Denizyolu Kargo Hizmeti - Kargo 34

Denizyolu Taşımacılığı

Fiyatlandırma

Yurtdışına uygun fiyatla ve profesyonel hizmet alarak kargo göndermek istiyorsunuz doğru yerdesiniz.

Denizyolu Kargo Hizmeti

Uluslararası ticaret alanında antik çağ dönemlerinde başlayıp bu dönemlere kadar  kullanılan ve son derece kökleşmiş bir lojistik yönteme sahip olan denizyolu taşımacılığı, günümüzde fazlasıyla popülerdir. Her ne kadar önceki dönemlerden kalan eski bir yaklaşım olarak kabul edilse dahi günümüzde bir hayli değişiklik göstererek daha modem bir hale gelmeyi başarır. Özellikle hizmet esnasında tercih edilen araçların ve kullanılan teknolojilerin farklılık göstermesi, üretimlerin uluslararası standartlarda yapılması gibi faktörler dahilinde denizyolu kargo fazlasıyla önemli bir teknik olarak varlığını sürdürmeye devam eder. Uzun mesafedeki denizaşırı lokasyonlarda yüksek miktarda ürünlerin, ağır oranlu yüklerin, tehlikeli olan maddelerin hem  güvenli hem hızlı bir şekilde gideceği yere  ulaştırılmasına yardımcı olur. Denizyolu taşımacılığı, aynı zamanda uluslararası taşımacılık alanında da en fazla tercih edilen tekniklerden biri olarak bilinir. Deniz taşımacılığı şeklinde de ifade edilen bu teknik işlevsel, çok yönlü ve aynı zamanda uygun maliyetli olmasıyla dikkat çeker. Kargo 34 gibi uluslararası alanda deniz gemi taşımacılığı konusunda uzman haline gelmiş olan firmalar, her zaman öne çıkar.

Kargo 34’ün Denizyolu Taşımacılığındaki Avantajları Nelerdir?

Kargo 34, gemi kargo alanında kişilere ve firmalara kusursuz bir hizmet sunar. Bu noktada pek çok açıdan avantaj sağlayan firmamıza güvenerek kargo işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Sunduğumuz avantajlar ise şu şekildedir;

  • • Paket program sistemi kapsamında hareket eder.
  • • Ekonomik anlamdaki çözüm yöntemleri son derece gelişmiştir.
  • • Sevk edilecek olan ürünler arasında, herhangi bir ayrım yapılmaz.
  • • Hem güvenli hem de sigortalı taşımacılık anlayışı fazlasıyla gelişmiştir.
  • • Özellikle işletmelerin yurt dışındaki temaslarında, denizyolu ülkelerin kavramında, hem ithalat hem de ihracat dengeleri kapsamında maksimum oranda avantaj sağlanır.

Hangi Ülkelere Denizyolu Kargo Hizmeti Sağlıyoruz?

Kargo 34 ailesi olarak, denizyolu kargo taşımacılığında pek çok ülkeye hizmet sunmaktayız. Bu sayede kişiler ne zaman ihtiyaçları olursa, o zaman kargo gönderimlerini rahat bir şekilde yapabilirler. Günden güne gönderi ülke sayısını artıran Kargo 34, hızlı ve güvenli bir hizmet sunarak her zaman müşteri memnuniyetine öncelik verir. Denizyolu kargo hizmetinin sunulduğu ülkeler ise; Almanya, Fransa, Hollanda, Kanada, Amerika, Birleşik Arap Emirlikleri, Avusturalya, Avrupa ülkeleri, Güney Afrika, İngiltere, İrlanda ve daha fazlası şeklindedir.

Denizyolu Taşımacılığında Neden Biz?

Denizyolu taşımacılığı, günden güne daha fazla tercih edilen kargo tipleri arasında ilk sıralarda yer alır. Bu alanda hizmet veren çok sayıda firma vardır. Her firmanın sunduğu hizmetler farklıdır. Bizim amacımız, her koşulda en iyi hizmeti sunabilmektir. Gönderinizi firmamıza getirirken, yurtdışındaki çıkış işlemleri için gerekli olan evrakların hazırlanmasını size önceden bildirmekteyiz. Ayrıca gönderilerin gideceği ülkelerde yaşanabilecek problemlerle ilgili olarak da bilgilendirmeler yapmaktayız. Karşınıza sonradan ek maliyetler çıkmaması adına kg sınırını en başından itibaren söylemekteyiz. Üstelik gönderilerinizin taşınma işlemleri sırasında zarar görmemesi ya da kaybolmaması adına; özel paketleme, köpük bantlama ve streçleme gibi işlemlerle ekstra titiz bir hazırlık yapılır. Yasal açıdan taşınmasında sıkıntı olan ürünlerin bildirimi de önceden belirtilir. Gönderilerin takibini anlık olarak yapma şansınız vardır. Kargonun her aşaması size anlık şekilde mail ve cep mesajı olarak gelir. Dilerseniz CRM programı üzerinden geçmişe dönük incelemeler de yapabilirsiniz.

Denizyolu Taşımacılığı Nedir?

Kargo anlayışıyla ve lojistik yönetim ilkeleriyle alakalı ufak çaplı bir araştırma yaptığınız zaman, taşıma sistemlerinde insanlara değişik seçenekler sunulduğunu görmeniz mümkündür. Üretilen ürünlerin, gönderilmek istenen ürünlerin, bir belgenin, bir emtianın, kimyasal bir maddenin ya da farklı bir maddenin, değişik bir ülkeye ulaşması arzu ediliyorsa; deniz, hava ve kara olmak üzere üç değişik kargolama tipi karşınıza çıkar. Günümüzde sık sık tercih edilen popüler alternatifler arasında yer alan denizyolu taşımacılığı pek çok açıdan avantaj sunar. Gemi kargo; deniz yollarının üzerinden, limanlar arasında transfer işlemlerinin gerçekleştirilmesi, gönderilecek olan ürünlerin nakledilmesi, kişilerin istedikleri yere ve istedikleri zamanda gönderilmesi olarak ifade edilir. Denizyolu kargo, tam anlamıyla bir profesyonellik işi olarak kabul edilir. Kargolar için verilecek süreler, yapılması gereken işlemler, uluslararası alandaki işlemler ve buna benzer pek çok konuda, son profesyonel bir şekilde hizmet sunulması gerekir. Değişik yük çeşitlerinin gündeme getirilmesiyle beraber, farklı sistemlerin de belli bir noktadan diğer noktalara gönderilmesi mümkün olur.

Denizyolu Taşımacılığında Kargo Tipleri

Havayolu taşımacılığında ya da karayolu taşımacılığındaki gibi, denizyolu taşımacılığı sisteminde, belli olan paketlerin ve sistemlerin geçerli olduğu, aynı zamanda bazı uygulamaların da geçerli olduğu görülür. Bu bağlamda denizyolu taşımacılığı kargo tipleri şu şekilde sıralanabilir;

  • • FCL ve LCL konteynırlarla hem ithalat hem de ihracat taşımaları.
  • • Opentop veya flatrack, reefer veya ISO tanka benzer özel biçimli konteynır taşımacılığı.
  • • Türkiye’den aktarmalı olan, her çeşit transit taşımalar.
  • • Yurt içindeki dağıtım hizmetleri.
  • • Dökme yükle beraber genel kargo taşımacılığı.
  • • Kapıdan kapıya şeklinde lojistik taşımacılık.
  • • Endüstriyel alanda madde taşımacılığı.
  • • Genel başlıklarla beraber verilmiş olan yük çeşitleri ibaresinin içinde; kişilerin aklına gelebilecek her çeşit ürünün yer alır.
  • • Endüstriyel alanda madde taşımacılığı ifadesinde ise; hammadde, demir, çimento ve çelik gibi ürünler bulunur.
  • • Kapıdan kapıya olan taşımacılık hizmetlerinde; her çeşit projenin taşımacılığı ve gümrükleme hizmetleri yer alır.
  • • Dökme yükle genel kargo alanındaki taşımacılıkta, kişilerin aklına gelebilecek bütün çimento, toprak ve benzer malzemeler bulunur.
  • • Genel anlamda kargo taşımacılığında, denizyolu aracılığıyla taşınması istenen personel başta olmak üzere, hayvan ve her türlü taşımacılık söz konusu olur.
  • • Ayrıca genel taşımacılık alanındaki hizmet anlayışı içinde, değerli cevherler, demirler, çelikler, iş makineleri, araçlar ve benzer enstrümanların bulunur.

Denizyolu Taşımacılığının Diğer Taşıma Türlerine Göre Tercih Edilme Sebepleri Nelerdir?

Denizyolu taşımacılığı, günümüzde diğer taşıma türlerine oranla daha fazla tercih edilir. Bu durumun pek çok nedeni vardır. Uluslararası taşımacılık alanında en yüksek oranda güvenli olan lojistik türü olarak bilinir. Özellikle havayolu ve  karayolu taşımacılığında, ülkeler arasında taşıma işlemi yapılırken, diğer ülkelerin havayolu ve karayolu sahaları kullanılır. Bu durum da kimi  zaman gerginlik yaşanmasına neden olur. Bu durum ise ticareti son derece olumsuz yönde etkiler. Denizyolu lojistiğinde ise ülkeler arasında sınır aşımı gibi problemler yaşanmaz. Bu da firmalara büyük oranda avantaj sağlar. Sanayi hammaddelerini oluşturan tüm yükler, denizyoluyla tek seferde ve fazlasıyla büyük oranlarda taşınabilir. Bu bakımdan denizyolu taşımacılığı diğer türlere oranla daha ekonomiktir. Tek seferde yüksek oranda yük taşınabilmesi sayesinde diğer taşımacılık seçeneklerine göre enerji tüketim oranı daha azdır. Bu sayede hem doğal kaynaklar hem de maliyetler bakımdan olumlu etkiler yaratır. Denizyolu taşımacılığında değişken maliyetler son derece azdır. Karayolu taşımacılığına oranla yedi kat, demiryolu taşımacılığına oranla ise üç buçuk kat daha ucuzdur. Yakıt tüketimi açısından da, karayolu taşımacılığından dört kat, demiryolu taşımacılığından ise iki kat daha ucuzdur. Gelişmiş yükleme teknikleri, gelişmiş boşaltma teknikleri ve limanları sahip olduğu yapısal özellikleri sayesinde denizyolu taşımacılığı çok daha hızlı şekilde ilerler. Kargo 34, alanında profesyonel ekibiyle sizlere en kusursuz hizmeti sunmayı amaç edinir.

Neden Biz?

Günümüzde denizyolu kargo hizmeti sunan pek çok firma vardır. Kargo 34 de bu firmalardan biridir. Kargo 34 ailesi olarak tüm kişilerin ve firmaların, kargo hizmetlerini en kusursuz şekilde yapmayı amaç ediniyoruz.

Evrak Kontrol Sistemi

Gönderiyi daha bize getirmeden önce yurtdışına çıkışta sorun yaşanmaması adına hangi evrakların gerekli olduğunu sizlere bildirmekteyiz. Gönderiniz gideceği ülkeye yönelik oluşabilecek her türlü sorun için önceden bilgilendirme yapmaktayız.

Özenli Paketleme

Paketinizin kaybolmaması için özel bir şekilde paketleme yapmamızın yanı sıra belirgin biçimde logolama ve etiketleme işlemleri de yapmaktayız. Köpük bantlama ve streçleme gibi, gönderilerin en sağlam şekilde ulaşması adına da tüm titiz göstermekteyiz.

Teslimat Garantisi

Paketinizi sizden alıp ulaştırana kadar geçen tüm süreçleri yakından takip ediyoruz ve paketinizi hızlı ve sağlam bir şekilde alıcı adrese ulaştırıyoruz.

Detaylı Takip Sistemi

Müşterilerin memnuniyeti ve geriye dönük takip yapabilmeleri adına CRM programımızı, kullanıcılara en üst seviyede ve hizmetle sunmaktayız.

Sık Sorulan Sorular

Kargo 34 forwarder hizmeti verdiği için birçok taşıyıcı firmanın en güncel ve en avantajlı fiyatlarına
sahiptir. Mevcut hacmimizin yüksek olması sebebi ile sahip olduğumuz yüksek iskonto
oranlarını düşük karlar ile sizlere sunuyoruz.
Fiyatlarımızı göndermek istediğiniz ülke neresi ise ona göre belirliyoruz. Ayrıca kg ve hacim baza alınarak fiyat çalışması sağlamaktayız.
Karayolu, havayolu, denizyolu ve demiryolu taşımacılığı yapmaktayız. Bu yollarla birlikte diplomatik taşıma, tehlikeli madde taşımacılığı, uluslararası posta hizmeti, zati eşya taşımacılığı, cenaze taşımacılığı ve canlı hayvan taşımacılığı yapmaktayız.
Call Now ButtonHemen Arayın