya’ya proje taşımacılığı hizmetlerinizi profesyonel bir şekilde, güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

%d blogcu bunu beğendi: