İRLANDA YURTDIŞI KARGO

İrlanda Yurtdışı Kargonuzu İrlanda Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

İrlanda Doküman gönderimi, İrlanda Dosya gönderimi, İrlanda Evrak gönderimi, İrlanda Pasaport gönderimi, İrlanda Numune gönderimi, İrlanda Paket gönderimi, İrlanda Hediye gönderimi ve İrlanda Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için İrlanda acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

İrlanda Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
İrlanda gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün İrlanda’ya sevki yapılır.
İrlanda Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri İrlanda gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki İrlanda acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
İrlanda Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz İrlanda DHL, İrlanda FedEx ve İrlanda UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

İrlanda Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, İrlanda kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

İrlanda Kargo Takip Numarası, gönderiniz İrlanda’ya çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
İrlanda’ya Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için İrlanda gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

İrlanda’ya yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

İRLANDA’YA KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

İrlanda Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı İrlanda kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
İrlanda koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
İrlanda kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
İrlanda kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
İrlanda Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
İrlanda’ya sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
İrlanda paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
İrlanda yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
İrlanda Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online İrlanda Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.