İTALYA YURTDIŞI KARGO

İtalya Yurtdışı Kargonuzu İtalya Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

İtalya Doküman gönderimi, İtalya Dosya gönderimi, İtalya Evrak gönderimi, İtalya Pasaport gönderimi, İtalya Numune gönderimi, İtalya Paket gönderimi, İtalya Hediye gönderimi ve İtalya Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için İtalya acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

İtalya Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
İtalya gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün İtalya’ya sevki yapılır.
İtalya Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri İtalya gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki İtalya acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
İtalya Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz İtalya DHL, İtalya FedEx ve İtalya UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

İtalya Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, İtalya kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

İtalya Kargo Takip Numarası, gönderiniz İtalya’ya çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
İtalya’ya Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için İtalya gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

İtalya’ya yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

İTALYA’YA KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

İtalya Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı İtalya kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
İtalya koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
İtalya kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
İtalya kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
İtalya Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
İtalya’ya sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
İtalya paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
İtalya yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
İtalya Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online İtalya Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.