GÜRCISTAN YURTDIŞI KARGO

Gürcistan Yurtdışı Kargonuzu Gürcistan Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Gürcistan Doküman gönderimi, Gürcistan Dosya gönderimi, Gürcistan Evrak gönderimi, Gürcistan Pasaport gönderimi, Gürcistan Numune gönderimi, Gürcistan Paket gönderimi, Gürcistan Hediye gönderimi ve Gürcistan Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Gürcistan acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Gürcistan Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Gürcistan gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Gürcistan’a sevki yapılır.
Gürcistan Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Gürcistan gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Gürcistan acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Gürcistan Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Gürcistan DHL, Gürcistan FedEx ve Gürcistan UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Gürcistan Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Gürcistan kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Gürcistan Kargo Takip Numarası, gönderiniz Gürcistan’a çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Gürcistan’a Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Gürcistan gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Gürcistan’a yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

GÜRCISTAN’A KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Gürcistan Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Gürcistan kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Gürcistan koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Gürcistan kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Gürcistan kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Gürcistan Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Gürcistan’a sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Gürcistan paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Gürcistan yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Gürcistan Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Gürcistan Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.