HINDISTAN YURTDIŞI KARGO

Hindistan Yurtdışı Kargonuzu Hindistan Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Hindistan Doküman gönderimi, Hindistan Dosya gönderimi, Hindistan Evrak gönderimi, Hindistan Pasaport gönderimi, Hindistan Numune gönderimi, Hindistan Paket gönderimi, Hindistan Hediye gönderimi ve Hindistan Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Hindistan acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Hindistan Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Hindistan gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Hindistan’a sevki yapılır.
Hindistan Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Hindistan gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Hindistan acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Hindistan Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Hindistan DHL, Hindistan FedEx ve Hindistan UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Hindistan Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Hindistan kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Hindistan Kargo Takip Numarası, gönderiniz Hindistan’a çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Hindistan’a Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Hindistan gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Hindistan’a yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

HINDISTAN’A KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Hindistan Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Hindistan kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Hindistan koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Hindistan kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Hindistan kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Hindistan Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Hindistan’a sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Hindistan paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Hindistan yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Hindistan Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Hindistan Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.