Arama:
7 / 100

Hakkımızda

2008 Yılından beri dış ticaret konusundaki tecrübe ve deneyimimizi, 2019 yılında hava kargo alanında forwarder olarak müşterilerimize en iyi hizmeti, ihtiyaca göre en uygun çözüm önerisini sunmayı hedeflemek adına Kargo34 firması kurulmuştur. Müşterilerimize maliyetlerini düşürürken hizmet kalitesini de artırmak firmamızın birinci önceliğidir.

Hava kargo, hava kurye, karayolu minivan express gibi hizmetler sunmaktayız. Avrupa birliği ülkeleri ( Ağırlıklı olarak Almanya, Belçika, Hollanda, Fransa’nın doğusu, ve Avusturya güçlü servis verebildiğimiz ülkelerdir. ) Amerika, Kanada, Avusturalya başta olmak üzere tüm dünyaya express kurye taşımacılığı servisini rekabetçi fiyatlarla sunmaktayız.

Şirketimiz NON-IATA olup Türkiye’de önde gelen firmalarla satış anlaşmaları bulunmaktadır, bu da rekabet gücümüzü artırmaktadır. Pandemiye rağmen marka bilinirliği %200, reel büyüme %100’ün üzerinde sağlanmıştır. Önümüzdeki dönem içerisinde bitmesi planlanan online ortamda gücümüzü aldığımız firmalarımızın fiyatları ile satışların yapılabileceği faturalamadan teslimata kadar her hareketi bildirimleyen ve sonraki dönemde de bazı hatırlatma mesajları gönderen, tüm süreci otomatikleştiren. müşterilerimizle aramızdaki köprüyü kısaltarak dirsek temasının artacağı hızlı, güvenli, full otomatik bir CRM sistemini ( %70’i tamamlanmıştır. ) devreye almayı planlıyoruz

Önümüzdeki yıllarsa tescilli markamızın öncelikle tüm Avrupa daha sonra ise tüm dünyada bilinir ve güvenilir firmalar içerisinde yer almasını sağlamak için var gücümüz, deneyimli kadrolarımız ve danışmanlarımız ile yolumuza devam etmekteyiz.

Easysoftonic