HINT OKYANUSU YURTDIŞI KARGO

Hint Okyanusu Yurtdışı Kargonuzu Hint Okyanusu Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Hint Okyanusu Doküman gönderimi, Hint Okyanusu Dosya gönderimi, Hint Okyanusu Evrak gönderimi, Hint Okyanusu Pasaport gönderimi, Hint Okyanusu Numune gönderimi, Hint Okyanusu Paket gönderimi, Hint Okyanusu Hediye gönderimi ve Hint Okyanusu Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Hint Okyanusu acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Hint Okyanusu Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Hint Okyanusu gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Hint Okyanusu’ya sevki yapılır.
Hint Okyanusu Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Hint Okyanusu gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Hint Okyanusu acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Hint Okyanusu Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Hint Okyanusu DHL, Hint Okyanusu FedEx ve Hint Okyanusu UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Hint Okyanusu Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Hint Okyanusu kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Hint Okyanusu Kargo Takip Numarası, gönderiniz Hint Okyanusu’ya çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Hint Okyanusu’ya Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Hint Okyanusu gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Hint Okyanusu’ya yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

HINT OKYANUSU’YA KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Hint Okyanusu Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Hint Okyanusu kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Hint Okyanusu koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Hint Okyanusu kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Hint Okyanusu kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Hint Okyanusu Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Hint Okyanusu’ya sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Hint Okyanusu paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Hint Okyanusu yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Hint Okyanusu Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Hint Okyanusu Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.