• Home
  • Blog
  • Hırvatistan’a Fuar ve Etkinlik Lojistiği

Hırvatistan’a Fuar ve Etkinlik Lojistiği

Hırvatistan’a Fuar ve Etkinlik Lojistiği denildiğinde ilk başta; Hırvatistan’ın sergilenecek ürünlerin uluslararası taşınması, Hırvatistan’a yurtdışı gümrükleme hizmetlerinin yerine getirilmesi, Hırvatistan’a fuar alanı handling servislerinin sunulması, Hırvatistan’a depolama ve ara taşıma hizmetlerinin iki yönlü olarak sağlanmasını sağlamaktayız. Hırvatistan Lojistik demek sadece taşıma demek değil; Hırvatistan’a aynı zamanda birçok yan hizmetin bir arada koordine edilmesi demek. Hırvatistan’a bunlardan özellikle yurtdışı gümrükleme işlemleri, Hırvatistan’a gümrükleme mevzuatlarının ülkeden ülkeye büyük farklılıklar göstermesi sebebiyle en önemli parçalarından birisi haline gelmektedir. Hırvatistan’a ayrıca fuar ürünlerinin sevk edilmesinde kullanılan farklı gümrükleme yöntemleri, gümrükleme işlemlerinin daha karışık hal almasına sebep olmaktadır.

Hırvatistan Geçici Fuar Kargoların Geri Getirilmesi

Hırvatistan’a fuar ve etkinlik lojistiğinde özellikle sergi ürünleri ile stant malzemeleri Hırvatistan’a fuar süresince geçici olarak gönderilir ve fuar sonrasında da geri getirilir. Hırvatistan’a bu işleme geçici ihracat/ithalat gümrükleme işlemi denmektedir. Hırvatistan’a tüm bu işlemler sırasında giriş ülkesinde geçici ithalatı yapılan ürünlerin sergileme süresinde gümrük teminatı altında bulundurulması esastır. Hırvatistan’a birçok farklı gümrük mevzuatına uygun doğru belge ve bilgiyi bir arada harmanlayıp resmi işlemlerin sorunsuz tamamlanmasını sağlayabilmek için uzmanlık gerektiren bir konudur. Hırvatistan’a fuar lojistiği kapsamında bütün bu hizmetlerin yerine getirilmesi ve sergilenecek ürünlerin fuar tarihine yetiştirilmesinin de ne kadar önemli olduğundan bahsetmeden geçemiyoruz.

Hırvatistan’a bilindiği üzere fuar lojistiği zamana dayalı olması, Hırvatistan’a muhtemel hataların ve aksaklıkların alternatif maliyetlerinin yüksekliği ve tanıtım boyutuyla riske edilmemesi gereken, Hırvatistan’a en başından iyi bir planlama ve koordinasyon gerektiren lojistik türüdür.

Kargo34 lojistiğini, aşağıda saydığımız bütün alanlardaki hizmet gamını sergilenebileceği prestijli ve önemli yüksek tanıtım taşımaları olarak değerlendirir;

Hırvatistan’a Karayolu – havayolu – denizyolu – demiryolu – kombine ( birden fazla ) taşıma çeşitleri

Hırvatistan’a Geçici/kati giriş ve çıkış gümrüklemeleri

Hırvatistan’a Depolama, ambalajlama, etiketleme ve paletleme

Hırvatistan’a Yurtdışı fuar lojistik hizmetleri (gümrükleme-depolama-stand teslimatı-boş kaplar – ekipman ve işgücü temini)

Hırvatistan’a İç taşıma

Hırvatistan’a Dokümantasyon

Hırvatistan’a Fuar sonrası teşvik ve değerlendirme prosedürü

Hırvatistan’a Uluslararası ticaretin ve global ekonominin en önemli unsurlarından fuarlar, Hırvatistan’a özel sergiler, Hırvatistan’a kongreler, toplantılar ve Hırvatistan’a konserler gibi müşteriye özel çözümlere ihtiyaç duyulan organizasyonlarda Kargo34; Hırvatistan’a katılımcı firmalar, Hırvatistan’a stand imalatçıları, Hırvatistan’a fuar ve Hırvatistan’a sergi organizatörleri için hizmet sağlamaktadır.

Hırvatistan’a Kargo34 aynı zamanda sahip olduğu IELA üyeliği ile dünya genelinde Kargo34 lojistiği ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Hırvatistan’a Fuar Lojistiğinin Her Adımında A’dan Z’ye Hizmet

Hırvatistan’a Kargo34, deneyim sahibi olduğu fuar ve etkinlik lojistiği kapsamında müşterilerine; sigorta, gümrüklü-gümrüksüz depolama, fuar alanı danışmanlığı, dağıtım ve yükleme, ihracat/ithalat gümrükleme, uluslararası taşımacılık (kara, hava, deniz, intermodal), fuar alanına ithalat- ihracat prosedürleri de dahil stand teslimi vb. konularda A’dan Z’ye hizmet sunmaktadır.

Hırvatistan’a Kargo34’den Müşteri Odaklı Entegre Lojistik Hizmeti

Hırvatistan’a Müşteri odaklı organizasyon yapısı ile entegre lojistik hizmeti sunan Kargo34; sahip olduğu filosu, Hırvatistan’a yük takip ve izleme olanağı sağlayan teknolojik altyapısı, Hırvatistan’a  yüksek hizmet kalitesi, Hırvatistan’a dünya çapındaki geniş acente ağı ve fuar& etkinlik konusunda uzman ekibi ile müşterileri için rekabet avantajı sağlayan çözümler sunmaktadır.

Hırvatistan’a Fuar ve etkinlik lojistiğinin olmazsa olmazları nelerdir?

Hırvatistan’a  ‘Zamanlama’ en önemli sihirli sözcük bu sektörde. Hırvatistan’a Hava koşullarına rağmen ‘dakik’ olunmalıdır. Hırvatistan’a bir taşımanın aksaması durumunda kusur kabul edilemez. Hırvatistan’a o anda o mal her ne koşulda olursa olsun o araçtan gümrük deposuna alınır ve gümrük beyannamesi açılır. Hırvatistan’a gitmesi için mal uçağa yüklenir. Hırvatistan’a gitmesi için uçurulacağı yere götürülür. Hırvatistan’a gidecek kargolarda anında karar vermek çok önemlidir. Hırvatistan’a gidecek kargolarda aksaklık durumunda maliyet unsurunun önemi olduğu gibi ortadan kalkıyor ve amaç o malı istendiği zamanda istenilen noktaya ulaştırılması olmaktadır.

Hırvatistan’a Fuar ve etkinlik lojistiğinde sigortalama nasıl yapılıyor?

Hırvatistan’a Bu sektörde neye göre sigorta ama yapılacağı pek bilinmemektedir. Hırvatistan’ın sigorta şirketleri kriterlerin ne olacağını bilmemektedir. Hırvatistan’a bu alanda geliştirilmesi gereken bağımsız bir alan olmalıdır. Hırvatistan’a poliçe kriterleri de oluşturulurken bu hizmeti veren firmalara da sigortacıları bilgilendirme konusunda önemli bir yük ve sorumluluk düşmektedir.

Share on Facebook Share on Twitter Share on Google
%d blogcu bunu beğendi: