Karayolu Kargo Hizmeti - Kargo 34

Karayolu Taşımacılığı

Fiyatlandırma

Yurtdışına uygun fiyatla ve profesyonel hizmet alarak kargo göndermek istiyorsunuz doğru yerdesiniz.

Karayolu Kargo Hizmeti

Karayolları taşımacılığı, hem başlangıç hem de varış noktalarının arasında aktarma olmadan yapılan bir taşıma şekline bağlı olarak sağlanır. Hızlı olması ve de özellikle kısa mesafelerdeki taşıma türlerine göre daha uygun olması nedeniyle sık sık tercih edilir. Karayolu taşımacılığı hizmetlerinde birim taşımada yolcu ile km ve ton ile km tutarı, kullanılmış olan enerji kapasitesinin neden olduğu çevre kirliliği, tüketilen enerji türü ve karşı karşıya kalınacak kaza riski gibi birtakım dezavantajları bulunur. Tüm bunlara rağmen günümüzde deniz ve hava yolu taşımacılığına oranla daha sık tercih edilir. Bu oran her geçen gün artış gösterir. Hızlı, güvenilir, verimli, sağlam ve ekonomik bir şekilde ulaşmasına imkankar sunulan bir ulaşım sistemi olarak bilinir. Uluslararası karayolu taşımacılığı geçmişten günümüze her zaman daha fazla güvenilir olur. Bir ofis ya da ev taşımacılığının haricinde fabrika taşımacılığı gibi işlemleri de karayollarının sayesinde uygun şekilde gerçekleştirmek mümkün olur. Kargo 34, alanında uzman olan ekibiyle sizlere hem kusursuz hem de sorunsuz bir deneyim yaşatır.

Hangi Yükleri Taşıyoruz?

Karayolu kargo dahilinde kişilerin aklıma gelebilecek bütün yükler taşınabilir. Özellikle de ağır yüklerin taşımacılığı dahilinde uzun olan mesafelere göre planlanan uluslararası lojistik faaliyetlerinde karayolu taşımacılığı sık sık tercih edilir. Bunların haricinde sevkiyat, mobilya taşımacılığı ve nakliye gibi işlemlerde de çoğu zaman karayolu taşımacılığı sistemlerinden faydalanılır. Bütün bunların yanı sıra bir diğer adı konteyner taşımacılığı şeklinde de nitelendirilen ve farklı ihtiyaçlara göre karayolu parsiyel taşımacılık gibi değişik aktiviteler de bu teknik dahilinde planlanabilir. Bütün bu bilgilerin ışığında, yapılması planlanmış olan lojistik operasyonlarda çok yönlü teknolojilerle yeni nesil araçlar tercih edildiği için karayolu taşımacılığı pek çok yük tipi için son derece uygundur.

Süreç Nasıl İşliyor?

Karayolu taşımacılığında sürecin nasıl işlediği pek çok kişi tarafından merak edilir. Kargo 34 firması olarak bu süreci en rahat şekilde atlatmanız için çaba sarf etmekteyiz. Öncelikli olarak gönderinizi teslim etmeden önce ve sonraki süreçler için gerekli olan bütün bilgileri sizlere sunmaktayız. Gönderinizin acil olarak ulaşması gerekiyorsa buna yönelik alternatiflerimiz de mevcuttur. Kırılma ihtimali olan ya da farklı bir durumun söz konusu olduğu durumlarda da yine aynı titizlikle paketlemelerimizi yapmaktayız. Gönderi tesliminde sonraki süreçte kargo takibini anlık şekilde yapma imkanınız vardır. Yurtdışı ya da yurtiçi fark etmeksizin bütün gönderi takiplerini sizlerle paylaşmaktayız. Kargo 34 ailesine güvenerek gönderilerinizi teslim edebilirsiniz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Kargo 34 ekibi son derece profesyonel personelleriyle kişilere konforlu ve güvenli bir deneyim yaşatır. Gönderinin yurtdışına çıkışında herhangi bir sorun yaşanmaması adına ihtiyaç duyduğumuz bütün evrakları sizlere önceden bildirmekteyiz. Gönderinin ulaşacağı ülkede olası yaşanabilecek sorunlara dair gerekli tüm bilgilendirmeleri yapmaktayız. Pek çok kişi için büyük önem arz eden kg sınırını da, ek maliyet çıkmaması adına önceden sizlere paylaşmaktayız. Her bir gönderi özenli bir şekilde paketlenir. Bu sayede kaybolma ya da zarar görme gibi olumsuz durumlar söz konusu olmaz. Kargo takiplerini dilerseniz anlık dilerseniz de CRM programı üzerinden geçmişe dönük olarak yapabilirsiniz.

Karayolu Taşımacılığı Nedir?

Lojistik uygulamalarının arasında hem en eski hem de en köklü yöntemlerin başında yer alan  karayolu taşımacılığı, antik çağlardan başlayan dönemlerden itibaren medeniyetlerin gelişmeleri noktasında rol oynar. Özellikle de karayolunun bağlantısı ve araçlarının tercih edildiği bu yöntem, günümüz teknolojileriyle şekil değiştirmiştir. Dolayısıyla bu özelliğiyle uluslararası nakliyenin ekosisteminde en fazla kullanılan yöntemlerin başında gelmeye başlamıştır. Karayolu taşımacılığı dahilinde değişik lojistik türlerinden ve yöntemlerinden bahsetmek mümkündür. Gönderimin yapılacağı mesafeye, gönderinin içeriğine ve gönderi sırasında kullanılacak olan araçlara bağlı olarak değişik teknikler ortaya çıkar. Her bir teknik kendi içinde değişik avantajlar ve imkanlar sağlar.

Karayolu Taşımacılığı Türleri Nelerdir?

Gönderimin yapılacağı mesafe, mevcut lokasyonun sahip olduğu coğrafi özellikler ve gönderilecek olan malların niteliklerine göre değişik karayolu kargo taşımacılığı çeşitleri öne çıkar. Bunların arasındaki en nitelikli çözümler arasında yer alan minivan ekspres taşımacılığı, özellikle de ağırlığı düşük düzeylerde olan ürünlerin minivan araçlar kullanılıp en hızlı ve güvenli bir şeklide hedef alınmış lokasyonlara ulaşılmasını ifade eder. Tır kargo taşımacılığı, günümüzde en yaygın karayolu yük taşımacılığı çeşitlerinin başında yer alır. Bu teknik minivan ekspres taşımacılık çeşidine oranla ekstra yüksek tonajlı olan ürünlerin gönderimleri için tercih edilen ideal yöntemler arasında yer alır. Özellikle de  uluslararası düzeyde nakliye yapılacak yani yurtdışı karayolu taşımacılığo yapılacak olan ülkeler için bu yöntem sık sık tercih edilir. Aynı şekilde mobilya ve eşya taşımacılığı gibi farklı aktiviteler için de karayolu da tercih edilen lojistik imkanlarından sıklıkla faydalanılır.

Karayolu Taşımacılığının Avantajları Nelerdir?

Karayolu Taşımacılığı özünde lojistik disiplini genelinde öteki bütün yöntemleri de tamamlayan bir noktada kendine yer bulur. Deniz yolunun imkanlarını kullanarak gönderimi yapılacak olan ürünlerin, limanlardaki hedef lokasyonlara ulaşabilmesi için tekrardan karayolu taşımacılığı tekniklerine gerek duyulur. Bu noktada ise karayolu taşımacılığının pek çok avantajı da beraberinde sunduğu bilinir. Özellikle kısa mesafelerde yapılacak olan gönderimlere yüksek oranda mal ve ürünün hedef alınmış olan lokasyona en hızlı şekilde gönderilmesine imkan sunar. Bütün bunların haricinde, intermodal taşımacılık gibi ekstra farklı tekniklerde özellikle de liman ya da havalimanı gibi stratejik noktalardan sonra gelen operasyonun sağlıklı bir şekilde ilerletilmesi gibi son derece tamamlayıcı bir role de sahiptir. Özellikle Fransa gibi ülkeler yapılacak olan gönderimler için sıklıkla bu tarz entegre kullanımlar tercih edilir.

Karayolu Taşımacılığında Hangi Araçlar Kullanılır?

Karayolları taşımacılığı işlemi transit olanaklar dahilinde yapılan bir yöntem olarak bilinir. Böyle bir yöntem olması sebebiyle özellikle minivan ya da tır gibi araçların tercih edildiği  söylenebilir. Tercih edilecek olan araçlar genel olarak gönderilecek olan ürünlerin hacmine ve  niteliğine göre şekil alır. Yüksek hacme sahip olan ve yüksek tonajlı gönderimlere genel olarak daha fazla tır gibi araçlar tercih edilir. Daha düşük olan tonajlı araçlar için ise minivan gibi ufak araçlardan faydalanılır. Bunların yanı sıra armatör firmalar da karayolu taşımacılığı fiyat aralığı belirlerken kullanılacak olan araçları ve Kullanılacak olan teknikleri baz alırlar.

Karayolu Taşımacılığının Göndericilere Sunduğu Faydalar Nelerdir?

Karayolu taşımacılığı göndericilere pek çok alanda fayda sağlar. Bu faydalar için şu şekilde bir listeleme yapmak mümkündür;

    • • Kısa süre içerisinde teslim edilmesi gerekli olan yükler için süratli şekilde sevkiyat yapılmasına yönelik proje bazlı olan çözüm yolları ortaya çıkarılma ihtimali yüksektir.
    • • Gelişmiş olan kara yolu ağlarının sunduğu hem hızlı hem güvenli hizmet alma olanağı sunar.
    • • Lojistik firmayla ya da taşıma şirketleriyle birebir şekilde ilişki içinde çalışma imkanının bulunması sayesinde sevki yapılacak gönderilere özel muameleler yapılabilir.
    • • Kara yolları taşımacılık hizmetleriyle bağlantılı olarak diğer lojistik süreçleri de zenginleştirip hizmetlerde çeşitlilik ortaya çıkabilir.
    • • Tahmin edilebilecek maliyetlerin kolay bir şekilde hesaplanmasıyla beraber tasarruf sağlanır.

Neden Biz?

Günümüzde karayolu kargo hizmeti sunan pek çok firma vardır. Kargo 34 de bu firmalardan biridir. Kargo 34 ailesi olarak tüm kişilerin ve firmaların, kargo hizmetlerini en kusursuz şekilde yapmayı amaç ediniyoruz.

Evrak Kontrol Sistemi

Gönderiyi daha bize getirmeden önce yurtdışına çıkışta sorun yaşanmaması adına hangi evrakların gerekli olduğunu sizlere bildirmekteyiz. Gönderiniz gideceği ülkeye yönelik oluşabilecek her türlü sorun için önceden bilgilendirme yapmaktayız.

Özenli Paketleme

Paketinizin kaybolmaması için özel bir şekilde paketleme yapmamızın yanı sıra belirgin biçimde logolama ve etiketleme işlemleri de yapmaktayız. Köpük bantlama ve streçleme gibi, gönderilerin en sağlam şekilde ulaşması adına da tüm titiz göstermekteyiz.

Teslimat Garantisi

Paketinizi sizden alıp ulaştırana kadar geçen tüm süreçleri yakından takip ediyoruz ve paketinizi hızlı ve sağlam bir şekilde alıcı adrese ulaştırıyoruz.

Detaylı Takip Sistemi

Müşterilerin memnuniyeti ve geriye dönük takip yapabilmeleri adına CRM programımızı, kullanıcılara en üst seviyede ve hizmetle sunmaktayız.

Sık Sorulan Sorular

Kargo 34 forwarder hizmeti verdiği için birçok taşıyıcı firmanın en güncel ve en avantajlı fiyatlarına sahiptir. Mevcut hacmimizin yüksek olması sebebi ile sahip olduğumuz yüksek iskonto oranlarını düşük karlar ile sizlere sunuyoruz.
Fiyatlarımızı göndermek istediğiniz ülke neresi ise ona göre belirliyoruz. Ayrıca kg ve hacim baza alınarak fiyat çalışması sağlamaktayız.
Karayolu, havayolu, denizyolu ve demiryolu taşımacılığı yapmaktayız. Bu yollarla birlikte diplomatik taşıma, tehlikeli madde taşımacılığı, uluslararası posta hizmeti, zati eşya taşımacılığı, cenaze taşımacılığı ve canlı hayvan taşımacılığı yapmaktayız.
Call Now ButtonHemen Arayın