GÜNEY KORE YURTDIŞI KARGO

Güney Kore Yurtdışı Kargonuzu Güney Kore Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Güney Kore Doküman gönderimi, Güney Kore Dosya gönderimi, Güney Kore Evrak gönderimi, Güney Kore Pasaport gönderimi, Güney Kore Numune gönderimi, Güney Kore Paket gönderimi, Güney Kore Hediye gönderimi ve Güney Kore Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Güney Kore acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Güney Kore Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Güney Kore gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Güney Kore’ye sevki yapılır.
Güney Kore Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Güney Kore gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Güney Kore acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Güney Kore Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Güney Kore DHL, Güney Kore FedEx ve Güney Kore UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Güney Kore Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Güney Kore kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Güney Kore Kargo Takip Numarası, gönderiniz Güney Kore’ye çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Güney Kore’ye Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Güney Kore gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Güney Kore’ye yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

GÜNEY KORE’YE KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Güney Kore Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Güney Kore kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Güney Kore koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Güney Kore kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Güney Kore kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Güney Kore Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Güney Kore’ye sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Güney Kore paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Güney Kore yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Güney Kore Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Güney Kore Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.