Güney Kore’ye Proje Taşımacılığı

“Güney Kore’ye Proje taşımacılığı nedir?” sorusunun cevabı ile başlamak gerekirse Güney Kore’ye proje taşımacılığı, Güney Kore’ye taşınacak standart dışı ölçülerdeki ağır yüklerin bir yerden başka bir yere yine standart dışı yöntemlerle taşınmasıdır. Güney Kore’ye proje taşımacılığında zaman kavramı çok önemlidir. Adı üzerinde, Güney Kore’ye birtakım projelerin gerçekleştirilmesi için gerekli olan yükler en kısa sürede ve hasarsız bir şekilde istenilen noktaya ulaştırılmalıdır. Güney Kore’nin belirtilen yere geç, eksik ya da hasarlı bir şekilde Güney Kore’ye ulaştırılan ürünler büyük meblağların kaybedilmesi anlamına geldiğinden Güney Kore’ye proje taşımacılığı, kalite belgeleri tam, uzman, deneyimli ve ağır yük taşımacılığı yapan firmalar tarafından gerçekleştirilmelidir.


Güney Kore PROJE TAŞIMACILIĞI KAPSAMINDA VERİLEN HİZMETLER NELERDİR?


Güney Kore’ye Proje taşıma ve senaryo yönetimi,
Güney Kore’ye Yol izni alma,
Güney Kore’ye Teknik ekipmanların tedarik edilmesi,
Güney Kore’ye Dış ticaret ve mevzuat desteği,
Güney Kore’ye Yerel bilgilendirme,
Güney Kore’ye Ağır kargo, depo ve aktarma çözümleri,
Güney Kore’ye Ağır yük taşımacılığı,
Güney Kore’ye Anahtar teslim maliyet yönetimi,
Güney Kore’ye Sipariş izleme,
Güney Kore’ye Vinç ve survey,
Güney Kore’ye Full charter ve part charter gemi kiralamaları,
Güney Kore’ye Malzemelerin paketlenmesi ve sabitlenmesi,
Güney Kore’ye Emtia sigortası,
Güney Kore’ye Belge çıkışı,
Güney Kore’ye Projeye uygun depolama hizmetleri.


PROJE TAŞIMACILIĞI HİZMETİ İLE NELER TAŞINIR?

• Güney Kore’ye Fabrika, enerji santralleri ve boru hatları,
• Güney Kore’ye Buhar ve gaz türbinleri,
• Güney Kore’ye Transformatör, kondansatör ve ısı kazanları,
• Güney Kore’ye Tank ve basınç araçları,
• Güney Kore’ye Kurutucu, baca ve demir / çelik fırınları.


Güney Kore PROJE TAŞIMACILIĞI YAPAN FİRMALARIN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?


Güney Kore’ye proje taşımacılığı yapan firmalar uzman ve dinamik bir kadroya sahip olmalıdır. Güney Kore’ye taşınacak olan ekipmanların ve araçların ağır yük taşımacılığına uygun olması, çalışanların ülkelerin prosedürlerini bilmesi, yol analizi yapabilmesi, mühendislik bilgisine sahip olması, farklı coğrafyaları tanıması ve zaman yönetiminin başarılı bir şekilde yapılması Güney Kore’ye proje ve ağır yük taşımacılığı yapan firmaların özellikleridir. Güney Kore’ye bazen bazı projelerin Güney Kore’ye hava, Güney Kore’ye kara, Güney Kore’ye tren, Güney Kore’ye gemi, Güney Kore’ye deniz, Güney Kore’ye kara gibi birden fazla taşıma şekliyle ulaştırılması gerebilir. Böyle durumlarda Güney Kore’ye proje taşımacılığı yapan firmalar her bir seçeneği eksileri ve artılarıyla müşterilerine detaylı bir şekilde açıklamak durumundadır.


Türkiye’ye ve Güney Kore’ye hizmet veren, R2 belgesine ilaveten C2 yetki belgesi ve UND üyeliğine sahip Kargo34 Lojistik ile Güney Kore’ye proje taşımacılığı hizmetlerinizi profesyonel bir şekilde, güvenle gerçekleştirebilirsiniz.