İSRAIL YURTDIŞI KARGO

İsrail Yurtdışı Kargonuzu İsrail Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

İsrail Doküman gönderimi, İsrail Dosya gönderimi, İsrail Evrak gönderimi, İsrail Pasaport gönderimi, İsrail Numune gönderimi, İsrail Paket gönderimi, İsrail Hediye gönderimi ve İsrail Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için İsrail acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

İsrail Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
İsrail gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün İsrail’e sevki yapılır.
İsrail Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri İsrail gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki İsrail acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
İsrail Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz İsrail DHL, İsrail FedEx ve İsrail UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

İsrail Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, İsrail kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

İsrail Kargo Takip Numarası, gönderiniz İsrail’e çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
İsrail’e Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için İsrail gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

İsrail’e yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

İSRAIL’E KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

İsrail Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı İsrail kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
İsrail koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
İsrail kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
İsrail kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
İsrail Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
İsrail’e sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
İsrail paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
İsrail yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
İsrail Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online İsrail Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.