HOLLANDA ANTILLERI YURTDIŞI KARGO

Hollanda Antilleri Yurtdışı Kargonuzu Hollanda Antilleri Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Hollanda Antilleri Doküman gönderimi, Hollanda Antilleri Dosya gönderimi, Hollanda Antilleri Evrak gönderimi, Hollanda Antilleri Pasaport gönderimi, Hollanda Antilleri Numune gönderimi, Hollanda Antilleri Paket gönderimi, Hollanda Antilleri Hediye gönderimi ve Hollanda Antilleri Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Hollanda Antilleri acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Hollanda Antilleri Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Hollanda Antilleri gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Hollanda Antilleri’ye sevki yapılır.
Hollanda Antilleri Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Hollanda Antilleri gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Hollanda Antilleri acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Hollanda Antilleri Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Hollanda Antilleri DHL, Hollanda Antilleri FedEx ve Hollanda Antilleri UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Hollanda Antilleri Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Hollanda Antilleri kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Hollanda Antilleri Kargo Takip Numarası, gönderiniz Hollanda Antilleri’ye çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Hollanda Antilleri’ye Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Hollanda Antilleri gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Hollanda Antilleri’ye yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

HOLLANDA ANTILLERI’YE KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Hollanda Antilleri Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Hollanda Antilleri kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Hollanda Antilleri koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Hollanda Antilleri kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Hollanda Antilleri kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Hollanda Antilleri Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Hollanda Antilleri’ye sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Hollanda Antilleri paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Hollanda Antilleri yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Hollanda Antilleri Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Hollanda Antilleri Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.