Depolama

Depolama Hizmeti

Fiyatlandırma

Yurtdışına uygun fiyatla ve profesyonel hizmet alarak kargo göndermek istiyorsunuz doğru yerdesiniz.

Depolama Hizmeti

Kargo 34 hem karayolu hem havayolu hem de denizyolu taşımacılık hizmetlerinin yanı sıra sunmuş olduğu depolama hizmeti imkanlarıyla da müşterilerinin istek ve  ihtiyaçlarını en kaliteli şekilde karşılamayı amaç edinir. Depolama, Kargo 34 firması tarafınca verilen en önemli ve popüler hizmetler arasında yer alır. Sunmuş olduğu hizmetler arasında;  sevkiyat öncesindeki hazırlık süreci, dizme, birleştirme, paket yapm, barkodlama, etiket yapma, ambalaj yapma ve sarf malzeme yönetimi gibi hizmetler yer alır. Ayrıca gümrüklü ya da gümrüksüz depolamayla beraber yurtiçi ve yurtdışına da depolama hizmetleri gibi çok sayıda farklı hizmet yine firma aracılığıyla sağlanır. Kargo 34,sunmuş olduğu bu hizmetlerin tamamını alanında uzman olan kadrosu ve son derece deneyimli personelleriyle sağlar. Amaç; depolama hizmetlerinden kusursuz bir şekilde verim alarak maksimum seviyede müşteri memnuniyeti kazanmaktır. İş ihtiyaçlarının zaman içerisinde değişim göstermesi göz önünde bulundurularak değişme gösteren talep durumlarına göre de verilen depolama hizmetleri daha çeşitli bir hale gelir.

Depolama Hizmeti Nedir?

Depolama hizmeti, eşyaların ya da paketlerin belli bir süre boyunca saklanması şartı ile firmalara bırakılması işlemine verilen isimdir. Bu hizmet, özellikle yer konusunda sıkıntı yaşayan kişiler için, kolay bir şekilde depo imkânı sunar. Depolama hizmetini sunan firma ile belirlenmiş olan süre dahilinde depolama sözleşmesi yapılır. Şirketler; genel olarak personel görev değişikliği, taşınma, çalışma sistemlerinde değişiklik, geçici şekilde şube kapanışları gibi farklı nedenlere bağlı olarak eşya depolama bölümlerine sık sık ihtiyaç duyabilirler. Bu amaçla da pratik şekilde depo hizmeti almak, operasyonel anlamdaki maliyetlerin büyük oranda azalmasına yardımcı olur. Depolama hizmeti sunan firmalar tarafından alınacak olan depolama hizmeti, aynı zamanda gider olarak muhasebeleştirilebilir. Bu sayede de depolama ücretlerine bağlı olarak, finansal anlamdaki yükü de azalır.

Depolama Süreci Nasıl İşler?

Depolama, belirli bir noktadan gelmiş olan ürünlerin teslim alınarak yine belli bir süre boyunca korunarak alıcıya gönderilmek amacıyla teslimata hazırlanma gibi işlemleri kapsar. Depolama işlemleri firmalar açısından son derece büyük önem taşır. Çünkü iyi bir şekilde yapılmış olan depolama hem zaman açısından hem de maliyet açısından tasarruf etmek anlamına gelir. Depo, firmalar için aynı zamanda stratejik açıdan da büyük önem arz eder. Çünkü bütün ürünler, hammadde aşamasından itibaren alıcıların dağıtımlarına kadar olan süre zarfında her zaman depolardan geçer. Deneyimli olmayan bir ekip ve sistemli bir şekilde yapılmayan depo yönetimi, firmalar açısından büyük oranda kayıplara neden olabilir. Bu sebeple depoda  çalışan personellerin iş hakkında yeteri kadar bilgi sahibi olması büyük önem taşır. Kargo 34 depolama hizmetinde üst düzey imkanlar sunarak bu süreçlerin en kaliteli şekilde sağlanmasına olanak tanır. Depo yönetim sistemiyle birlikte sipariş yönetimini de gerçekleştirerek envanter kontrolü dahil olmak üzere eksiksiz bir şekilde sevkiyat yapılmasını sağlar. Bu sayede müşterilerin talepleri eksiksiz olarak yerine getirilmiş olur.

Yurt Dışı ve Yurt İçi Depolama

Kargo 34, son derece geniş olan acente ağı sayesinde hem yurtiçi hem de yurtdışı depolama hizmeti verir. Antrepo rejimini belirleyerek, müşterilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına göre değişebilen özel hizmet üretebilme esnekliği mevcuttur. Depolar, farklı ürünlerin farklı koşullarda saklanabilmesi açısından bölüm bölüm dizayn edilir. Kargo 34, sahip olduğu depo yönetimi sistemleri sayesinde değişik tarzdaki ürünlerin karışmasına engel olur. Böylede stok kayıp oranları en alt seviyeye indirilir. Ayrıca depolama yönetiminin de tek merkezden gerçekleştirilmesi daha kolay bir hale gelir. Depolama hizmetlerinin en önemli taraflarından biri yönetmektir. Kargo 34,bunu tecrübeli personeli ve kaliteli yönetim sistemiyle başarır.

Gümrüklü Ve Gümrüksüz Depolama

Kargo 34 tarafınca sağlanacak olan bir diğer güzel ve önemli hizmet ise hem gümrüklü hem de gümrüksüz depolama işlemlerinin yapılmasıdır. Gümrük gözetimi kapsamında bulunan ve ticari eşya niteliği taşıyan ürünlerin konumlanmış olduğu depolara genel olarak gümrüklü depo ya da gümrüklü antrepo adı verilir. Bu hizmet Kargo 34, aracılığıyla maksimum oranda verimle sağlanır. Gümrüksüz depolama ya da geçici depolama şeklinde de tabir edilen bir diğer önemli hizmet ise genel olarak depo, ambar, hangar ve  ardiyelerde sağlanır. Ürünleriniz bu alanlarda bütün dış etkenlerden tam anlamıyla korunur.

Neden Biz?

Günümüzde depolama hizmeti sunan pek çok firma vardır. Kargo 34 de bu firmalardan biridir. Kargo 34 ailesi olarak tüm kişilerin ve firmaların, depolama hizmetlerini en kusursuz şekilde yapmayı amaç ediniyoruz.

 

Evrak Kontrol Sistemi

Gönderiyi daha bize getirmeden önce yurtdışına çıkışta sorun yaşanmaması adına hangi evrakların gerekli olduğunu sizlere bildirmekteyiz. Gönderiniz gideceği ülkeye yönelik oluşabilecek her türlü sorun için önceden bilgilendirme yapmaktayız.

Özenli Paketleme

Paketinizin kaybolmaması için özel bir şekilde paketleme yapmamızın yanı sıra belirgin biçimde logolama ve etiketleme işlemleri de yapmaktayız. Köpük bantlama ve streçleme gibi, gönderilerin en sağlam şekilde ulaşması adına da tüm titiz göstermekteyiz.

Teslimat Garantisi

Paketinizi sizden alıp ulaştırana kadar geçen tüm süreçleri yakından takip ediyoruz ve paketinizi hızlı ve sağlam bir şekilde alıcı adrese ulaştırıyoruz.

Detaylı Takip Sistemi

Müşterilerin memnuniyeti ve geriye dönük takip yapabilmeleri adına CRM programımızı, kullanıcılara en üst seviyede ve hizmetle sunmaktayız.

Sık Sorulan Sorular

Kargo 34 forwarder hizmeti verdiği için birçok taşıyıcı firmanın en güncel ve en avantajlı fiyatlarına
sahiptir. Mevcut hacmimizin yüksek olması sebebi ile sahip olduğumuz yüksek iskonto
oranlarını düşük karlar ile sizlere sunuyoruz.
Fiyatlarımızı göndermek istediğiniz ülke neresi ise ona göre belirliyoruz. Ayrıca kg ve hacim baza alınarak fiyat çalışması
sağlamaktayız.
Karayolu, havayolu, denizyolu ve demiryolu taşımacılığı yapmaktayız. Bu yollarla birlikte diplomatik taşıma, tehlikeli madde taşımacılığı, uluslararası posta hizmeti, zati eşya taşımacılığı, cenaze taşımacılığı ve canlı hayvan taşımacılığı yapmaktayız.
Call Now ButtonHemen Arayın