JAMAIKA YURTDIŞI KARGO

Jamaika Yurtdışı Kargonuzu Jamaika Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Jamaika Doküman gönderimi, Jamaika Dosya gönderimi, Jamaika Evrak gönderimi, Jamaika Pasaport gönderimi, Jamaika Numune gönderimi, Jamaika Paket gönderimi, Jamaika Hediye gönderimi ve Jamaika Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Jamaika acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Jamaika Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Jamaika gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Jamaika’ya sevki yapılır.
Jamaika Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Jamaika gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Jamaika acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Jamaika Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Jamaika DHL, Jamaika FedEx ve Jamaika UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Jamaika Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Jamaika kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Jamaika Kargo Takip Numarası, gönderiniz Jamaika’ya çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Jamaika’ya Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Jamaika gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Jamaika’ya yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

JAMAIKA’YA KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Jamaika Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Jamaika kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Jamaika koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Jamaika kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Jamaika kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Jamaika Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Jamaika’ya sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Jamaika paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Jamaika yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Jamaika Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Jamaika Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.