İRAN YURTDIŞI KARGO

İran Yurtdışı Kargonuzu İran Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

İran Doküman gönderimi, İran Dosya gönderimi, İran Evrak gönderimi, İran Pasaport gönderimi, İran Numune gönderimi, İran Paket gönderimi, İran Hediye gönderimi ve İran Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için İran acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

İran Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
İran gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün İran’a sevki yapılır.
İran Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri İran gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki İran acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
İran Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz İran DHL, İran FedEx ve İran UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

İran Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, İran kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

İran Kargo Takip Numarası, gönderiniz İran’a çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
İran’a Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için İran gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

İran’a yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

İRAN’A KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

İran Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı İran kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
İran koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
İran kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
İran kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
İran Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
İran’a sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
İran paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
İran yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
İran Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online İran Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.