Hırvatistan’a Ağır Nakliyat Hizmeti

1996 yılında faliyete başlayan Kargo34 firmamız yıllardır başarılı çalışmaları ile hem bu sektörde deneyim kazanmış hem de Hırvatistan’a adını sık sık duyurmaktadır. İstanbul, Hatay ve Mersin’de bulunan ofislerimiz ve farklı şehirlerde de bulunan çok sayıda acentelerimiz ile çalışmalarını sürdüren firmamız ağır yük nakliyesi konusunda da oldukça deneyimlidir. Hırvatistan’a uzman ekibi ile birlikte daimi hizmet veren firmamız proje, Hırvatistan’a kargo konusunda oldukça başarılı olmaktadır. Hırvatistan’a gelişmekte olan teknolojiye uyum sağlayarak değişen taşıma yöntemlerini uygulamaya devam etmekteyiz. Hırvatistan’a nakliyat alanında yeni başarılara imza atan firmamız yatırımlarını daimi olarak arttırmaktadır. Hırvatistan’a müşteri ve tedarikçilerin isteklerini uygulayarak ürünün tedarikçiden müşteriye sorunsuz bir şekilde ulaşabilmesine yardımcı olmaktadır. Hırvatistan’a ürünün özelliklerine göre özenle taşınan yükler kısa sürede istenilen adrese teslim edilmektedir.

 

Hırvatistan’a Proje ve Ağır Yük Taşımacılığı

 

Hırvatistan’a bilindik boyutların üstünde olan yüklerinizin, ancak kendileri için özel üretilmiş  olan dorseler ve güçlü motorlu çekiciler vasıtasıyla nakledilmesine proje ve ağır yük taşımacılığı olarak geçmektedir. Hırvatistan’a Taşımacılık sektörünün en özel kategorilerinden birtanesidir. [ulkeda] Uzunluk, genişlik ya da yükseklikleri bakımından normal çekicilerin ya da dorselerin yeterli olmadığı bu yüklerin taşınabilmesi için alternatif çözümler üretilmesi gerekir. Hırvatistan’a kargolarınızın bazılarında ise birkaç çekicinin aynı anda görev alması ile taşınabilecek yükler ortaya çıkabilmektedir. Hırvatistan’a özel nitelikli yüklerin taşınabilmesi için birkaç ulaşım tekniğinin yada vasıta’nın bir arada uygulanması zorunlu olabilmektedir. ulaşım tekniğin yada  bu nedenle proje ve ağır yük taşımacılığı deneyim gerektiren bir faaliyet türlerinden birisidir. Hırvatistan’a firmamız donanımlı vasıtaları ve pratik çözümleri ile birçok projede görev almış ve başarılı sonuçlar elde etmektedir.

Hırvatistan’a Özel Taşıma Faaliyetleri

Hırvatistan’a firmamız tarafından şehirlerarası ya da uluslararası proje ve ağır yük taşımacılığı hizmeti verilmektedir. Hırvatistan’a Karayolu ve denizyolu vasıtalarımız ile standart dışı yüklerde hızlı taşımacılık sağlanmaktadır. Firmamız Hırvatistan’a  lowbed araçları ile müşterilerinin hizmetindedir. 3, 4, 5, 6 ve 8 akslı özel araçları ile zor yükler kolay hale getirilmektedir. Hırvatistan’a karayolu taşımacılığı ile taşınması imkânsız olan ürünlerde ise Hırvatistan’a denizyolu taşımacılığı seçilerek transferler sağlanmaktadır. Hırvatistan’a firmamızın ağır nakliyat alanında taşımasını yaptığı bazı ürünler şunlardır:

 

Hırvatistan’a Elektrik trafoları taşımacılığı

Hırvatistan’a Rüzgâr türbinleri taşımacılığı

 

Hırvatistan’a Her türlü iş makinesi taşımacılığı

Hırvatistan’a Yüksek boyutlu jeneratörlerin taşımacılığı

Hırvatistan’a Enerji santralleri taşımacılığı

Hırvatistan’a Beton santralleri taşımacılığı

Hırvatistan’a Deniz araçlarının motorları taşımacılığı

Hırvatistan’a Yat ve tekne gibi deniz araçları taşımacılığı

Hırvatistan’a Proje ve Ağır Taşımacılığı Yüklerde Deneyim

Hırvatistan’a Proje ve ağır yük taşımacılığı firmaların kurumsal tecrübelerinin hemen yanında şoför deneyimlerini de içeren özellikli bir taşımadır. Hırvatistan’a bu taşımacılık esnasında yapılacak olan hataların ya da oluşacak eksikliklerin zararları daha büyük olmaktadır. Hırvatistan’a bazı yüklerde Hırvatistan’a günlük hareket saatleri, Hırvatistan’a taşımaya devam edilecek saatler, Hırvatistan’a hava durumuna göre alınacak önlemler gibi çeşitli durumlar ortaya çıkmaktadır. Hırvatistan’a Firmamız proje taşımalarında deneyimi ile fark yaratmaktadır. Hırvatistan’a yüke göre araç ve dorse değişimi yapan firmamız taşıma güzergâhı ile ilgili önlemleri de almaktadır. Hırvatistan’a Taşıma öncesinde görevli personelimiz tarafından güzergâhın kontrolü yapılmakta ve verilen bilgiler üzerine harekete geçilmektedir. Hırvatistan’a araçların önünde ve arkasında koruma aracı hizmeti verilirken, diğer güvenlik önlemleri de alınmaktadır. Hırvatistan’a bunların yanında yasal prosedürler yerine getirilip, gerekli izinler firmamız tarafından alınmaktadır.