Hint Okyanusu'ya Fuar Ve Etkinlik Lojistiği Hakkındaki Detaylar - Kargo 34
  • Home
  • Blog
  • Hint Okyanusu’ya Fuar ve Etkinlik Lojistiği

Hint Okyanusu’ya Fuar ve Etkinlik Lojistiği

Hint Okyanusu’ya Fuar ve Etkinlik Lojistiği denildiğinde ilk başta; Hint Okyanusu’nun sergilenecek ürünlerin uluslararası taşınması, Hint Okyanusu’ya yurtdışı gümrükleme hizmetlerinin yerine getirilmesi, Hint Okyanusu’ya fuar alanı handling servislerinin sunulması, Hint Okyanusu’ya depolama ve ara taşıma hizmetlerinin iki yönlü olarak sağlanmasını sağlamaktayız. Hint Okyanusu Lojistik demek sadece taşıma demek değil; Hint Okyanusu’ya aynı zamanda birçok yan hizmetin bir arada koordine edilmesi demek. Hint Okyanusu’ya bunlardan özellikle yurtdışı gümrükleme işlemleri, Hint Okyanusu’ya gümrükleme mevzuatlarının ülkeden ülkeye büyük farklılıklar göstermesi sebebiyle en önemli parçalarından birisi haline gelmektedir. Hint Okyanusu’ya ayrıca fuar ürünlerinin sevk edilmesinde kullanılan farklı gümrükleme yöntemleri, gümrükleme işlemlerinin daha karışık hal almasına sebep olmaktadır.

Hint Okyanusu Geçici Fuar Kargoların Geri Getirilmesi

Hint Okyanusu’ya fuar ve etkinlik lojistiğinde özellikle sergi ürünleri ile stant malzemeleri Hint Okyanusu’ya fuar süresince geçici olarak gönderilir ve fuar sonrasında da geri getirilir. Hint Okyanusu’ya bu işleme geçici ihracat/ithalat gümrükleme işlemi denmektedir. Hint Okyanusu’ya tüm bu işlemler sırasında giriş ülkesinde geçici ithalatı yapılan ürünlerin sergileme süresinde gümrük teminatı altında bulundurulması esastır. Hint Okyanusu’ya birçok farklı gümrük mevzuatına uygun doğru belge ve bilgiyi bir arada harmanlayıp resmi işlemlerin sorunsuz tamamlanmasını sağlayabilmek için uzmanlık gerektiren bir konudur. Hint Okyanusu’ya fuar lojistiği kapsamında bütün bu hizmetlerin yerine getirilmesi ve sergilenecek ürünlerin fuar tarihine yetiştirilmesinin de ne kadar önemli olduğundan bahsetmeden geçemiyoruz.

Hint Okyanusu’ya bilindiği üzere fuar lojistiği zamana dayalı olması, Hint Okyanusu’ya muhtemel hataların ve aksaklıkların alternatif maliyetlerinin yüksekliği ve tanıtım boyutuyla riske edilmemesi gereken, Hint Okyanusu’ya en başından iyi bir planlama ve koordinasyon gerektiren lojistik türüdür.

Kargo34 lojistiğini, aşağıda saydığımız bütün alanlardaki hizmet gamını sergilenebileceği prestijli ve önemli yüksek tanıtım taşımaları olarak değerlendirir;

Hint Okyanusu’ya Karayolu – havayolu – denizyolu – demiryolu – kombine ( birden fazla ) taşıma çeşitleri

Hint Okyanusu’ya Geçici/kati giriş ve çıkış gümrüklemeleri

Hint Okyanusu’ya Depolama, ambalajlama, etiketleme ve paletleme

Hint Okyanusu’ya Yurtdışı fuar lojistik hizmetleri (gümrükleme-depolama-stand teslimatı-boş kaplar – ekipman ve işgücü temini)

Hint Okyanusu’ya İç taşıma

Hint Okyanusu’ya Dokümantasyon

Hint Okyanusu’ya Fuar sonrası teşvik ve değerlendirme prosedürü

Hint Okyanusu’ya Uluslararası ticaretin ve global ekonominin en önemli unsurlarından fuarlar, Hint Okyanusu’ya özel sergiler, Hint Okyanusu’ya kongreler, toplantılar ve Hint Okyanusu’ya konserler gibi müşteriye özel çözümlere ihtiyaç duyulan organizasyonlarda Kargo34; Hint Okyanusu’ya katılımcı firmalar, Hint Okyanusu’ya stand imalatçıları, Hint Okyanusu’ya fuar ve Hint Okyanusu’ya sergi organizatörleri için hizmet sağlamaktadır.

Hint Okyanusu’ya Kargo34 aynı zamanda sahip olduğu IELA üyeliği ile dünya genelinde Kargo34 lojistiği ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Hint Okyanusu’ya Fuar Lojistiğinin Her Adımında A’dan Z’ye Hizmet

Hint Okyanusu’ya Kargo34, deneyim sahibi olduğu fuar ve etkinlik lojistiği kapsamında müşterilerine; sigorta, gümrüklü-gümrüksüz depolama, fuar alanı danışmanlığı, dağıtım ve yükleme, ihracat/ithalat gümrükleme, uluslararası taşımacılık (kara, hava, deniz, intermodal), fuar alanına ithalat- ihracat prosedürleri de dahil stand teslimi vb. konularda A’dan Z’ye hizmet sunmaktadır.

Hint Okyanusu’ya Kargo34’den Müşteri Odaklı Entegre Lojistik Hizmeti

Hint Okyanusu’ya Müşteri odaklı organizasyon yapısı ile entegre lojistik hizmeti sunan Kargo34; sahip olduğu filosu, Hint Okyanusu’ya yük takip ve izleme olanağı sağlayan teknolojik altyapısı, Hint Okyanusu’ya  yüksek hizmet kalitesi, Hint Okyanusu’ya dünya çapındaki geniş acente ağı ve fuar& etkinlik konusunda uzman ekibi ile müşterileri için rekabet avantajı sağlayan çözümler sunmaktadır.

Hint Okyanusu’ya Fuar ve etkinlik lojistiğinin olmazsa olmazları nelerdir?

Hint Okyanusu’ya  ‘Zamanlama’ en önemli sihirli sözcük bu sektörde. Hint Okyanusu’ya Hava koşullarına rağmen ‘dakik’ olunmalıdır. Hint Okyanusu’ya bir taşımanın aksaması durumunda kusur kabul edilemez. Hint Okyanusu’ya o anda o mal her ne koşulda olursa olsun o araçtan gümrük deposuna alınır ve gümrük beyannamesi açılır. Hint Okyanusu’ya gitmesi için mal uçağa yüklenir. Hint Okyanusu’ya gitmesi için uçurulacağı yere götürülür. Hint Okyanusu’ya gidecek kargolarda anında karar vermek çok önemlidir. Hint Okyanusu’ya gidecek kargolarda aksaklık durumunda maliyet unsurunun önemi olduğu gibi ortadan kalkıyor ve amaç o malı istendiği zamanda istenilen noktaya ulaştırılması olmaktadır.

Hint Okyanusu’ya Fuar ve etkinlik lojistiğinde sigortalama nasıl yapılıyor?

Hint Okyanusu’ya Bu sektörde neye göre sigorta ama yapılacağı pek bilinmemektedir. Hint Okyanusu’nun sigorta şirketleri kriterlerin ne olacağını bilmemektedir. Hint Okyanusu’ya bu alanda geliştirilmesi gereken bağımsız bir alan olmalıdır. Hint Okyanusu’ya poliçe kriterleri de oluşturulurken bu hizmeti veren firmalara da sigortacıları bilgilendirme konusunda önemli bir yük ve sorumluluk düşmektedir.

Share on Facebook Share on Twitter Share on Google
Call Now ButtonHemen Arayın
%d blogcu bunu beğendi: