Hırvatistan’a Proje Taşımacılığı

“Hırvatistan’a Proje taşımacılığı nedir?” sorusunun cevabı ile başlamak gerekirse Hırvatistan’a proje taşımacılığı, Hırvatistan’a taşınacak standart dışı ölçülerdeki ağır yüklerin bir yerden başka bir yere yine standart dışı yöntemlerle taşınmasıdır. Hırvatistan’a proje taşımacılığında zaman kavramı çok önemlidir. Adı üzerinde, Hırvatistan’a birtakım projelerin gerçekleştirilmesi için gerekli olan yükler en kısa sürede ve hasarsız bir şekilde istenilen noktaya ulaştırılmalıdır. Hırvatistan’ın belirtilen yere geç, eksik ya da hasarlı bir şekilde Hırvatistan’a ulaştırılan ürünler büyük meblağların kaybedilmesi anlamına geldiğinden Hırvatistan’a proje taşımacılığı, kalite belgeleri tam, uzman, deneyimli ve ağır yük taşımacılığı yapan firmalar tarafından gerçekleştirilmelidir.


Hırvatistan PROJE TAŞIMACILIĞI KAPSAMINDA VERİLEN HİZMETLER NELERDİR?


Hırvatistan’a Proje taşıma ve senaryo yönetimi,
Hırvatistan’a Yol izni alma,
Hırvatistan’a Teknik ekipmanların tedarik edilmesi,
Hırvatistan’a Dış ticaret ve mevzuat desteği,
Hırvatistan’a Yerel bilgilendirme,
Hırvatistan’a Ağır kargo, depo ve aktarma çözümleri,
Hırvatistan’a Ağır yük taşımacılığı,
Hırvatistan’a Anahtar teslim maliyet yönetimi,
Hırvatistan’a Sipariş izleme,
Hırvatistan’a Vinç ve survey,
Hırvatistan’a Full charter ve part charter gemi kiralamaları,
Hırvatistan’a Malzemelerin paketlenmesi ve sabitlenmesi,
Hırvatistan’a Emtia sigortası,
Hırvatistan’a Belge çıkışı,
Hırvatistan’a Projeye uygun depolama hizmetleri.


PROJE TAŞIMACILIĞI HİZMETİ İLE NELER TAŞINIR?

• Hırvatistan’a Fabrika, enerji santralleri ve boru hatları,
• Hırvatistan’a Buhar ve gaz türbinleri,
• Hırvatistan’a Transformatör, kondansatör ve ısı kazanları,
• Hırvatistan’a Tank ve basınç araçları,
• Hırvatistan’a Kurutucu, baca ve demir / çelik fırınları.


Hırvatistan PROJE TAŞIMACILIĞI YAPAN FİRMALARIN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?


Hırvatistan’a proje taşımacılığı yapan firmalar uzman ve dinamik bir kadroya sahip olmalıdır. Hırvatistan’a taşınacak olan ekipmanların ve araçların ağır yük taşımacılığına uygun olması, çalışanların ülkelerin prosedürlerini bilmesi, yol analizi yapabilmesi, mühendislik bilgisine sahip olması, farklı coğrafyaları tanıması ve zaman yönetiminin başarılı bir şekilde yapılması Hırvatistan’a proje ve ağır yük taşımacılığı yapan firmaların özellikleridir. Hırvatistan’a bazen bazı projelerin Hırvatistan’a hava, Hırvatistan’a kara, Hırvatistan’a tren, Hırvatistan’a gemi, Hırvatistan’a deniz, Hırvatistan’a kara gibi birden fazla taşıma şekliyle ulaştırılması gerebilir. Böyle durumlarda Hırvatistan’a proje taşımacılığı yapan firmalar her bir seçeneği eksileri ve artılarıyla müşterilerine detaylı bir şekilde açıklamak durumundadır.


Türkiye’ye ve Hırvatistan’a hizmet veren, R2 belgesine ilaveten C2 yetki belgesi ve UND üyeliğine sahip Kargo34 Lojistik ile Hırvatistan’a proje taşımacılığı hizmetlerinizi profesyonel bir şekilde, güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

%d blogcu bunu beğendi: