İSPANYA YURTDIŞI KARGO

İspanya Yurtdışı Kargonuzu İspanya Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

İspanya Doküman gönderimi, İspanya Dosya gönderimi, İspanya Evrak gönderimi, İspanya Pasaport gönderimi, İspanya Numune gönderimi, İspanya Paket gönderimi, İspanya Hediye gönderimi ve İspanya Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için İspanya acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

İspanya Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
İspanya gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün İspanya’ya sevki yapılır.
İspanya Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri İspanya gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki İspanya acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
İspanya Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz İspanya DHL, İspanya FedEx ve İspanya UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

İspanya Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, İspanya kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

İspanya Kargo Takip Numarası, gönderiniz İspanya’ya çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
İspanya’ya Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için İspanya gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

İspanya’ya yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

İSPANYA’YA KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

İspanya Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı İspanya kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
İspanya koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
İspanya kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
İspanya kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
İspanya Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
İspanya’ya sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
İspanya paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
İspanya yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
İspanya Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online İspanya Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.