Hong Kong’a Ağır Nakliyat Hizmeti

1996 yılında faliyete başlayan Kargo34 firmamız yıllardır başarılı çalışmaları ile hem bu sektörde deneyim kazanmış hem de Hong Kong’a adını sık sık duyurmaktadır. İstanbul, Hatay ve Mersin’de bulunan ofislerimiz ve farklı şehirlerde de bulunan çok sayıda acentelerimiz ile çalışmalarını sürdüren firmamız ağır yük nakliyesi konusunda da oldukça deneyimlidir. Hong Kong’a uzman ekibi ile birlikte daimi hizmet veren firmamız proje, Hong Kong’a kargo konusunda oldukça başarılı olmaktadır. Hong Kong’a gelişmekte olan teknolojiye uyum sağlayarak değişen taşıma yöntemlerini uygulamaya devam etmekteyiz. Hong Kong’a nakliyat alanında yeni başarılara imza atan firmamız yatırımlarını daimi olarak arttırmaktadır. Hong Kong’a müşteri ve tedarikçilerin isteklerini uygulayarak ürünün tedarikçiden müşteriye sorunsuz bir şekilde ulaşabilmesine yardımcı olmaktadır. Hong Kong’a ürünün özelliklerine göre özenle taşınan yükler kısa sürede istenilen adrese teslim edilmektedir.

 

Hong Kong’a Proje ve Ağır Yük Taşımacılığı

 

Hong Kong’a bilindik boyutların üstünde olan yüklerinizin, ancak kendileri için özel üretilmiş  olan dorseler ve güçlü motorlu çekiciler vasıtasıyla nakledilmesine proje ve ağır yük taşımacılığı olarak geçmektedir. Hong Kong’a Taşımacılık sektörünün en özel kategorilerinden birtanesidir. [ulkeda] Uzunluk, genişlik ya da yükseklikleri bakımından normal çekicilerin ya da dorselerin yeterli olmadığı bu yüklerin taşınabilmesi için alternatif çözümler üretilmesi gerekir. Hong Kong’a kargolarınızın bazılarında ise birkaç çekicinin aynı anda görev alması ile taşınabilecek yükler ortaya çıkabilmektedir. Hong Kong’a özel nitelikli yüklerin taşınabilmesi için birkaç ulaşım tekniğinin yada vasıta’nın bir arada uygulanması zorunlu olabilmektedir. ulaşım tekniğin yada  bu nedenle proje ve ağır yük taşımacılığı deneyim gerektiren bir faaliyet türlerinden birisidir. Hong Kong’a firmamız donanımlı vasıtaları ve pratik çözümleri ile birçok projede görev almış ve başarılı sonuçlar elde etmektedir.

Hong Kong’a Özel Taşıma Faaliyetleri

Hong Kong’a firmamız tarafından şehirlerarası ya da uluslararası proje ve ağır yük taşımacılığı hizmeti verilmektedir. Hong Kong’a Karayolu ve denizyolu vasıtalarımız ile standart dışı yüklerde hızlı taşımacılık sağlanmaktadır. Firmamız Hong Kong’a  lowbed araçları ile müşterilerinin hizmetindedir. 3, 4, 5, 6 ve 8 akslı özel araçları ile zor yükler kolay hale getirilmektedir. Hong Kong’a karayolu taşımacılığı ile taşınması imkânsız olan ürünlerde ise Hong Kong’a denizyolu taşımacılığı seçilerek transferler sağlanmaktadır. Hong Kong’a firmamızın ağır nakliyat alanında taşımasını yaptığı bazı ürünler şunlardır:

 

Hong Kong’a Elektrik trafoları taşımacılığı

Hong Kong’a Rüzgâr türbinleri taşımacılığı

 

Hong Kong’a Her türlü iş makinesi taşımacılığı

Hong Kong’a Yüksek boyutlu jeneratörlerin taşımacılığı

Hong Kong’a Enerji santralleri taşımacılığı

Hong Kong’a Beton santralleri taşımacılığı

Hong Kong’a Deniz araçlarının motorları taşımacılığı

Hong Kong’a Yat ve tekne gibi deniz araçları taşımacılığı

Hong Kong’a Proje ve Ağır Taşımacılığı Yüklerde Deneyim

Hong Kong’a Proje ve ağır yük taşımacılığı firmaların kurumsal tecrübelerinin hemen yanında şoför deneyimlerini de içeren özellikli bir taşımadır. Hong Kong’a bu taşımacılık esnasında yapılacak olan hataların ya da oluşacak eksikliklerin zararları daha büyük olmaktadır. Hong Kong’a bazı yüklerde Hong Kong’a günlük hareket saatleri, Hong Kong’a taşımaya devam edilecek saatler, Hong Kong’a hava durumuna göre alınacak önlemler gibi çeşitli durumlar ortaya çıkmaktadır. Hong Kong’a Firmamız proje taşımalarında deneyimi ile fark yaratmaktadır. Hong Kong’a yüke göre araç ve dorse değişimi yapan firmamız taşıma güzergâhı ile ilgili önlemleri de almaktadır. Hong Kong’a Taşıma öncesinde görevli personelimiz tarafından güzergâhın kontrolü yapılmakta ve verilen bilgiler üzerine harekete geçilmektedir. Hong Kong’a araçların önünde ve arkasında koruma aracı hizmeti verilirken, diğer güvenlik önlemleri de alınmaktadır. Hong Kong’a bunların yanında yasal prosedürler yerine getirilip, gerekli izinler firmamız tarafından alınmaktadır.