HONG KONG YURTDIŞI KARGO

Hong Kong Yurtdışı Kargonuzu Hong Kong Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Hong Kong Doküman gönderimi, Hong Kong Dosya gönderimi, Hong Kong Evrak gönderimi, Hong Kong Pasaport gönderimi, Hong Kong Numune gönderimi, Hong Kong Paket gönderimi, Hong Kong Hediye gönderimi ve Hong Kong Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Hong Kong acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Hong Kong Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Hong Kong gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Hong Kong’a sevki yapılır.
Hong Kong Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Hong Kong gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Hong Kong acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Hong Kong Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Hong Kong DHL, Hong Kong FedEx ve Hong Kong UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Hong Kong Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Hong Kong kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Hong Kong Kargo Takip Numarası, gönderiniz Hong Kong’a çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Hong Kong’a Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Hong Kong gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Hong Kong’a yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

HONG KONG’A KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Hong Kong Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Hong Kong kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Hong Kong koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Hong Kong kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Hong Kong kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Hong Kong Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Hong Kong’a sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Hong Kong paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Hong Kong yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Hong Kong Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Hong Kong Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.