GUYANA YURTDIŞI KARGO

Guyana Yurtdışı Kargonuzu Guyana Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Guyana Doküman gönderimi, Guyana Dosya gönderimi, Guyana Evrak gönderimi, Guyana Pasaport gönderimi, Guyana Numune gönderimi, Guyana Paket gönderimi, Guyana Hediye gönderimi ve Guyana Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Guyana acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Guyana Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Guyana gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Guyana’ya sevki yapılır.
Guyana Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Guyana gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Guyana acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Guyana Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Guyana DHL, Guyana FedEx ve Guyana UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Guyana Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Guyana kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Guyana Kargo Takip Numarası, gönderiniz Guyana’ya çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Guyana’ya Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Guyana gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Guyana’ya yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

GUYANA’YA KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Guyana Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Guyana kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Guyana koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Guyana kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Guyana kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Guyana Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Guyana’ya sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Guyana paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Guyana yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Guyana Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Guyana Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.