Güney Afrika’ya Ağır Nakliyat Hizmeti

1996 yılında faliyete başlayan Kargo34 firmamız yıllardır başarılı çalışmaları ile hem bu sektörde deneyim kazanmış hem de Güney Afrika’ya adını sık sık duyurmaktadır. İstanbul, Hatay ve Mersin’de bulunan ofislerimiz ve farklı şehirlerde de bulunan çok sayıda acentelerimiz ile çalışmalarını sürdüren firmamız ağır yük nakliyesi konusunda da oldukça deneyimlidir. Güney Afrika’ya uzman ekibi ile birlikte daimi hizmet veren firmamız proje, Güney Afrika’ya kargo konusunda oldukça başarılı olmaktadır. Güney Afrika’ya gelişmekte olan teknolojiye uyum sağlayarak değişen taşıma yöntemlerini uygulamaya devam etmekteyiz. Güney Afrika’ya nakliyat alanında yeni başarılara imza atan firmamız yatırımlarını daimi olarak arttırmaktadır. Güney Afrika’ya müşteri ve tedarikçilerin isteklerini uygulayarak ürünün tedarikçiden müşteriye sorunsuz bir şekilde ulaşabilmesine yardımcı olmaktadır. Güney Afrika’ya ürünün özelliklerine göre özenle taşınan yükler kısa sürede istenilen adrese teslim edilmektedir.

 

Güney Afrika’ya Proje ve Ağır Yük Taşımacılığı

 

Güney Afrika’ya bilindik boyutların üstünde olan yüklerinizin, ancak kendileri için özel üretilmiş  olan dorseler ve güçlü motorlu çekiciler vasıtasıyla nakledilmesine proje ve ağır yük taşımacılığı olarak geçmektedir. Güney Afrika’ya Taşımacılık sektörünün en özel kategorilerinden birtanesidir. [ulkeda] Uzunluk, genişlik ya da yükseklikleri bakımından normal çekicilerin ya da dorselerin yeterli olmadığı bu yüklerin taşınabilmesi için alternatif çözümler üretilmesi gerekir. Güney Afrika’ya kargolarınızın bazılarında ise birkaç çekicinin aynı anda görev alması ile taşınabilecek yükler ortaya çıkabilmektedir. Güney Afrika’ya özel nitelikli yüklerin taşınabilmesi için birkaç ulaşım tekniğinin yada vasıta’nın bir arada uygulanması zorunlu olabilmektedir. ulaşım tekniğin yada  bu nedenle proje ve ağır yük taşımacılığı deneyim gerektiren bir faaliyet türlerinden birisidir. Güney Afrika’ya firmamız donanımlı vasıtaları ve pratik çözümleri ile birçok projede görev almış ve başarılı sonuçlar elde etmektedir.

Güney Afrika’ya Özel Taşıma Faaliyetleri

Güney Afrika’ya firmamız tarafından şehirlerarası ya da uluslararası proje ve ağır yük taşımacılığı hizmeti verilmektedir. Güney Afrika’ya Karayolu ve denizyolu vasıtalarımız ile standart dışı yüklerde hızlı taşımacılık sağlanmaktadır. Firmamız Güney Afrika’ya  lowbed araçları ile müşterilerinin hizmetindedir. 3, 4, 5, 6 ve 8 akslı özel araçları ile zor yükler kolay hale getirilmektedir. Güney Afrika’ya karayolu taşımacılığı ile taşınması imkânsız olan ürünlerde ise Güney Afrika’ya denizyolu taşımacılığı seçilerek transferler sağlanmaktadır. Güney Afrika’ya firmamızın ağır nakliyat alanında taşımasını yaptığı bazı ürünler şunlardır:

 

Güney Afrika’ya Elektrik trafoları taşımacılığı

Güney Afrika’ya Rüzgâr türbinleri taşımacılığı

 

Güney Afrika’ya Her türlü iş makinesi taşımacılığı

Güney Afrika’ya Yüksek boyutlu jeneratörlerin taşımacılığı

Güney Afrika’ya Enerji santralleri taşımacılığı

Güney Afrika’ya Beton santralleri taşımacılığı

Güney Afrika’ya Deniz araçlarının motorları taşımacılığı

Güney Afrika’ya Yat ve tekne gibi deniz araçları taşımacılığı

Güney Afrika’ya Proje ve Ağır Taşımacılığı Yüklerde Deneyim

Güney Afrika’ya Proje ve ağır yük taşımacılığı firmaların kurumsal tecrübelerinin hemen yanında şoför deneyimlerini de içeren özellikli bir taşımadır. Güney Afrika’ya bu taşımacılık esnasında yapılacak olan hataların ya da oluşacak eksikliklerin zararları daha büyük olmaktadır. Güney Afrika’ya bazı yüklerde Güney Afrika’ya günlük hareket saatleri, Güney Afrika’ya taşımaya devam edilecek saatler, Güney Afrika’ya hava durumuna göre alınacak önlemler gibi çeşitli durumlar ortaya çıkmaktadır. Güney Afrika’ya Firmamız proje taşımalarında deneyimi ile fark yaratmaktadır. Güney Afrika’ya yüke göre araç ve dorse değişimi yapan firmamız taşıma güzergâhı ile ilgili önlemleri de almaktadır. Güney Afrika’ya Taşıma öncesinde görevli personelimiz tarafından güzergâhın kontrolü yapılmakta ve verilen bilgiler üzerine harekete geçilmektedir. Güney Afrika’ya araçların önünde ve arkasında koruma aracı hizmeti verilirken, diğer güvenlik önlemleri de alınmaktadır. Güney Afrika’ya bunların yanında yasal prosedürler yerine getirilip, gerekli izinler firmamız tarafından alınmaktadır.