Güney Afrika’ya Proje Taşımacılığı

“Güney Afrika’ya Proje taşımacılığı nedir?” sorusunun cevabı ile başlamak gerekirse Güney Afrika’ya proje taşımacılığı, Güney Afrika’ya taşınacak standart dışı ölçülerdeki ağır yüklerin bir yerden başka bir yere yine standart dışı yöntemlerle taşınmasıdır. Güney Afrika’ya proje taşımacılığında zaman kavramı çok önemlidir. Adı üzerinde, Güney Afrika’ya birtakım projelerin gerçekleştirilmesi için gerekli olan yükler en kısa sürede ve hasarsız bir şekilde istenilen noktaya ulaştırılmalıdır. Güney Afrika’nın belirtilen yere geç, eksik ya da hasarlı bir şekilde Güney Afrika’ya ulaştırılan ürünler büyük meblağların kaybedilmesi anlamına geldiğinden Güney Afrika’ya proje taşımacılığı, kalite belgeleri tam, uzman, deneyimli ve ağır yük taşımacılığı yapan firmalar tarafından gerçekleştirilmelidir.


Güney Afrika PROJE TAŞIMACILIĞI KAPSAMINDA VERİLEN HİZMETLER NELERDİR?


Güney Afrika’ya Proje taşıma ve senaryo yönetimi,
Güney Afrika’ya Yol izni alma,
Güney Afrika’ya Teknik ekipmanların tedarik edilmesi,
Güney Afrika’ya Dış ticaret ve mevzuat desteği,
Güney Afrika’ya Yerel bilgilendirme,
Güney Afrika’ya Ağır kargo, depo ve aktarma çözümleri,
Güney Afrika’ya Ağır yük taşımacılığı,
Güney Afrika’ya Anahtar teslim maliyet yönetimi,
Güney Afrika’ya Sipariş izleme,
Güney Afrika’ya Vinç ve survey,
Güney Afrika’ya Full charter ve part charter gemi kiralamaları,
Güney Afrika’ya Malzemelerin paketlenmesi ve sabitlenmesi,
Güney Afrika’ya Emtia sigortası,
Güney Afrika’ya Belge çıkışı,
Güney Afrika’ya Projeye uygun depolama hizmetleri.


PROJE TAŞIMACILIĞI HİZMETİ İLE NELER TAŞINIR?

• Güney Afrika’ya Fabrika, enerji santralleri ve boru hatları,
• Güney Afrika’ya Buhar ve gaz türbinleri,
• Güney Afrika’ya Transformatör, kondansatör ve ısı kazanları,
• Güney Afrika’ya Tank ve basınç araçları,
• Güney Afrika’ya Kurutucu, baca ve demir / çelik fırınları.


Güney Afrika PROJE TAŞIMACILIĞI YAPAN FİRMALARIN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?


Güney Afrika’ya proje taşımacılığı yapan firmalar uzman ve dinamik bir kadroya sahip olmalıdır. Güney Afrika’ya taşınacak olan ekipmanların ve araçların ağır yük taşımacılığına uygun olması, çalışanların ülkelerin prosedürlerini bilmesi, yol analizi yapabilmesi, mühendislik bilgisine sahip olması, farklı coğrafyaları tanıması ve zaman yönetiminin başarılı bir şekilde yapılması Güney Afrika’ya proje ve ağır yük taşımacılığı yapan firmaların özellikleridir. Güney Afrika’ya bazen bazı projelerin Güney Afrika’ya hava, Güney Afrika’ya kara, Güney Afrika’ya tren, Güney Afrika’ya gemi, Güney Afrika’ya deniz, Güney Afrika’ya kara gibi birden fazla taşıma şekliyle ulaştırılması gerebilir. Böyle durumlarda Güney Afrika’ya proje taşımacılığı yapan firmalar her bir seçeneği eksileri ve artılarıyla müşterilerine detaylı bir şekilde açıklamak durumundadır.


Türkiye’ye ve Güney Afrika’ya hizmet veren, R2 belgesine ilaveten C2 yetki belgesi ve UND üyeliğine sahip Kargo34 Lojistik ile Güney Afrika’ya proje taşımacılığı hizmetlerinizi profesyonel bir şekilde, güvenle gerçekleştirebilirsiniz.