İSVIÇRE YURTDIŞI KARGO

İsviçre Yurtdışı Kargonuzu İsviçre Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

İsviçre Doküman gönderimi, İsviçre Dosya gönderimi, İsviçre Evrak gönderimi, İsviçre Pasaport gönderimi, İsviçre Numune gönderimi, İsviçre Paket gönderimi, İsviçre Hediye gönderimi ve İsviçre Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için İsviçre acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

İsviçre Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
İsviçre gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün İsviçre’ye sevki yapılır.
İsviçre Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri İsviçre gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki İsviçre acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
İsviçre Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz İsviçre DHL, İsviçre FedEx ve İsviçre UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

İsviçre Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, İsviçre kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

İsviçre Kargo Takip Numarası, gönderiniz İsviçre’ye çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
İsviçre’ye Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için İsviçre gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

İsviçre’ye yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

İSVIÇRE’YE KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

İsviçre Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı İsviçre kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
İsviçre koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
İsviçre kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
İsviçre kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
İsviçre Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
İsviçre’ye sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
İsviçre paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
İsviçre yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
İsviçre Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online İsviçre Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.