Güney Kore’ye Ağır Nakliyat Hizmeti

1996 yılında faliyete başlayan Kargo34 firmamız yıllardır başarılı çalışmaları ile hem bu sektörde deneyim kazanmış hem de Güney Kore’ye adını sık sık duyurmaktadır. İstanbul, Hatay ve Mersin’de bulunan ofislerimiz ve farklı şehirlerde de bulunan çok sayıda acentelerimiz ile çalışmalarını sürdüren firmamız ağır yük nakliyesi konusunda da oldukça deneyimlidir. Güney Kore’ye uzman ekibi ile birlikte daimi hizmet veren firmamız proje, Güney Kore’ye kargo konusunda oldukça başarılı olmaktadır. Güney Kore’ye gelişmekte olan teknolojiye uyum sağlayarak değişen taşıma yöntemlerini uygulamaya devam etmekteyiz. Güney Kore’ye nakliyat alanında yeni başarılara imza atan firmamız yatırımlarını daimi olarak arttırmaktadır. Güney Kore’ye müşteri ve tedarikçilerin isteklerini uygulayarak ürünün tedarikçiden müşteriye sorunsuz bir şekilde ulaşabilmesine yardımcı olmaktadır. Güney Kore’ye ürünün özelliklerine göre özenle taşınan yükler kısa sürede istenilen adrese teslim edilmektedir.

 

Güney Kore’ye Proje ve Ağır Yük Taşımacılığı

 

Güney Kore’ye bilindik boyutların üstünde olan yüklerinizin, ancak kendileri için özel üretilmiş  olan dorseler ve güçlü motorlu çekiciler vasıtasıyla nakledilmesine proje ve ağır yük taşımacılığı olarak geçmektedir. Güney Kore’ye Taşımacılık sektörünün en özel kategorilerinden birtanesidir. [ulkeda] Uzunluk, genişlik ya da yükseklikleri bakımından normal çekicilerin ya da dorselerin yeterli olmadığı bu yüklerin taşınabilmesi için alternatif çözümler üretilmesi gerekir. Güney Kore’ye kargolarınızın bazılarında ise birkaç çekicinin aynı anda görev alması ile taşınabilecek yükler ortaya çıkabilmektedir. Güney Kore’ye özel nitelikli yüklerin taşınabilmesi için birkaç ulaşım tekniğinin yada vasıta’nın bir arada uygulanması zorunlu olabilmektedir. ulaşım tekniğin yada  bu nedenle proje ve ağır yük taşımacılığı deneyim gerektiren bir faaliyet türlerinden birisidir. Güney Kore’ye firmamız donanımlı vasıtaları ve pratik çözümleri ile birçok projede görev almış ve başarılı sonuçlar elde etmektedir.

Güney Kore’ye Özel Taşıma Faaliyetleri

Güney Kore’ye firmamız tarafından şehirlerarası ya da uluslararası proje ve ağır yük taşımacılığı hizmeti verilmektedir. Güney Kore’ye Karayolu ve denizyolu vasıtalarımız ile standart dışı yüklerde hızlı taşımacılık sağlanmaktadır. Firmamız Güney Kore’ye  lowbed araçları ile müşterilerinin hizmetindedir. 3, 4, 5, 6 ve 8 akslı özel araçları ile zor yükler kolay hale getirilmektedir. Güney Kore’ye karayolu taşımacılığı ile taşınması imkânsız olan ürünlerde ise Güney Kore’ye denizyolu taşımacılığı seçilerek transferler sağlanmaktadır. Güney Kore’ye firmamızın ağır nakliyat alanında taşımasını yaptığı bazı ürünler şunlardır:

 

Güney Kore’ye Elektrik trafoları taşımacılığı

Güney Kore’ye Rüzgâr türbinleri taşımacılığı

 

Güney Kore’ye Her türlü iş makinesi taşımacılığı

Güney Kore’ye Yüksek boyutlu jeneratörlerin taşımacılığı

Güney Kore’ye Enerji santralleri taşımacılığı

Güney Kore’ye Beton santralleri taşımacılığı

Güney Kore’ye Deniz araçlarının motorları taşımacılığı

Güney Kore’ye Yat ve tekne gibi deniz araçları taşımacılığı

Güney Kore’ye Proje ve Ağır Taşımacılığı Yüklerde Deneyim

Güney Kore’ye Proje ve ağır yük taşımacılığı firmaların kurumsal tecrübelerinin hemen yanında şoför deneyimlerini de içeren özellikli bir taşımadır. Güney Kore’ye bu taşımacılık esnasında yapılacak olan hataların ya da oluşacak eksikliklerin zararları daha büyük olmaktadır. Güney Kore’ye bazı yüklerde Güney Kore’ye günlük hareket saatleri, Güney Kore’ye taşımaya devam edilecek saatler, Güney Kore’ye hava durumuna göre alınacak önlemler gibi çeşitli durumlar ortaya çıkmaktadır. Güney Kore’ye Firmamız proje taşımalarında deneyimi ile fark yaratmaktadır. Güney Kore’ye yüke göre araç ve dorse değişimi yapan firmamız taşıma güzergâhı ile ilgili önlemleri de almaktadır. Güney Kore’ye Taşıma öncesinde görevli personelimiz tarafından güzergâhın kontrolü yapılmakta ve verilen bilgiler üzerine harekete geçilmektedir. Güney Kore’ye araçların önünde ve arkasında koruma aracı hizmeti verilirken, diğer güvenlik önlemleri de alınmaktadır. Güney Kore’ye bunların yanında yasal prosedürler yerine getirilip, gerekli izinler firmamız tarafından alınmaktadır.