Hollanda Antilleri’ye Proje Taşımacılığı

“Hollanda Antilleri’ye Proje taşımacılığı nedir?” sorusunun cevabı ile başlamak gerekirse Hollanda Antilleri’ye proje taşımacılığı, Hollanda Antilleri’ye taşınacak standart dışı ölçülerdeki ağır yüklerin bir yerden başka bir yere yine standart dışı yöntemlerle taşınmasıdır. Hollanda Antilleri’ye proje taşımacılığında zaman kavramı çok önemlidir. Adı üzerinde, Hollanda Antilleri’ye birtakım projelerin gerçekleştirilmesi için gerekli olan yükler en kısa sürede ve hasarsız bir şekilde istenilen noktaya ulaştırılmalıdır. Hollanda Antilleri’nin belirtilen yere geç, eksik ya da hasarlı bir şekilde Hollanda Antilleri’ye ulaştırılan ürünler büyük meblağların kaybedilmesi anlamına geldiğinden Hollanda Antilleri’ye proje taşımacılığı, kalite belgeleri tam, uzman, deneyimli ve ağır yük taşımacılığı yapan firmalar tarafından gerçekleştirilmelidir.


Hollanda Antilleri PROJE TAŞIMACILIĞI KAPSAMINDA VERİLEN HİZMETLER NELERDİR?


Hollanda Antilleri’ye Proje taşıma ve senaryo yönetimi,
Hollanda Antilleri’ye Yol izni alma,
Hollanda Antilleri’ye Teknik ekipmanların tedarik edilmesi,
Hollanda Antilleri’ye Dış ticaret ve mevzuat desteği,
Hollanda Antilleri’ye Yerel bilgilendirme,
Hollanda Antilleri’ye Ağır kargo, depo ve aktarma çözümleri,
Hollanda Antilleri’ye Ağır yük taşımacılığı,
Hollanda Antilleri’ye Anahtar teslim maliyet yönetimi,
Hollanda Antilleri’ye Sipariş izleme,
Hollanda Antilleri’ye Vinç ve survey,
Hollanda Antilleri’ye Full charter ve part charter gemi kiralamaları,
Hollanda Antilleri’ye Malzemelerin paketlenmesi ve sabitlenmesi,
Hollanda Antilleri’ye Emtia sigortası,
Hollanda Antilleri’ye Belge çıkışı,
Hollanda Antilleri’ye Projeye uygun depolama hizmetleri.


PROJE TAŞIMACILIĞI HİZMETİ İLE NELER TAŞINIR?

• Hollanda Antilleri’ye Fabrika, enerji santralleri ve boru hatları,
• Hollanda Antilleri’ye Buhar ve gaz türbinleri,
• Hollanda Antilleri’ye Transformatör, kondansatör ve ısı kazanları,
• Hollanda Antilleri’ye Tank ve basınç araçları,
• Hollanda Antilleri’ye Kurutucu, baca ve demir / çelik fırınları.


Hollanda Antilleri PROJE TAŞIMACILIĞI YAPAN FİRMALARIN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?


Hollanda Antilleri’ye proje taşımacılığı yapan firmalar uzman ve dinamik bir kadroya sahip olmalıdır. Hollanda Antilleri’ye taşınacak olan ekipmanların ve araçların ağır yük taşımacılığına uygun olması, çalışanların ülkelerin prosedürlerini bilmesi, yol analizi yapabilmesi, mühendislik bilgisine sahip olması, farklı coğrafyaları tanıması ve zaman yönetiminin başarılı bir şekilde yapılması Hollanda Antilleri’ye proje ve ağır yük taşımacılığı yapan firmaların özellikleridir. Hollanda Antilleri’ye bazen bazı projelerin Hollanda Antilleri’ye hava, Hollanda Antilleri’ye kara, Hollanda Antilleri’ye tren, Hollanda Antilleri’ye gemi, Hollanda Antilleri’ye deniz, Hollanda Antilleri’ye kara gibi birden fazla taşıma şekliyle ulaştırılması gerebilir. Böyle durumlarda Hollanda Antilleri’ye proje taşımacılığı yapan firmalar her bir seçeneği eksileri ve artılarıyla müşterilerine detaylı bir şekilde açıklamak durumundadır.


Türkiye’ye ve Hollanda Antilleri’ye hizmet veren, R2 belgesine ilaveten C2 yetki belgesi ve UND üyeliğine sahip Kargo34 Lojistik ile Hollanda Antilleri’ye proje taşımacılığı hizmetlerinizi profesyonel bir şekilde, güvenle gerçekleştirebilirsiniz.