HIRVATISTAN YURTDIŞI KARGO

Hırvatistan Yurtdışı Kargonuzu Hırvatistan Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Hırvatistan Doküman gönderimi, Hırvatistan Dosya gönderimi, Hırvatistan Evrak gönderimi, Hırvatistan Pasaport gönderimi, Hırvatistan Numune gönderimi, Hırvatistan Paket gönderimi, Hırvatistan Hediye gönderimi ve Hırvatistan Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Hırvatistan acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Hırvatistan Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Hırvatistan gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Hırvatistan’a sevki yapılır.
Hırvatistan Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Hırvatistan gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Hırvatistan acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Hırvatistan Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Hırvatistan DHL, Hırvatistan FedEx ve Hırvatistan UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Hırvatistan Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Hırvatistan kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Hırvatistan Kargo Takip Numarası, gönderiniz Hırvatistan’a çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Hırvatistan’a Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Hırvatistan gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Hırvatistan’a yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

HIRVATISTAN’A KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Hırvatistan Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Hırvatistan kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Hırvatistan koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Hırvatistan kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Hırvatistan kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Hırvatistan Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Hırvatistan’a sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Hırvatistan paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Hırvatistan yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Hırvatistan Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Hırvatistan Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.