Hayvan/Pet Taşımacılığı - Uçak Kargo

Hayvan/Pet Taşımacılığı

Fiyatlandırma

Yurtdışına uygun fiyatla ve profesyonel hizmet alarak kargo göndermek istiyorsunuz doğru yerdesiniz.

Hayvan/Pet Taşımacılığı​

Hayvan Taşımacılığı Nedir?

Hayvan taşımacılığı, birçok hayvan türünün yurtdışı seyahatine çıkabilmesine olanak sağlayan bir taşıma hizmetidir. Hayvan hakları ve konforu göz önünde bulundurularak kurallar çerçevesinde hizmet sağlanmaktadır. Taşıma sürecinde hayvanların bakımı özenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Pet taşımacılığı, ülkelerin genel yasa ve kanunlarına uygun şekilde gerçekleştirilmektedir.

Hayvan Taşımacılığı Fiyatları

Canlı hayvan taşıma fiyatları, hayvanların boyutlarına ve ağırlıklarına göre farklılık göstermektedir. Hayvanların boyutlarına uygun birçok kafes modeli vardır ve bu modellere göre de fiyatlar değişmektedir. Fiyatı etkileyen bir diğer faktör ise kilometredir. Tam fiyat belirlenebilmesi için en x boy x yükseklik ölçülerini ve ağırlığını detaylı bir şekilde bildirmeniz gerekmektedir. Fiyat belirlenirken kıstaslar arasında gümrükleme, sağlık sertifikası da baz alınmaktadır. Ardından verilen bilgilere istinaden hesaplama yapılır ve tarafınıza net fiyat bilgisi aktarılır. Avrupa birliğinde olan ülkeler için, vergiler dâhil kapınıza teslimat fiyatları için bizimle iletişime geçebilir detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hayvan Taşımacılığındaki Avantajlarımız Nelerdir?

Mutlu müşteri geri bildirim istatistiklerimizden de belli olduğu üzere müşterilerimizin memnuniyetine yönelik çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz. Her geribildiriminiz bizim için çok kıymetli. Hayvan taşımacılığı hizmetinde yurtdışı seyahatlerinizi sıkıntısız geçirmeniz konusunda yükünüzü hafifletmek ve canlı dostlarımızı güvenilir bir şekilde size teslim etmekteyiz. Tüm bu süreçte araştırma yapmak ve gümrük işlemleriyle sürecin uzamasını engellemekteyiz. Uygun ve güvenilir hizmet garantisi sunarak müşterilerimizi memnun etmemizin sırrı ise ekibimizin en temel noktasında müşterilerimizin olması.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Bizim için tüm gönderileriniz değerlidir. Gönderilerinizi hasar almadan zamanında uygun fiyat avantajıyla yurtdışı adreslerinize teslim etmekteyiz. Dünyanın her yerine ulaşmanıza yardımcı olmaktan gurur duyuyoruz. Tehlike maddelerden bozulabilir ürünlere kadar birçok teslimat konusunda destek sağlamaktayız. Buna ek olarak hayvan dostlarımızı da unutmadık. Seyahate çıkarken aklınız arkada kalmasın diye evcil hayvanlarınızı da kolayca yolculuğunuza dâhil edebilmekteyiz. Tüm bunları yaparken belli kurallar çerçevesinde titizlikle ilerlemekteyiz. Hızlı teslimat uygun fiyat seçenekleriyle uluslararası standartlara uygun şekilde paketlediğimiz ürünleriniz bizimle güvende. Bu hizmeti teslimat garantisi vererek en iyi şekilde gerçekleştirmekteyiz.  Hizmet boyunca 7 /24 kesintisiz destek ve bilgi alabileceğiniz müşteri hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Hayvan Taşımacılığı Süreci

Evcil hayvan taşımacılığı hizmetleri sürecinin en başında öncelikle yönetmelik ve kanunlarını bilmeniz gerekmektedir. Her ülkenin farklı prosedürleri olabilmektedir. Bu yüzden öncelikle bu konuda araştırma yapmalısınız. Eksik belge sorunu ile karşılaşmanız durumunda evcil hayvanınız karantina sürecinde girmek durumunda kalır. Bu da sizi maddi manevi zor duruma sokar. Hayvan taşımacılığı kanunlarına ve gerekliliklerine hakim olmak için firmamızla iletişime geçerek destek alabilir ve süreci çok daha sorunsuz bir şekilde yürütebilirsiniz.

Yurtdışı hayvan taşımacılığı sürecinde hayvanınızı adresinizden teslim alarak yurtdışındaki adresinize istediğiniz tarihte teslim etmekteyiz. Süreç boyunca hayvanlarınızın bakımından ve güvenliğinden biz sorumluyuz. Süreci titizlikle takip ederek bir canlıyı taşıma sorumluluğunun ağırlığının farkında olarak ekip ruhuyla çalışmaktayız.

Yurtiçine evcil hayvanıyla gelmek isteyenler de ise süreç yine benzerdir. Geleceğiniz ülkedeki çıkış işlemleri tamamlanarak uçak yolculuğu başlatılır. Türkiye’ye gelen evcil dostlarımızın hava limanı gümrüğündeki işlemleri 3 – 4 saat içerisinde sorunsuz bir şekilde tamamlanarak istediğiniz adrese vaktinde teslim edilmektedir.

Seyahat süreciyle alakalı en çok merak edilen sorulardan bazılarını sizin için derledik. Daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Neden Biz?

Canlı Dostlarımız Bizimle Güvende!

Canlı dostlarımızın can güvenliği sizin kadar bizim için de önemli. Bu yüzden taşıma hizmeti almak isteyen müşterilerimize sigortalama imkânı sunmaktayız. Sizler için en uygun maliyetlerle sigortalama hizmeti sağlayarak maddi manevi güvende hissetmenizi sağlayabiliriz.

Evrak Kontrol Sistemi

Gönderiyi daha bize getirmeden önce yurtdışına çıkışta sorun yaşanmaması adına hangi evrakların gerekli olduğunu sizlere bildirmekteyiz. Gönderiniz gideceği ülkeye yönelik oluşabilecek her türlü sorun için önceden bilgilendirme yapmaktayız.

Özenli Paketleme

Paketinizin kaybolmaması için özel bir şekilde paketleme yapmamızın yanı sıra belirgin biçimde logolama ve etiketleme işlemleri de yapmaktayız. Köpük bantlama ve streçleme gibi, gönderilerin en sağlam şekilde ulaşması adına da tüm titiz göstermekteyiz.

Teslimat Garantisi

Paketinizi sizden alıp ulaştırana kadar geçen tüm süreçleri yakından takip ediyoruz ve paketinizi hızlı ve sağlam bir şekilde alıcı adrese ulaştırıyoruz.

Detaylı Takip Sistemi

Müşterilerin memnuniyeti ve geriye dönük takip yapabilmeleri adına CRM programımızı, kullanıcılara en üst seviyede ve hizmetle sunmaktayız.

Sık Sorulan Sorular

Hayvanların taşınabilmesi için en temel gereklilik aşılardır. Kuduz aşısı gibi temel aşıların tam olması gerekmektedir. Aşıları gösteren veteriner tarafından alınmış bir aşı karnesi alınması gerekir. Bu karne pet pasaport olarak da adlandırılmaktadır. Bu belgeler belli başlı temel gereksinimlerdir. Her ülkenin kendine özgü farklı talepleri olabileceği için farklılık gösterebilir. Genel fikir edinebilmeniz için verilmiş örneklerdir.
Evcil hayvanların taşıma sürecinde IATA kurallarınca uygun görülen kafeslerde taşınması esas alınmaktadır. Bunun haricinde piyasadaki herhangi bir kafesle taşınması mümkün değildir. Uçak şirketleri kafesi uygun olmayanların girişine izin vermemektedir. IATA kurallarınca uygun görülen taşıma kafesleri talebiniz doğrultusunda tarafımızda tedarik edilebilmektedir. Evcil hayvanların türüne cinsine göre farklı kafesler tedarik edilmektedir. Özel yapım kafes tedarik konusunda firmamızdan ekstra destek alabilirsiniz.
Hayvan dostlarımızın uçuşu kaçırması durumunda veteriner kontrolünde hijyenik ve güvenilir bir ortamda konaklaması için uygun fiyatlı hizmet sağlanmaktadır.
Call Now ButtonHemen Arayın
%d blogcu bunu beğendi: