IRAK YURTDIŞI KARGO

Irak Yurtdışı Kargonuzu Irak Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Irak Doküman gönderimi, Irak Dosya gönderimi, Irak Evrak gönderimi, Irak Pasaport gönderimi, Irak Numune gönderimi, Irak Paket gönderimi, Irak Hediye gönderimi ve Irak Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Irak acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Irak Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Irak gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Irak’a sevki yapılır.
Irak Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Irak gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Irak acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Irak Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Irak DHL, Irak FedEx ve Irak UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Irak Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Irak kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Irak Kargo Takip Numarası, gönderiniz Irak’a çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Irak’a Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Irak gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Irak’a yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

IRAK’A KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Irak Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Irak kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Irak koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Irak kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Irak kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Irak Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Irak’a sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Irak paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Irak yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Irak Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Irak Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.