Yurtdışı Express Kargo Hizmeti - Kargo 34

Yurtdışı Express Kargo

Fiyatlandırma

Yurtdışına uygun fiyatla ve profesyonel hizmet alarak kargo göndermek istiyorsunuz doğru yerdesiniz.

Yurtdışı Express Kargo

Özel dönemlerde alıcıların en fazla ihtiyaçları olan kargo çeşitleri arasında ilk sıralarda yer alan yurtdışı hızlı kargo, son zamanları trendi haline gelmiştir. Kargo firmaları tarafınca da müşterilerin memnuniyetlerinin sağlanmasıyla oluşturulmuş olan yurtdışı express kargo çeşidi özel günleri son zamanda hatırlayan kişilerin tam anlamıyla kurtarıcısı haline gelmiştir. Ancak yurtdışı hızlı kargo seçeneğinde de tıpkı diğer kargo tiplerinde olduğu gibi dikkat edilmesi ve özen gösterilmesi gereken birtakım noktalar yer alır. Bu noktaları göz önünde bulundurduğunuz takdirde kargolarınızı yurtdışına hızlı ve sıkıntısız bir şekilde gönderme şansınız ortaya çıkar. Kargo 34, sizlere bu hizmeti en sağlıklı şekilde sunar.

Yurtdışı Hızlı Kargo Nedir?

Yurtdışı hızlı kargo, kargo hizmeti sunan şirketler tarafınca oluşturulmuş olan gönderi seçenekleri arasında yer alır. Günümüzde yurtdışına hızlı kargo gönderim imkanı bulunması büyük bir avantajdır. Yurtdışı express kargo nedir ya da express kargo nedir sorularının verilecek cevaplar aslında yurtdışına gönderim işlemi yapan herkes için büyük önem arz eder. Çünkü yurtdışına kargo gönderen herkes, paketinin en kısa süre içinde hatta “Işık Hızı”nda varış adresine teslim olmasını ister. Yurtdışı hızlı kargo da tam olarak kullanıcılarına bunu sağlar. Yurtdışına kargo göndermek isteyenler, gönderilerini en hızlı yurtdışı kargo hizmetiyle kısa süre içinde yerine ulaştıran taşıma şekline genellikle express kargo adı verilir. Bu işleme en hızlı yurtdışı kargo da denilebilir.

Yurtdışı Hızlı Kargo Avantajları Nelerdir?

Yurtdışı hızlı kargo sistemi pek çok açıdan kişilere büyük avantajlar sağlar. Bu avantajlar kısaca şu şekilde liste haline getirilebilir;

  • Acil gitmesi gereken paketleriniz normal süreye oranla daha hızlı şekilde ulaşır.
  • Hızlı olmasına rağmen son derece güvenilir bir sistemdir.
  • Paketlerin zarar görmemesi adına gereken tüm işlemler yapılır.
  • Bütün kargolarınız güvence altına alınır.

Yurtdışı Ekspres Kargo Süreci

Yurtdışı hızlı kargo işlemleri de tıpkı diğer kargo işlemleri gibi yapılır. Gerekli evrakların hazırlanması ve prosedürlerin uygulanması gerekir. Sonrasında da size kargonuzun takibini yapmak kaçır. Yurtdışı hızlı kargo takip sistemi ile yurtiçinde olan kargoların takibi arasında aslında herhangi bir fark bulunmaz. Kargonun yapılacağı ürünün üzerine, yetkili firma tarafınca bir adet barkod yapıştırılır. Bu barkod,  müşterinin kargo takip numarası olarak da geçer. Hem firmanın kendi kargo internet sitesinden hem de farklı internet sitelerinden elinizdeki kargo takip numarasını girdiğiniz zaman ürününüzün nerede olduğunu görmeniz mümkündür. Yurtdışı kargo takibinde genel olarak güncelleme günlük şekilde yapılır. Kargo 34 firması, kargonuzun çıktığı andan itibaren varış yerine ulaşmasına kadar geçen süre zarfındaki tüm işlemleri sizlere anlık olarak bildirir. Bu bildirimler sms ya da mail yoluyla yapılır. Ülkeye giriş anında sizlere anlık bildirimler gelir. Bu sayede kargo takibinizi kolayca yapmanız mümkün olur.

Yurtdışı Hızlı Kargo Fiyatları

Express kargoda, gönderim ücretleri diğer yurtdışı kargo gönderme şekillerine oranla daha fazladır. Express gönderilerde değerlendirmeler 30 kilo altı ve 30 kilo üstü şeklinde yapılır. Fiyat da ona göre belirlenir. Tek konşimento şeklinde düzenlenerek yapılacak olan çıkışlarda kilo sınırlaması 300 kg’dır. Yurtdışı hızlı kargo fiyatları paketin gideceği ülkenin uzaklığına, o ülkeye düzenlenecek olan uçak seferlerinin sıklık oranına ve gönderinin ağırlığına göre şekil alır En ağır kargo için genellikle en yüksek express kargo ücretleri uygulanır. Hafif gönderilerde ise daha düşük ücret tarifesi vardır. Kargo 34 firması ile kargolarınızı uygun fiyata ve güvenli bir şekilde gönderme şansınız bulunur.

Yurtdışı Hızlı Kargo Kaç Günde Gider?

En hızlı yurtdışı kargo hizmetlerinde teslimat sürelerinde değişiklikler görülebilir. Bundaki en büyük etken paketlerin gideceği ülkelerdir. Hızlı gönderimleri genel olarak 1 ile 3 gün arası sürer. Bazı durumlarda bu süre nadir de olsa uzayabilir. Kargo 34 firması, bütün paketlerinizi en hızlı şekilde göndermek amacıyla çalışmalarını sürdürür.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Kargo 34 firması olarak, yurtdışına gidecek olan paketleriniz için gerekli olan evrakları ve prosedürleri sizlere bildiriyoruz. Paketleme şeri kaybolmayacak ve zarar görmeyecek şekilde hazırlıyoruz. Kargo takibini ise anlık ikeilde yapabileceğiniz imkanları sunuyoruz. CRM programımız üzerinden gerek güncel gerekse de geçmişe dönük işlemleriniz hakkında bilgi alma şansınız vardır.

Neden Biz?

Günümüzde yurtdışına hızlı kargo hizmeti sunan pek çok firma vardır. Kargo 34 de bu firmalardan biridir. Kargo 34 ailesi olarak tüm kişilerin ve firmaların, depolama hizmetlerini en kusursuz şekilde yapmayı amaç ediniyoruz.

 

Evrak Kontrol Sistemi

Gönderiyi daha bize getirmeden önce yurtdışına çıkışta sorun yaşanmaması adına hangi evrakların gerekli olduğunu sizlere bildirmekteyiz. Gönderiniz gideceği ülkeye yönelik oluşabilecek her türlü sorun için önceden bilgilendirme yapmaktayız.

Özenli Paketleme

Paketinizin kaybolmaması için özel bir şekilde paketleme yapmamızın yanı sıra belirgin biçimde logolama ve etiketleme işlemleri de yapmaktayız. Köpük bantlama ve streçleme gibi, gönderilerin en sağlam şekilde ulaşması adına da tüm titiz göstermekteyiz.

Teslimat Garantisi

Paketinizi sizden alıp ulaştırana kadar geçen tüm süreçleri yakından takip ediyoruz ve paketinizi hızlı ve sağlam bir şekilde alıcı adrese ulaştırıyoruz.

Detaylı Takip Sistemi

Müşterilerin memnuniyeti ve geriye dönük takip yapabilmeleri adına CRM programımızı, kullanıcılara en üst seviyede ve hizmetle sunmaktayız.

Sık Sorulan Sorular

Kargo 34 forwarder hizmeti verdiği için birçok taşıyıcı firmanın en güncel ve en avantajlı fiyatlarına
sahiptir. Mevcut hacmimizin yüksek olması sebebi ile sahip olduğumuz yüksek iskonto
oranlarını düşük karlar ile sizlere sunuyoruz.
Fiyatlarımızı göndermek istediğiniz ülke neresi ise ona göre belirliyoruz. Ayrıca kg ve hacim baza alınarak fiyat çalışması sağlamaktayız.
Karayolu, havayolu, denizyolu ve demiryolu taşımacılığı yapmaktayız. Bu yollarla birlikte diplomatik taşıma, tehlikeli madde taşımacılığı, uluslararası posta hizmeti, zati eşya taşımacılığı, cenaze taşımacılığı ve canlı hayvan taşımacılığı yapmaktayız.
Call Now ButtonHemen Arayın