HONDURAS YURTDIŞI KARGO

Honduras Yurtdışı Kargonuzu Honduras Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Honduras Doküman gönderimi, Honduras Dosya gönderimi, Honduras Evrak gönderimi, Honduras Pasaport gönderimi, Honduras Numune gönderimi, Honduras Paket gönderimi, Honduras Hediye gönderimi ve Honduras Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Honduras acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Honduras Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Honduras gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Honduras’a sevki yapılır.
Honduras Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Honduras gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Honduras acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Honduras Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Honduras DHL, Honduras FedEx ve Honduras UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Honduras Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Honduras kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Honduras Kargo Takip Numarası, gönderiniz Honduras’a çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Honduras’a Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Honduras gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Honduras’a yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

HONDURAS’A KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Honduras Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Honduras kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Honduras koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Honduras kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Honduras kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Honduras Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Honduras’a sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Honduras paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Honduras yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Honduras Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Honduras Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.