İNGİLTERE YURTDIŞI KARGO

İngiltere Yurtdışı Kargonuzu İngiltere Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

İngiltere Doküman gönderimi, İngiltere Dosya gönderimi, İngiltere Evrak gönderimi, İngiltere Pasaport gönderimi, İngiltere Numune gönderimi, İngiltere Paket gönderimi, İngiltere Hediye gönderimi ve İngiltere Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için İngiltere acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

İngiltere Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
İngiltere gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün İngiltere’ye sevki yapılır.
İngiltere Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri İngiltere gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki İngiltere acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
İngiltere Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz İngiltere DHL, İngiltere FedEx ve İngiltere UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

İngiltere Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, İngiltere kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

İngiltere Kargo Takip Numarası, gönderiniz İngiltere’ye çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
İngiltere’ye Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için İngiltere gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

İngiltere’ye yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

İNGİLTERE’YE KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

İngiltere Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı İngiltere kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
İngiltere koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
İngiltere kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
İngiltere kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
İngiltere Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
İngiltere’ye sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
İngiltere paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
İngiltere yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
İngiltere Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online İngiltere Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.