Hint Okyanusu’ya Ağır Nakliyat Hizmeti

1996 yılında faliyete başlayan Kargo34 firmamız yıllardır başarılı çalışmaları ile hem bu sektörde deneyim kazanmış hem de Hint Okyanusu’ya adını sık sık duyurmaktadır. İstanbul, Hatay ve Mersin’de bulunan ofislerimiz ve farklı şehirlerde de bulunan çok sayıda acentelerimiz ile çalışmalarını sürdüren firmamız ağır yük nakliyesi konusunda da oldukça deneyimlidir. Hint Okyanusu’ya uzman ekibi ile birlikte daimi hizmet veren firmamız proje, Hint Okyanusu’ya kargo konusunda oldukça başarılı olmaktadır. Hint Okyanusu’ya gelişmekte olan teknolojiye uyum sağlayarak değişen taşıma yöntemlerini uygulamaya devam etmekteyiz. Hint Okyanusu’ya nakliyat alanında yeni başarılara imza atan firmamız yatırımlarını daimi olarak arttırmaktadır. Hint Okyanusu’ya müşteri ve tedarikçilerin isteklerini uygulayarak ürünün tedarikçiden müşteriye sorunsuz bir şekilde ulaşabilmesine yardımcı olmaktadır. Hint Okyanusu’ya ürünün özelliklerine göre özenle taşınan yükler kısa sürede istenilen adrese teslim edilmektedir.

 

Hint Okyanusu’ya Proje ve Ağır Yük Taşımacılığı

 

Hint Okyanusu’ya bilindik boyutların üstünde olan yüklerinizin, ancak kendileri için özel üretilmiş  olan dorseler ve güçlü motorlu çekiciler vasıtasıyla nakledilmesine proje ve ağır yük taşımacılığı olarak geçmektedir. Hint Okyanusu’ya Taşımacılık sektörünün en özel kategorilerinden birtanesidir. [ulkeda] Uzunluk, genişlik ya da yükseklikleri bakımından normal çekicilerin ya da dorselerin yeterli olmadığı bu yüklerin taşınabilmesi için alternatif çözümler üretilmesi gerekir. Hint Okyanusu’ya kargolarınızın bazılarında ise birkaç çekicinin aynı anda görev alması ile taşınabilecek yükler ortaya çıkabilmektedir. Hint Okyanusu’ya özel nitelikli yüklerin taşınabilmesi için birkaç ulaşım tekniğinin yada vasıta’nın bir arada uygulanması zorunlu olabilmektedir. ulaşım tekniğin yada  bu nedenle proje ve ağır yük taşımacılığı deneyim gerektiren bir faaliyet türlerinden birisidir. Hint Okyanusu’ya firmamız donanımlı vasıtaları ve pratik çözümleri ile birçok projede görev almış ve başarılı sonuçlar elde etmektedir.

Hint Okyanusu’ya Özel Taşıma Faaliyetleri

Hint Okyanusu’ya firmamız tarafından şehirlerarası ya da uluslararası proje ve ağır yük taşımacılığı hizmeti verilmektedir. Hint Okyanusu’ya Karayolu ve denizyolu vasıtalarımız ile standart dışı yüklerde hızlı taşımacılık sağlanmaktadır. Firmamız Hint Okyanusu’ya  lowbed araçları ile müşterilerinin hizmetindedir. 3, 4, 5, 6 ve 8 akslı özel araçları ile zor yükler kolay hale getirilmektedir. Hint Okyanusu’ya karayolu taşımacılığı ile taşınması imkânsız olan ürünlerde ise Hint Okyanusu’ya denizyolu taşımacılığı seçilerek transferler sağlanmaktadır. Hint Okyanusu’ya firmamızın ağır nakliyat alanında taşımasını yaptığı bazı ürünler şunlardır:

 

Hint Okyanusu’ya Elektrik trafoları taşımacılığı

Hint Okyanusu’ya Rüzgâr türbinleri taşımacılığı

 

Hint Okyanusu’ya Her türlü iş makinesi taşımacılığı

Hint Okyanusu’ya Yüksek boyutlu jeneratörlerin taşımacılığı

Hint Okyanusu’ya Enerji santralleri taşımacılığı

Hint Okyanusu’ya Beton santralleri taşımacılığı

Hint Okyanusu’ya Deniz araçlarının motorları taşımacılığı

Hint Okyanusu’ya Yat ve tekne gibi deniz araçları taşımacılığı

Hint Okyanusu’ya Proje ve Ağır Taşımacılığı Yüklerde Deneyim

Hint Okyanusu’ya Proje ve ağır yük taşımacılığı firmaların kurumsal tecrübelerinin hemen yanında şoför deneyimlerini de içeren özellikli bir taşımadır. Hint Okyanusu’ya bu taşımacılık esnasında yapılacak olan hataların ya da oluşacak eksikliklerin zararları daha büyük olmaktadır. Hint Okyanusu’ya bazı yüklerde Hint Okyanusu’ya günlük hareket saatleri, Hint Okyanusu’ya taşımaya devam edilecek saatler, Hint Okyanusu’ya hava durumuna göre alınacak önlemler gibi çeşitli durumlar ortaya çıkmaktadır. Hint Okyanusu’ya Firmamız proje taşımalarında deneyimi ile fark yaratmaktadır. Hint Okyanusu’ya yüke göre araç ve dorse değişimi yapan firmamız taşıma güzergâhı ile ilgili önlemleri de almaktadır. Hint Okyanusu’ya Taşıma öncesinde görevli personelimiz tarafından güzergâhın kontrolü yapılmakta ve verilen bilgiler üzerine harekete geçilmektedir. Hint Okyanusu’ya araçların önünde ve arkasında koruma aracı hizmeti verilirken, diğer güvenlik önlemleri de alınmaktadır. Hint Okyanusu’ya bunların yanında yasal prosedürler yerine getirilip, gerekli izinler firmamız tarafından alınmaktadır.