HOLLANDA YURTDIŞI KARGO

Hollanda Yurtdışı Kargonuzu Hollanda Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Hollanda Doküman gönderimi, Hollanda Dosya gönderimi, Hollanda Evrak gönderimi, Hollanda Pasaport gönderimi, Hollanda Numune gönderimi, Hollanda Paket gönderimi, Hollanda Hediye gönderimi ve Hollanda Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Hollanda acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Hollanda Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Hollanda gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Hollanda’ya sevki yapılır.
Hollanda Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Hollanda gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Hollanda acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Hollanda Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Hollanda DHL, Hollanda FedEx ve Hollanda UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Hollanda Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Hollanda kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Hollanda Kargo Takip Numarası, gönderiniz Hollanda’ya çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Hollanda’ya Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Hollanda gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Hollanda’ya yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

HOLLANDA’YA KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Hollanda Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Hollanda kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Hollanda koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Hollanda kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Hollanda kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Hollanda Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Hollanda’ya sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Hollanda paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Hollanda yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Hollanda Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Hollanda Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.